zásahy moderátora

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

24. 11. 2017, 7:48

Chápu, že se tady věčně řeší nějaké moderátorské zásahy.. ale vysvětlete mi někdo jaký má smysl např toto..

http://forum.strojirenstvi.cz/viewtopic.php?f=8&t=25444" onclick="window.open(this.href);return false;

vlákno které jede od 18.října do 1.listopadu a je klid.. pak zásah ADMINa " Založ si laskavě svoje vlákno a tady se smaž! ADMIN"

takových témat tady je několik...

upřímně je to z mého názopru pro čtenáře větší opruz číst ty ADMINovi připomínky, než nechat to vlákno mrtvé bez zásahu, proč ta připomínka nemůže být zaslána jen tomu uživateli, co to porušil případně to vlákno rovnou smazáno, nebo rovnou přesunuto tam kam patří (věřím tomu, že 99% uživatelů to bude uplně jedno, že nějaké měsíc staré vlákno se někam přesunulo nebo smazalo)
kdyby vzniklo vlákno prvního, admin okamžitě přispěchal a řekl takhle ne tak budiž, ale aby se ADMIN po 14dnech vzbudil z komatu :D a začal takhle řádit mě připadá dost nešťastné
to je stejně k nasrání jako když se nějakej prodejce s 20ti inzerátama jednou po 14dnech vrátí a všude dává UP UP UP ..
prostě člověk příjde vidí 20novejch a z toho 18 takovýchto příspěvků pro čtenáře " k ničemu"

to jen tak na zamyšlenou.. že ne vše dobré může být z jiného pohledu skutečně dobré..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

24. 11. 2017, 9:10

Admin se vzbudil z komatu po dvou letech se s tim smiř. Pakliže se najde konsens a místním nebude vadit, že se jim do inzerátu nasere někdo další s nabídkou na stejné zboží, zasahovat příště nebudu. Jinak můžu napříště ten připsaný inzerát promazat a nechat pouze původní. Nevím co tě na tom sere. :)
Per aspera ad astra
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

24. 11. 2017, 9:28

četl jsi to co jsem napsal? :D
říkám, že tohle obtěžuje víc než mrtvej inzerát..
jaký má smysl zasahovat do X týdnů starého mrtvého inzerátu.. když už, tak zasáhnout tak, aby to ostatní ani nevěděli a neměli další novej příspěvek o ničem..
podle mě ta zpráva, že je něco blbě by měla být výhradně pro toho co to napsal blbě a tak nevidím důvod mu ji napsat SZ tak aby neobtěžovala ostatní...

prostě najdeš inzerát, do kterého se třeba někdo nacpe, nelíbí se ti to budiž máš na to právo, tak napíšeš SZ uživateli že se nemá cpát někomu do inzerátu a buď ten příspěvek smažeš a on si ho napíše znova podle pravidel a nebo ho jen přesuneš někam jinam.. budeto mezi Tebou a tím hříšníkem a nebude to obtěžovat dalších tisíc čtenářů, které to vůbec nezajímá..

ono není nic příjemného přijít a číst 20 "stejných příspěvků o ničem"
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
picom
Příspěvky: 2093
Registrován: 11. 8. 2006, 2:07
Bydliště: Praha

24. 11. 2017, 9:49

Mám stejný názor jako Ras
Pokud se někde objeví skrytá inzerce nebo jiný nevhodný příspěvek tak rovnou vše smaž nebo řeš přímo s autorem.
Když se mi někdo vecpal třeba do inzerce tak jsem vše vyřešil přes sz
Autor může mazat pouze poslední příspěvek, pokud tam něco napíšeš tak to již smazat nejde :(
Engineer
Příspěvky: 2354
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

24. 11. 2017, 10:48

Souhlas s Rasem, probral jsi se po dvou letech a chováš se jak policajti s radarem 1m před značkou konec obce. :lol:
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

24. 11. 2017, 12:54

No to ne, to bych to smazal bez upozorneni, takhle mel sanci zkopirovat do noveho tematu, coz jako admin muzu taky. Ale souhlas ze to melo byt do posty. Mrtve tema nepovazuju po mesici, na to je myslim brzo.
Per aspera ad astra
almac
Příspěvky: 715
Registrován: 28. 5. 2015, 6:35
Bydliště: Liberec

24. 11. 2017, 1:09

nechtěl jsem zakládat nové téma, použil jsem proto starý, již ukončený inzerát. Bohužel jsem se nezeptal původce inzerátu. Už jsem se mu i omluvil ve vlákně. Prosím proto admina, aby můj vstup do vlákna "Kleštiny k soustruhu Tos sv18 a sm16b" smazal. Snad se tím odstraní tento palčivý problém. Díky, A.
SN 20, SM 16 B, FN 25
chb
Příspěvky: 3787
Registrován: 12. 3. 2013, 7:24
Bydliště: Havl. Brod

24. 11. 2017, 1:51

1) admin má vždy pravdu :-)

2) pokud je důvod někoho vychovávat, aby to zde šlo lépe, (což je jistě žádoucí) je dobře, aby to hříšníkovi dalo víc práce než adminovi = příspěvek smazat a v SZ upozornit/dát vědět.

a třeba zde smazat celé vlákno ... http://forum.strojirenstvi.cz/viewtopic.php?f=7&t=25730
Víťa - BF20 - upraveno na CNC + Mach3 + SS, soustruh CJM250, MK3 Průša, ostřička nástrojů
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

13. 12. 2017, 7:36

  • Nabrousil jsem si mazátko...

    Pokud někde narazím na gaychat, budu v klidu bez výčitek mazat a to zejména v inzerátech. S plkáním o blbinách si běžte třeba na tydlencty fejsbůky a tak.
    Pokud chcete reagovat na rok a víc starý inzerát je asi lepší poštička než vytahovat nějaký kostlivce.
    V inzerátech jsou vcelku jasná pravidla + pravidla slušného chování, takže když se tam strhne nějaká hádka, dost pravděpodobně to smažu i s inzerátem, neboť těžko můžu být soudcem spravedlivým.
    Je li potřeba někde zásah tak vzkaz do pošty, ale nesedím u toho 24/7 tak maj trochu trpělivost...
    Aby se Vám teda neodnovil inzerát budu ty žádosti o doplnění inzerátu psát do zpráv (není to naštěstí moc často), totéž dělejte sami pokud někoho chcete upozornit na chybu v inzerátu.
    A pamatujte admin má vždycky pravdu!
-----------------------------------------------------------
A teď je čas na vynikající JAZZ - https://youtu.be/G1MbKD1DRwM -Trombone Shorty
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
picom
Příspěvky: 2093
Registrován: 11. 8. 2006, 2:07
Bydliště: Praha

13. 12. 2017, 9:11

Pokud se někomu něco nelíbí nebo najde nevhodný příspěvek může použít kouzelné tlačítko,
aby nemusel admin vše pročítat.
tlačítko.JPG
tlačítko.JPG (10.55 KiB) Zobrazeno 7025 x
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

13. 12. 2017, 10:00

picom píše:Pokud se někomu něco nelíbí nebo najde nevhodný příspěvek může použít kouzelné tlačítko,
aby nemusel admin vše pročítat.
tlačítko.JPG
To se přiznám, že nahlášené příspěvky (pár jich bylo) často přehlídnu a řeším až dost expost :wink:
Per aspera ad astra
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

13. 12. 2017, 10:22

Dělej jak myslíš, jseš moderátor.
Ale osvědčené pravidlo říká "co funguje, do toho nedrbej".
Myslím, že to tady celkem funguje. Takže nějaké občasné totální úlety budiž, ale možná to nepřeháněj.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

13. 12. 2017, 10:40

jj aby to neskončilo léty prověřenou pravdou o iniciativním a třídním nepříteli .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

13. 12. 2017, 11:05

Nejhorší je smrt z vyděšení! :mrgreen:
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
origosch
Příspěvky: 1287
Registrován: 19. 4. 2007, 10:39
Bydliště: Kladno

14. 12. 2017, 1:10

Pokud někde narazím na gaychat,
Co to je? To jako že chatujou buzny? :)
www.mosaznevyrobky.cz
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“