Trička cnc fórum

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů

Mam zajem o tricko, budu ho chtit.

Ano
26
62%
Ne
5
12%
Mozna
11
26%
 
Celkem hlasů: 42
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

28. 9. 2019, 12:17

Třeba nějak takto. Dá se s tím asi dost pracovat a mít to spíše jednoduší - pouze jednoduchý jednobarevny nápis, pomlčky klasika ne matice šrafování v pozadí jako když je to řez ani ovál s otvory jako u stirku být asi nemusí. Možná ani to cz. Možnosti je víc jak to uchopit . Pokud by se n posunulo níž a cz trochu zplaclo připomínalo by to trochu tvář.
IMG_20190928_130758.jpg
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
Uživatelský avatar
STROJIRENSTVI.CZ
Příspěvky: 173
Registrován: 12. 10. 2017, 9:00

1. 10. 2019, 5:53

Přátelé, díky za všechny dosavadní připomínky a postřehy. Jakmile se oprostím od povinností plynoucích z našich příprav a účasti na MSV v Brně, tak už to rozlouskneme. Můžeme požádat ještě další profesionální grafiky o nějaký návrh.

Jak tu v diskusi někdo zmínil, zda v logu používat název CNC fórum (nebo C-N-C fórum) - podle mě je to tak správně, i když je nyní fórum na doméně forum.strojirenstvi.cz - pořád je to CNC fórum.

Jinak k samotnému webu Strojirenstvi.cz - ve středu spustíme jeho novou verzi, kam jsme zapracovali připomínky uživatelů a hlavně, spustíme na webu online strojnické tabulky. Budu rád za vaše připomínky k tomu a doufám, že vám to bude k užitku (ještě k tomu napíšu samostatné vlákno, protože v souvislosti s upgradem hlavního webu chceme na podzim zas trochu poladit i šablonu fóra - v zájmu a dle připomínek jeho členů; plus se konečně dostaneme k samostatnému bazaru).
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3574
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

1. 10. 2019, 10:25

robokop píše: 15. 9. 2019, 8:28 no
ted to jeste rozseknout
muj osobni nazor:

1. logo od honzy mi prijde vserikajici ale moc se nelibi
2. logo od tumlika cnc je zajimave ale dost je to v tom zasifrovane
3. logo od tumlika se spiralou taky zasifrovane
4. logo od lubose, no chtelo by to nejak dotahnout

najdou se jeste nejake navrhy nebo rady co s tim?
já to teď moc nesledoval, nicméně to bylo myšleno obrazně ve smyslu twitt..., linke..., face...jestli si rozumíme, žádné šroubované něco se šponama a nápisy co sice přečte i tříleté děcko, ale jednoduchý vzor z toho nevypreparuješ. Prostě jednoduché logo, které následně zakomponuješ do názvu, textu, věty, ale nosný prvek se nemění....myslím, že zrovna nad tímhle by stálo za to trochu pouvažovat formou nějaké veřejné soutěže s hlasováním a výherce pak třeba získá nějaký sponzorský dar...... flašku, bečku, nějakou buchtu? ....podle vkusu každého soudruha :wink: :D
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

1. 10. 2019, 10:35

Já do toho nechci moc kecat, ale čím jednodušší, tím lepší. Návrh raději nebudu ani vymýšlet, neb mé grafické nadání je prachbídné :( a kdybych nedejbože uspěl, stejně bych dostal jako cenu nějakou buchtu jak bečku :lol:
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 10. 2019, 6:04

Jasny.
Sem s navrhama aby bylo o cem diskutovat. Na cem stavet.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“