Bas-Relief Generátor

CAM software
Odpovědět
Uživatelský avatar
2Dto3D Studio
Příspěvky: 34
Registrován: 22. 4. 2010, 7:00

19. 4. 2020, 7:44

Ahoj, možná to někoho bude zajímat. Po mnoha měsících usilovné práce dokončuji vlastní software, který dokáže snadno a rychle převést libovolný 3D model do podoby bas-reliéfu, tedy do velmi nízkého objektu, který si ovšem zachovává perfektně viditelné a použitelné tvary a detaily. Tento výstup je pak výborně uzpůsobený pro obrábění na CNC případně pro využití v oblasti 3D tisku. Do programu tedy postačí importovat STL soubor, nastavit si libovolný ůhel projekce a generovat reliéf. Výstup je pak po zpracování v CAM sofware připravený k výrobě.

Našel jsem okruh lidí, který mi současnou verzi testuje. Pár slotů je ještě volných, pokud by měl někdo zájem, dejte vědět. Více informací jsem uvedl na svém webu
Přílohy
sr_03.jpg
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

19. 4. 2020, 7:54

To vypadá hezky. Nezměníš si 2Dto3D na 2Dto3Dor3Dto2D Studio? :D Měl bych zájem to otestovat, bohužel anglicky moc neumím.
Uživatelský avatar
2Dto3D Studio
Příspěvky: 34
Registrován: 22. 4. 2010, 7:00

19. 4. 2020, 8:45

Já to v roce 2008 pojmenoval 2Dto3D Studio, protože dělám digitální modely z fotek, tak se to se mnou táhne už roky. Ale dobrý nápad, určitě by to nikoho nemátlo a bylo by to snadno k zapamatování :lol: S tím testováním, probíhá to průběžně a sbírám poznatky od lidí, takže si tě napíšu a poslal bych ti trial verzi při další várce. Pomohla by mi zpětná vazba, tzn., pokud by něco nefungovalo korektně nebo kdybys měl návrh na úpravu/opravu.
Odpovědět

Zpět na „CAM“