Ruzove nicky (zelene)

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Odpovědět
Uživatelský avatar
shaolin
Příspěvky: 1174
Registrován: 11. 9. 2011, 7:17

20. 12. 2019, 6:51

Stále si myslím že bazár na fór bol založený na to aby si tu členovia mohli poposúvať nepotrebné veci medzi sebou a pre vlastnú potrebu.

Škodnou a ani vlka v barančom rúchu tu nepotrebujeme a preto by sa malo preventívne niečo s tým urobiť. Nakoniec to vyzerá že sú práve chudáčikovia tí novo registrovaní ,tí čo neprispievajú a tí čo radi predávajú a kupujú. Ani v armáde (firme, spoločnosti...) nieje nováčik hneď na úrovni generála, takže nevidím problém v tom aby mali svoje obmedzenia. To by sme tu na fóre mohli byť rovno všetci adminovia... :)

Tktiež nieje každý človek rovnaký, niekomu to kapčí rychle , iný je precízny s časom, niekto je čisto technický typ, niekto je rodený oblbovák... takže sa to nedá súdiť len podľa seba-že si mal dávať pozor.

Vyzerá to tak že na pozadí beží nejaká politika fóra o ktorej bežní členovia nevedia, a jej zásady sú skryté a obhajované nejak oklukou.
Niečo ako písal tu Josef "Furt se mně dere na mysl, že nejdůležitější jsou náštěvy domény..." , prípadne aj to aby tu to nevymrelo bez bazára, atď...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

20. 12. 2019, 7:09

Ne zadna politika tu nebezi
Prece tu bul i ten pokus to nastavit a ja nejsem proti
Jenze se tu tim rozesrali i funkce ktere meli zustat funkcni
A tudiz se zjistilo ze to nejde delat takhle zivelne
Je proste potreba vycistit nejdriv chyby v databazi
Pak udelat klon databaze a webu
Na nem to vyzkouset a udelat presny postup co kde a jak a otestovat to. Udelat rucni zasahy v databazi aby v tech skupinach byli opravdu jen novacci. Funkce fora ktera to rozlysuje to neumi resit zpetne kdyz se hne s limitem. Pak odzalohovat nekdy nad ranem ostrou datosku a udelat to na ni.

Proste zkusit to zapnout hura ted na bezicim serveru je proste hloupost a rizesralo se s tim dost veci a sezralo mi to dve hodinky ktere v tehle dobe pred koncem roku fakt nemam. To zapnuti ge funkce zabere nejake pripravy.
Nikdo nerekl ze to pak nezapnu az bude cas. Ale urcite to nebude hned ted protoze kvuli tomu nehodlam rozrsrat a znicit to co nejak funguje. Rozhodne ne ve chvili kdy nemam cas se venovat naprave.
Nebo tohle si ptejete? Znicit databazi a vypnout to tu na mesic pred koncem roku?

Kurva uz se proberte a ctete co tu pisu a vyserte se na paranoidni soudy.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
josef109
Příspěvky: 597
Registrován: 21. 5. 2017, 5:15
Bydliště: Praha

20. 12. 2019, 7:53

lapa píše: 19. 12. 2019, 11:06
josef109 píše: 19. 12. 2019, 10:03 ...Před faceliftem šablony "milk"...
A vzhled fora "prosilver" v nastaveni ti neni dostupny? Mne se ty houpajici kozicky houpaji celou dobu :lol: , naposledy jsem je videl pred cca 2 minutami, kdyz jsem cetl cele vlakno.
Oprava - před faceliftem šablony "prosilver" :oops:
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

20. 12. 2019, 8:57

lubbez píše: 19. 12. 2019, 11:31 Bárte, sám víš že grázlíka můžeš řešit jenom "tečkou". :D
To lubezz: Pochopitelně souhlasím, bohužel dnes už ani rvačky nejsou co bývaly. Bývalo zvykem, že kdo bitku vyprovokoval dostal nebo byl kingem a tím to končilo. Dnes je to přesně opačně, zoufalec co dostane na budku a často jen proto, protože bitku vyprovokoval, následně, simuluje, volá se rychlá, benga a je z toho federální případ ublížení. Magoři do hospody nosí zbraně, atd. Před týdnem soused co mi napadnul bábovku dostal "dvě rychlé" a už mi hrozí předvolání na obecní úřad pro přestupek. Vím co ti jde hlavou a vidím to steně :-)
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 12. 2019, 9:07

jj a někteří idioti se u toho fotí a tvrdí že je to zmlácení politika za jeho názory ,jako ten idiot co se škrábnul o parapet když se tam snažil oplacávat místní bábovku která neměla zájem ,a ono to neklaplo. :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
HellGrip
Příspěvky: 1282
Registrován: 21. 5. 2019, 10:26

20. 12. 2019, 11:41

robokop píše: 20. 12. 2019, 7:09 Ne zadna politika tu nebezi
Prece tu bul i ten pokus to nastavit a ja nejsem proti
Jenze se tu tim rozesrali i funkce ktere meli zustat funkcni
A tudiz se zjistilo ze to nejde delat takhle zivelne
Je proste potreba vycistit nejdriv chyby v databazi
Pak udelat klon databaze a webu
Na nem to vyzkouset a udelat presny postup co kde a jak a otestovat to. Udelat rucni zasahy v databazi aby v tech skupinach byli opravdu jen novacci. Funkce fora ktera to rozlysuje to neumi resit zpetne kdyz se hne s limitem. Pak odzalohovat nekdy nad ranem ostrou datosku a udelat to na ni.

Proste zkusit to zapnout hura ted na bezicim serveru je proste hloupost a rizesralo se s tim dost veci a sezralo mi to dve hodinky ktere v tehle dobe pred koncem roku fakt nemam. To zapnuti ge funkce zabere nejake pripravy.
Nikdo nerekl ze to pak nezapnu az bude cas. Ale urcite to nebude hned ted protoze kvuli tomu nehodlam rozrsrat a znicit to co nejak funguje. Rozhodne ne ve chvili kdy nemam cas se venovat naprave.
Nebo tohle si ptejete? Znicit databazi a vypnout to tu na mesic pred koncem roku?

Kurva uz se proberte a ctete co tu pisu a vyserte se na paranoidni soudy.
pozicaj mi cast Tvojej trpezlivosti s ludmi.
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5184
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

20. 12. 2019, 11:55

Hele buďme mu vděční že to dela, taky sem nechodim dlouho, ale jsem vdecny za vše co jsem tu dohledal, zjistil, našel. Ja jsem it delal deset let, takze si dovedu predstavit ten oser ktery s tim je, fakt byste se divili kolik je to skryte prace a starosti. Jestli Robokop nekdy najde cas vylepsit chod, kadrovani, bazar, ok, jestli ne berte to jak to lezi a bezi a pouzivejte selskej rozum. Zatim mi pripada v tomhle vlakne ze je jedenact itaku z deseti uzivatelu a skoro vsichni to umi lip nez on. Tak se zapojte praci, prispejte na provoz, jeho nadseni a cas. Navrhoval bych tuhle diskuzi vyjimecne nedemokraticky ukoncit.
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
chb
Příspěvky: 3787
Registrován: 12. 3. 2013, 7:24
Bydliště: Havl. Brod

21. 12. 2019, 10:01

Ono by asi stačilo, kdyby za registraci byl drobný poplatek - to jednoduše pročistí členskou základnu a omezí to duplicitní registrace. Toto mělo/mohlo být realizováno za starých časů C-N-C fora, které bylo tak nějak financováno členy.

Dnešní obchodní model strojirenstvi.cz (nic o něm nevím a tak jen odhaduji) směřuje jinam a má tedy i jiné priority.

dříve to bylo takové "malé privátní" forum nadšenců pro věc. Strojírenství.cz ale míří jinam. Není možné vymyslet/nastavit pravidla hry pro "malé privátní" a současně se volně otevřít všem ... naučme se s tím žít :-)
Víťa - BF20 - upraveno na CNC + Mach3 + SS, soustruh CJM250, MK3 Průša, ostřička nástrojů
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

24. 12. 2019, 1:09

Bych Vám ty inzeráty na měsíc zamkl. Jako když vidím, že někteří tu fakt jen sedí a refrešují každých pět minut a do každého druhého inzerátu píšou minutu po založení, mám strach o Vaše psychické zdraví. Třeba by Vás to donutilo tuto obsesi řešit. Komunitní už bazar moc není a díky profláklosti cnc fóra už asi nikdy nebude. S vychcanama si můžem poradit, pokud budou závadné inzeráty nahlašovány. Moderátorů nás tu pár je. S přehnanou cenou věcí se nedá dělat nic než nekupovat nebo smlouvat. Zametání stop po svém prodeji nevím jak ošetřit, ale třeba na to má Rob nějakou medicínu. V některých skupinách na FB trvá schválení inzerátu klidně den, až se k tomu dostanou správci, ale v tom objemu tady bych to spravovat nechtěl :)
Per aspera ad astra
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

24. 12. 2019, 3:08

Ben Ash píše: 24. 12. 2019, 1:09 V některých skupinách na FB trvá schválení inzerátu klidně den, až se k tomu dostanou správci, ale v tom objemu tady bych to spravovat nechtěl :)
A myslím si, že v budoucnu bude ještě hůř, protože ta snadnost a volnost inzerce se bude šířit stále více.
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

24. 12. 2019, 3:30

Jako prípadnej správce takový FB stránky bych měl exkluzivitu a dobrý věci za dobrý peníze bych mohl skoupit dřív než by šly ven :idea:
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

24. 12. 2019, 3:36

konecne poradnej napad :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

24. 12. 2019, 3:41

:lol:

Takže už si tady žádnej novej měnič za dvojku nekoupím jo😀
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

24. 12. 2019, 3:44

za trojku no mojem novym eshopu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

24. 12. 2019, 4:13

Budeš se muset dělit vím kde bydlíš :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“