corona virus - obecna diskuze

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Zamčeno
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

25. 7. 2021, 3:04

Josef píše: 25. 7. 2021, 1:38
Mart_68 píše: 25. 7. 2021, 1:02 Volný vyšplhal po zádech Okamury....
Tak tohle je opravdu velmi humorné. V hnutí jednoho muže, které to má i v názvu, kde vše rozhoduje majitel. Okamura musel během chvilky poznat, co to je za exota. A byl asi spokojený, protože pasoval do jeho týmu užitečných idiotů. No a po čase přestal být užitečný a zůstal jen ....
je rozdíl přestat být užitečný a začít vysírat proti majiteli. Kdybys měl firmu a tvůj manažer poštvával proti tobě..co bys asi udělal? Pokud by prostě jen přestal být užitečný tak by dostal šanci třeba jen uklízet, ale Volný začal poštvávat a přetahovat ostatní členy, a to je zrada a zradu Okamura neodpouští, já si myslím že to je dobrá vlastnost vůdce. Končím tu s politikou jinak zase dostanu ban.
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5238
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

25. 7. 2021, 3:23

No ještě ze jsi to vůdce nenapsal s velkým V :mrgreen: On je rozdil mezi vůdcem a pitomiem prvním, protože tu demokracii má jen v názvu strany, v praxi ji nepouźívá.
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

25. 7. 2021, 4:12

Jen by mne docela zajímala reakce toho majitele hnutí za přímé odvolání politiků, kdyby mu voliči v referendu dali "opušťák". To by asi nebyla podle něj žádná forma přímé demokracie.
Marte, ty potřebuješ vůdce? :shock:
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

25. 7. 2021, 5:30

Josef píše: 25. 7. 2021, 4:12 Jen by mne docela zajímala reakce toho majitele hnutí za přímé odvolání politiků, kdyby mu voliči v referendu dali "opušťák". To by asi nebyla podle něj žádná forma přímé demokracie.
Marte, ty potřebuješ vůdce? :shock:
Josef: vůdce s malým "v" potřebuješ v každé oblasti lidské činnosti kde jde o peníze a moc, ..tam kde se snaží kecat všichni do všeho je anarchie a korupce, někdo má mít poslední slovo, záleží ovšem jestli je schopný nebo všeho schopný, vždycky jsem uznával lidi co něco dokázali a chtěli sdílet vědomosti a vedli ty ostatní. Ve fotbale je kapitán, v armádě generál, v politice vůdce, říkej tomu jak chceš.
Charon: a ty jsi dokázal co, že můžeš urážet někoho kdo nekradl a něco vybudoval ? A kde se ta demokracie vyskytuje, já ji nevidím teda skoro nkde, klientelismus a omezování osobních svobod na úkor menšin, to jo..to je teď všude.
pod čarou opravdu poslední OT speciálně pro Charona:
takovou demokracii si strč ...víš kam:
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5238
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

25. 7. 2021, 5:58

Mart_68 píše: 25. 7. 2021, 5:30
Josef píše: 25. 7. 2021, 4:12 Jen by mne docela zajímala reakce toho majitele hnutí za přímé odvolání politiků, kdyby mu voliči v referendu dali "opušťák". To by asi nebyla podle něj žádná forma přímé demokracie.
Marte, ty potřebuješ vůdce? :shock:
Josef: vůdce s malým "v" potřebuješ v každé oblasti lidské činnosti kde jde o peníze a moc, ..tam kde se snaží kecat všichni do všeho je anarchie a korupce, někdo má mít poslední slovo, záleží ovšem jestli je schopný nebo všeho schopný, vždycky jsem uznával lidi co něco dokázali a chtěli sdílet vědomosti a vedli ty ostatní. Ve fotbale je kapitán, v armádě generál, v politice vůdce, říkej tomu jak chceš.
Charon: a ty jsi dokázal co, že můžeš urážet někoho kdo nekradl a něco vybudoval ? A kde se ta demokracie vyskytuje, já ji nevidím teda skoro nkde, klientelismus a omezování osobních svobod na úkor menšin, to jo..to je teď všude.
Jo a že ty jsi toho dokazal, jo dokazal, promiň, skoro vsichni tě máme na blacklistu. Nějak jsem si nevšimnul na foru, že bys přispěl v technické diskuzi, ukázal nějaký tvůj výtvor, nebo někomu poradil. Mimo tuhle a tušim hospůdku nikde nic, čili pro mě je tvoje existence a tvuj mozkovy prujem, lehce postradatelní.
Blábolíš z cesty, že by pitomio neco vybudoval, nebo sdilel vedomosti? Z prvni jakž takž demokraticke franšízy ho spolustranici vykopli, no a tohle je druhý pokus o zviditelnění se, jo a hezky potlačil v tý svý straně jakoukoli diskuzi, protoze skoro vsichni clenove jsou jeho přibuzní. Jestli je to tvuj vzor, no snad se sejtete i se sládkem, pitomio je skoro pres kopirák, v takove te vypolštářované mistnosti :lol:
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

25. 7. 2021, 5:59

Už začnám modelovat sochu jak jí policajt drržíí pistolu u hláávy a jak se má odstráánit
No táády je to horšíí jak v tom Amééru ,tam gážové poklékaj .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

26. 7. 2021, 11:17

"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22395
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 7. 2021, 11:26

k tomu bych doplnil to co jsem cetl jinde:

4/5 z tech co se infikuji i prezto ze meli ockovani vyhraje valku nad virem diky ockovni tak rychle ze to nesiri dal
Tj. proockovanosti vsech by jsme stahli R na 20% z toho co ma.

Dal jsem nekde zachytil informaci ze viru ten svuj S protein maskuje tak aby ho imunita nebyla schopna identifikovat, zakryva nejake regiony toho spike jak jsem pochopil
mrna vakcina ale obsahuje holy s protein tj. obsahuje vsechny viditelne casti ktere pod tim zakrytim ruzne vykukuji.

Tedy vakcina je univerzalni na ruzne mutace paklize nedojde k uplne modifikaci s proteinu pri nejake dalsi mutaci na coz je treba masove sireni v neockovane populaci
.
Proto taky funguje na deltu a jine kdezto prirozena imunita ne (kamos chytnul uz druhou mutaci, podruhe bohuzel s trvalymi nasledky, nasledne ztrata zamestnani atd....
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

26. 7. 2021, 5:49

mám po druhé dávce těch 14 dní a myslím že vakcína tu imunitu opravdu nakopne, chrchlu už měsíc, jsem nekuřák, ale asi ze mě leze všechen ostatní bordel..vše kromě covidu. To je jak hledali tu mrtvolu v rybníce, vytáhli dvě, ale ani jedna nebyl pohřešovaný. Nechal jsem se jako covidovy skeptik naočkovat doufám už mi dají pokoj..
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

26. 7. 2021, 7:05

Neví někdo o nějaké metodě od-očkování? Tedy něco, čím z organizmu to očkování zase vytahat.
Pak bych se mohl nechat znovu naočkovat.
Potřeboval bych nové tenisky.
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

26. 7. 2021, 7:33

Mex píše: 26. 7. 2021, 7:05 Neví někdo o nějaké metodě od-očkování? Tedy něco, čím z organizmu to očkování zase vytahat.
Pak bych se mohl nechat znovu naočkovat.
Potřeboval bych nové tenisky.
normálně to vykašlat,...a za 9 měsíců bude stejně další kampaň, tak se nenechej odbyt, já beru jenom s třema pruhama v těch mi nesmrdí nohy.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

26. 7. 2021, 7:39

Mart_68 píše: 26. 7. 2021, 7:33
Mex píše: 26. 7. 2021, 7:05 Neví někdo o nějaké metodě od-očkování? Tedy něco, čím z organizmu to očkování zase vytahat.
Pak bych se mohl nechat znovu naočkovat.
Potřeboval bych nové tenisky.
normálně to vykašlat,...a za 9 měsíců bude stejně další kampaň, tak se nenechej odbyt, já beru jenom s třema pruhama v těch mi nesmrdí nohy.
No jo. Ale to už nebudu potřebovat tenisky, ale sněhule. :-(
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

26. 7. 2021, 7:46

Mex píše: 26. 7. 2021, 7:39
Mart_68 píše: 26. 7. 2021, 7:33
Mex píše: 26. 7. 2021, 7:05 Neví někdo o nějaké metodě od-očkování? Tedy něco, čím z organizmu to očkování zase vytahat.
Pak bych se mohl nechat znovu naočkovat.
Potřeboval bych nové tenisky.
normálně to vykašlat,...a za 9 měsíců bude stejně další kampaň, tak se nenechej odbyt, já beru jenom s třema pruhama v těch mi nesmrdí nohy.
No jo. Ale to už nebudu potřebovat tenisky, ale sněhule. :-(
pokud vyhraje Andy volby budu aj ty sněhule.
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

26. 7. 2021, 8:19

"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
lubbez
Příspěvky: 3159
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

26. 7. 2021, 8:34

Po prvním očkování mě bolelo rameno dva dny. Týden na to jsem si vrazil třísku pod nehet a bolelo to čtyři dny !!! jako kráva. Po druhém očkování jsem odpoledne v klidovém režimu štípal špalky na zimu a taky mě bolelo rameno dva dny, stejně jako po vakcíně na klišťovou encefalitidu. Z mých známých, všechno poměrně zdraví šedesátníci, jedna Covidová mrtvola, dva poměrně těžké následky a jeden lehčí, ale stejně tři měsíce po Covidu stále kašel, teploty. Mnohem zajímavější je, že měsíc po, měl protilátky 370 nejakejch jednotek, teď už má jenom 190. Já jsem si nechal udělat tři týdny po očkování test na protilátky a měl jsem 525 těch nějakejch jednotek.
Co se týká těch vedlejších účinků, tak si stačí přečíst příbalovej leták třeba Brufenu, pokud si prohlídneš příbaláky sofistikovanějších léků, tak je potom vhodná návštěva psychologa.
Zamčeno

Zpět na „Provozní záležitosti“