Technická diskuze v soukromých zprávách

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

21. 10. 2016, 9:00

to jen aby jste pánové věděli, že tady nejsou jen samí blbci s blbejma kecama, ale že máme mezi sebou i pana odborníka s širokým rozhledem.. ale na nic se ho neptejte.. možná až budete nastupující kolega tak máte šanci.. :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 10. 2016, 9:17

btw takovejch tu uz par bylo
nejak mi pak nedochazi ucelnost jejich chozeni na toto forum
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

21. 10. 2016, 9:21

že pana odborníka :D
člověk se učí celý život a za odborníka se nepokládám to musí posoudit jiní.

ono to asi tak vyznělo já neumím dobře formulovat slova a následně věty a pak to vyzní že neřeknu ani "ň"no co už .
Pánové jste asi mazáci a soudíte mě snad jako zobáka který má jen pár příspěvků?
Pokud je to jinak beru zpět.
Neříkám že neporadím jen jsem chtěl naznačit že jsou nějaké hranice.
Jsem si asi reputaci nevylepšil co?
Mám sem dávat fotky a videa abych ukázal svou práci to by bylo jak kdybych se vychloubal né?
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 10. 2016, 9:23

No tak na 20 prispevku coz je vlastne zacatek zde jsi se moc dobre neuvedl

Zkus se polepsitsdileni informaci o tom to tu je
Jestli nechces sdilet tak proc jsi se vlastne registroval?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

21. 10. 2016, 9:23

To ses Kenny ty z traktoru ? To vlakno je rok stare ... ale kdyz uz je zase reinkarnovane. Poslu li dotaz mistrovi Tumlikovi, Robovi, Lubosovi, Fmodelovi, atd. nemuzu sem psat vsechny ... dostanu odpoved a pritom dobre vim, ze jsou to kuciii maximanlne zaneprazdeny. Muj dotaz jim muze pripadat debilni :-) a presto slusne odpovi. Vazim si toho, proto o tom tom pisu.
To Thome: Jednou jsem se te zeptal na tusim nejaky driver a mel jsem pocit, ze te hrozne seru. Nemas zadne stroje, nemas vyrobu, nejsi strojar, tak mi to vlakno "lidi me stale otravujou" pise krute smesne masteni si ega. Jiste jsou to stovky dotazovatelu ... Neber to jako rejpani, neurazej se, vzdyt ses ptal: co vy na to ?
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

21. 10. 2016, 9:36

ano to su já s tumlíkem reším věci osobně nebo po telefonu registrovaný su proto že jsem potřebovál sám nějaké informace najít.
edit
potřeboval jsem tehdy pořešit nortonku na 18-ce ta už je v chodu obrázek je v avataru
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
pitíčko
Příspěvky: 235
Registrován: 27. 4. 2014, 9:17
Bydliště: Zbečno

21. 10. 2016, 10:30

Také občas položím dotaz do SZ odborníkům a nesetkal jsem se s problémem odpovědět...

A co se týká know-how...i kdybych kopíroval práci, například Tumlíka, tak stejnak bude on vždy lepší...když to není v hlavě, tak se mohu snažit sebelíp, ale na jeho výsledky nedosáhnu...berte to jen jako příklad! :)
Takže nějaké prozrazování svého umu dle mne není nic, co by dotyčné borce zničilo "konkurencí".
Čína okopíruje vše...i rychlost dodání České pošty...
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

21. 10. 2016, 11:08

maté pravdu
budu se opakovat nemám problém poradit dejme tomu 99% rad klidně i veřejně ale to procento prostě nenapíšu
jde například o opravy relativně drahých komponentů cnc mašin konrétně z vstřikovacích lisů
proč bych sem psal že stačí vyměnit součástky /x y/ a pojede to...
ostatní věci nejen z elektriky u třeba konvenčních mašin klidně poradím a rád pokud budu vědět.
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Uživatelský avatar
Pavka
Příspěvky: 911
Registrován: 10. 3. 2008, 8:40
Bydliště: Ronov

21. 10. 2016, 11:40

Ale stejně nechápu, proč si zde vylíváš srdíčko.
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

21. 10. 2016, 11:56

nic si nevylívám nebo to tak zní? chtěl jsem k tomu tématu něco říct a už to jelo...
myslím že nemá cenu abych toto konkrétní téma zapleveloval svýma výlevama
admin to může klidně promazat co uzná za vhodné a když někdo bude chtít poradit nemám s tím problém
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

21. 10. 2016, 3:16

elbarto píše:To Thome: Jednou jsem se te zeptal na tusim nejaky driver a mel jsem pocit, ze te hrozne seru. Nemas zadne stroje, nemas vyrobu, nejsi strojar, tak mi to vlakno "lidi me stale otravujou" pise krute smesne masteni si ega. Jiste jsou to stovky dotazovatelu ... Neber to jako rejpani, neurazej se, vzdyt ses ptal: co vy na to ?
Hele, nesplet si to? Pokud myslíme stejného Thoma (zakladatele původního vláka), tak ten sem napsal naposled před rokem a půl.
A třeba zrovna jeho považuju za rozumného chlapa, který tady ochotně poradí. A jeho názor, že veřejné věci by rád řešil veřejně, je podle mě rozumný. Je to přesně opačný názor, než má ten, který to vlákno reinkarnoval, aby se nám pochlubil, že je velký (ale mlčenlivý) borec.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8870
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

22. 10. 2016, 10:22

Proti dojmům žádný dišputát :)

Primární myšlenka byla: řeště technické otázky na fóru ne v SZ, vydělaj na tom všichni včetně vás, protože se toho z následný diskuse dozvíte víc (to, jestli je to protivný jen mě nebo i Tumlikovi, je spíš vedlejší), ale zpětně uznávám, že se v mojem úvodnim postu trochu hůř hledá, dalo se to určitě napsat líp.

No nic, no, pěknou neděli, T.

@Mex: dík
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“