corona virus - obecna diskuze

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Zamčeno
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2572
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

6. 8. 2020, 7:28

tumlik píše: 6. 8. 2020, 6:27 Obávám se, že se bude pohybovat mimo rádius dopadu jakéhokoli předmětu hozeného běžným obyvatelem jakékoli gubernie :D
Obavam se, ze omylem pohnes rukou a budes rad, ze to prezijes. Pokud se vubec dostanes pobliz ...
Navsteva Cinanu byla proti tomuhle jen nacvik ... :- ). Nepojedou zadne mobilni site apod :-).

Ale pres vsechny vyhrady mnohem radeji Pompea nez nekoho z Vychodu nebo Dalneho Vychodu ... ale skripala mi klavesnice, kdyz jsem to psal ....
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

6. 8. 2020, 7:45

potíž je v tom, že z Východu nikdo zájem neprojevuje, v okamžiku kdy kdy si nagelujem anály pro amiky tak ten zájem může byt ale jiný než bychom asi chtěli
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

6. 8. 2020, 8:06

tumlik píše: 6. 8. 2020, 6:27
Mart_68 píše: 6. 8. 2020, 6:10 do Evropy mimo jiné i do ČR přijede M.Pompeo propagovat rozmístění amerických zbraní, už mám nachystaných asi kilo zhnilych rajčat, ale asi se nakonec budu dívat na Ordinaci v růžové zahradě..jako všichni.
Obávám se, že se bude pohybovat mimo rádius dopadu jakéhokoli předmětu hozeného běžným obyvatelem jakékoli gubernie :D
Tento týden médii proběhla informace o zvýšené poptávce indulony v poslanecké sněmovně, senátu a na úřadu vlády :D
Na Hradě zase stoupne spotřeba antidepresiv a chlastu... :D
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2572
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

6. 8. 2020, 9:30

Josef píše: 6. 8. 2020, 8:06
tumlik píše: 6. 8. 2020, 6:27
Mart_68 píše: 6. 8. 2020, 6:10 do Evropy mimo jiné i do ČR přijede M.Pompeo propagovat rozmístění amerických zbraní, už mám nachystaných asi kilo zhnilych rajčat, ale asi se nakonec budu dívat na Ordinaci v růžové zahradě..jako všichni.
Obávám se, že se bude pohybovat mimo rádius dopadu jakéhokoli předmětu hozeného běžným obyvatelem jakékoli gubernie :D
Tento týden médii proběhla informace o zvýšené poptávce indulony v poslanecké sněmovně, senátu a na úřadu vlády :D
Na Hradě zase stoupne spotřeba antidepresiv a chlastu... :D
No jo, to ale predpokladas rust nade vsechny meze ... :-) ...
Ale Zeman uz predvedl, ze je schopen hranice posouvat mimo lidskou predstavivost - tedy, co clovek obvykle predpoklada u prezidenta jako ustavni instituce ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

8. 8. 2020, 10:03

Zeman je pro mě velkým zklamáním, inteligentní člověk z kterého ješitnost a pomstichtivost udělala "marionetu" v rukou politických hoštaplerů. Jenže takové je politika, pokud se chceš udržet musíš být svině.
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3579
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

8. 8. 2020, 10:18

Mart_68 píše: 8. 8. 2020, 10:03 Zeman je pro mě velkým zklamáním, inteligentní člověk z kterého ješitnost a pomstichtivost udělala "marionetu" v rukou politických hoštaplerů. Jenže takové je politika, pokud se chceš udržet musíš být svině.
s tímhle musím bohužel souhlasit, to druhé období už tam být neměl :)
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

8. 8. 2020, 10:22

Mart_68 píše: 8. 8. 2020, 10:03 Zeman je pro mě velkým zklamáním, inteligentní člověk z kterého ješitnost a pomstichtivost udělala "marionetu" v rukou politických hoštaplerů. Jenže takové je politika, pokud se chceš udržet musíš být svině.
Ale jeho voliči na něj stále nedají dopustit a urputně ho brání. Prostě si nemohou připustit, že volili blbě. Omlouvají to menším zlem, které můžeme pozorovat v praxi. Jen by mne zajímalo, jaké by bylo to větší zlo.... To asi neví ani ti nejskalnější zemanovci.
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

8. 8. 2020, 12:18

Jste ho chtěli, tak trpte.
MAS FU2A, TOS SM16A
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

8. 8. 2020, 12:29

Josef píše: 8. 8. 2020, 10:22 Ale jeho voliči na něj stále nedají dopustit a urputně ho brání. Prostě si nemohou připustit, že volili blbě. Omlouvají to menším zlem, které můžeme pozorovat v praxi. Jen by mne zajímalo, jaké by bylo to větší zlo.... To asi neví ani ti nejskalnější zemanovci.
Já tedy nejsem skalní zemanovec. Dokonce jsem ho ani nevolil, i když mi to pak bylo líto a sám sobě jsem si nadával, že jsem v nerozhodné situaci na poslední chvíli podlehl tlaku okolí.

Ale k té otázce: pana Drahoše bych tam opravdu nechtěl. To už by tam stejně dobře mohl sedět kýbl malty.
Z těch kandidátu v 1. kole bych tam místo pana Zemana rád viděl asi tak 4 z nich. A kdyby prošli do druhého kola, tak bych je určitě volil. No ale kavárna vytáhla z klobouku pana Drahoše.
Takže za mě - jsem rád, že to dopadlo tím menším zlem.

Teď se hodně stáhl. Ale možná je to dobře. Co taky k současné situaci moc říkat? Výkonnou pravomoc žádnou nemá, a v silně rozdělané společnosti je možná to stažení-se tím nejlepším.

Že si lidi z jeho okolí přihrávají malou domů se mi samozřejmě nelíbí. Ale nějaké vytěžené dřevo mě bolí míň než třeba předražené nákupy v Číně za miliardy, kdy to ministerstvo zdravotnictví nakupovalo 3x dráž než ministerstvo vnitra. A to teď ještě ti nákupčí dostanou odměnu za mimořádné výkony.
atlan
Příspěvky: 3345
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

8. 8. 2020, 1:51

Mi vam tam niekoho teda posleme, to je hrozne ze nemate vlastnych ludi a musime vam od nas posielat to naj.... Sie co mame :D
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

8. 8. 2020, 2:01

tumlik píše: 6. 8. 2020, 6:27 Obávám se, že se bude pohybovat mimo rádius dopadu jakéhokoli předmětu hozeného běžným obyvatelem jakékoli gubernie :D
Tento týden médii proběhla informace o zvýšené poptávce indulony v poslanecké sněmovně, senátu a na úřadu vlády :D
Jsou to amatéři. Každý strojař přece ví, že když namažeš vřeteno indulonou a pak zkusíš https://www.oleje.cz/p/isoflex-topas-nb-52-1-kg--15855 tak s kluberem to vydrží podstatně vyšší frekvenci otáčení.
Takže kdyby konečně opustili indulonu, přešli na kluber, tak dosažitelnost vyšší frekvence by byla jistě nesrovnatelná.
Vyšší frekvence = logicky vyšší cash flow.
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3579
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

8. 8. 2020, 2:29

Carl_FM píše: 8. 8. 2020, 12:18 Jste ho chtěli, tak trpte.
co to je za nesmysl, to znamená že když jsi ho nechtěl, tak netrpíš? právě naopak ne :D už jsme se tady o tom bavili hodněkrát, když je henta přímá volba, tak do druhého kola jdou už jenom dva a z těch prostě zvolíš pro tebe sympatičtějšího člověka, pro někoho menší zlo, někdo toho u koho víc zná profesní kariéru a druhej zas zvolí podle toho kdo se kolem něj motá a další třeba podle toho kdo z osob veřejného života se k té či oné osobě hlásí či mu vyjadřuje sympatie, herci, sportovci, umělci, neziskovky, mainstrím atp.

já se přiznám, že když jsem koukal, kdo všechno se motá kolem drahoše, kdo všechno mu vyjadřuje podporu tak mě blikala varovná kontrolka a tím to bylo dané stejně tak jako fůra lidí co nesnáší Zemana volila třeba jen natruc Drahoše, v první volbě jsem volil někoho jiného,ale to už jsme zase nazačátku, takže tvrzení josefa o tom že "Prostě si nemohou připustit, že volili blbě" jsou podle mě úplně mimo, každý volil podle sebe a podle momentálního rozhodnutí, pak se to sčotlo a vyšlo to jak to vyšlo, tečka... nebo má někdo chuť na předvyplněný lístek z nějakého uličního výboru? :D
ostatně jak říkal i Horáček rok po volbách Nad lží a nenávistí nemohlo zvítězit Drahošovo nevím, byl to jednoduše slabej kandidát do druhého kola :D https://zpravy.aktualne.cz/domaci/nad-l ... f6b220ee8/
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3579
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

8. 8. 2020, 2:42

atlan píše: 8. 8. 2020, 1:51 Mi vam tam niekoho teda posleme, to je hrozne ze nemate vlastnych ludi a musime vam od nas posielat to naj.... Sie co mame :D
pár už jich tady bylo široký, lenárt, dubček, husák, čalfa, teď babiš, který někde naznačoval, že by mu nebylo proti srsti bačovat časem i na hradě :D
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7201
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

8. 8. 2020, 3:18

zapomněls na Bilaka
sakra, neumím napsat to měkký l :D
.... nepouštět na saka.. :mrgreen:
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

8. 8. 2020, 3:26

tumlik píše: 8. 8. 2020, 2:42
atlan píše: 8. 8. 2020, 1:51 Mi vam tam niekoho teda posleme, to je hrozne ze nemate vlastnych ludi a musime vam od nas posielat to naj.... Sie co mame :D
pár už jich tady bylo široký, lenárt, dubček, husák, čalfa, teď babiš, který někde naznačoval, že by mu nebylo proti srsti bačovat časem i na hradě :D
Asi na Bratislavským ,dobří holubi se vracejí :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamčeno

Zpět na „Provozní záležitosti“