corona virus - obecna diskuze

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Zamčeno
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

3. 6. 2021, 6:09

Mex píše: 3. 6. 2021, 5:59 To dělaj ty chipy od Billa Gatěse v těch vakcínach.
Má tam chybu v SW, tak to občas reportuje nesprávné číslo.
Ale už se na to prý chystá service-pack.
A to je právě tím deaktivovaným virem. Kdyby to byl Sputnik s aktivním virem, který by se mohl množit, tak to určitě pobere po svém namnožení, páč bude i kapaciata pro změny a doplnění údajů.
t256
Příspěvky: 2835
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

3. 6. 2021, 6:40

Koukam, ze na Slovensku se o sputnik mohou pretrhnout :-)
https://www.forum24.cz/fiasko-sputniku- ... en-zlomek/
Je to presne jak jsem tu pred casem psal. Vsichni rusofilove spoustu silnych kecu, ale kdyz si to maji pichnout do zily, najednou se jaksi kecalisti vyparili :-) Vyhozene prachy.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

3. 6. 2021, 6:55

t256 píše: 3. 6. 2021, 6:40 Koukam, ze na Slovensku se o sputnik mohou pretrhnout :-)
https://www.forum24.cz/fiasko-sputniku- ... en-zlomek/
Je to presne jak jsem tu pred casem psal. Vsichni rusofilove spoustu silnych kecu, ale kdyz si to maji pichnout do zily, najednou se jaksi kecalisti vyparili :-) Vyhozene prachy.
Je tu na fóru nějaký odvážlivec ze Slovenska?
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

3. 6. 2021, 8:06

To zas není tak divné.
Já bych dřít taky o Sputniku uvažoval. Jenže jak se to pořád odkládal, tak už jsem okočkovanej Comirnaty.
Na Slovensku to bude předpokládám podobně.
Teď už zbývají jenom mlaďoši, kteří jsou jednak nesmrtelní, a druhak už jsou pořádně propláchnutí. Takže ví, že cokoli od Rusa je horší než od čerta.

Ani lístky na hodně zajímavý koncert se po koncertě neprodávají zrovna dobře.
t256
Příspěvky: 2835
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

3. 6. 2021, 8:22

Ale prd, je to presne jak jsem psal. Rudym hrdinum dosla odvaha :-)
Maji tam stale miliony nenaockovanych a ockuji desetitisice lidi denne. Ty divoke konstrukty o koncertech jsou jak vystrizene z aeronetu. :-) By mne zajimalo co bys vymyslel, kdyby s tim zacli ockovat hned. Protoze "zajem" by byl obdobny. Kdo se tim opravdu chtel ockovat, ten si pichnout zapadni vakcinu nenechal.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

3. 6. 2021, 8:39

Když se uvažovalo, že tu dovezou Sputnika na sílu, tak proč si jeho fandové nechali píchnout tu západní ještě před tím, než se ten dovoz zrušil. A teď už mají dobrou výmluvu, že přeci chtěli, ale nedovezli. :lol:
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

3. 6. 2021, 9:03

Josef píše: 3. 6. 2021, 8:39 Když se uvažovalo, že tu dovezou Sputnika na sílu, tak proč si jeho fandové nechali píchnout tu západní ještě před tím, než se ten dovoz zrušil. A teď už mají dobrou výmluvu, že přeci chtěli, ale nedovezli. :lol:
Nechápu.
To se jako lidi neměli očkovat a měli čekat, jestli náhodou politici někdy povolí očkování nějakou konkrétní dávkou?
To by udělal jenom nějaký fanatik, který značku očkovací látky staví nad obecné výhody očkování.
Ale fanatismus je zatím spíš charakteristickým rysem těch, kteří něco bytostně odmítají už jen z principu.

Já jsem tady na fóru dost často v opozici proti většinovému názoru. Ale snad vždy nebo skoro vždy je to jen proto, že se za vším snažím hledat obsah a nehraju na nějaké nálepky, které na to někdo nalepí.
Takže když mi někdo bude říkat, že mám milovat A a nenávidět B, tak já se budu minimálně snažit zjistit, jestli opravdu jsou důvody k tomu milovat A a nenávidět B.
Je to ale občas náročné. Jednak je jistě pracnější o problematice něco zjistit, než si jenom přečíst nálepku. A druhak být v opozici často není zas tak jednoduché.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 6. 2021, 12:05

Mex píše: 3. 6. 2021, 9:03 ....
Já jsem tady na fóru dost často v opozici proti většinovému názoru. Ale snad vždy nebo skoro vždy je to jen proto, že se za vším snažím hledat obsah a nehraju na nějaké nálepky, které na to někdo nalepí.
Takže když mi někdo bude říkat, že mám milovat A a nenávidět B, tak já se budu minimálně snažit zjistit, jestli opravdu jsou důvody k tomu milovat A a nenávidět B.
Je to ale občas náročné. Jednak je jistě pracnější o problematice něco zjistit, než si jenom přečíst nálepku. A druhak být v opozici často není zas tak jednoduché.
Nekecej, ty si v tom uplne rochnis ... :lol: Nac ta skromnost a reci o obeti, jak je to ne tak jednoduche :lol:

Ale fakt mi neni jasne, proc sis nepockal na Sputnik ... nebylo by to zas tak jednoduche .. ale ten pocit :lol:
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
doncarlos
Příspěvky: 760
Registrován: 9. 1. 2008, 9:49

4. 6. 2021, 9:10

CNN Prima News :

Kód: Vybrat vše

Fakultu sociálních věd na Univerzitě Karlově zasáhla další tragédie. V úterý byla zveřejněna informace o úmrtí fotografa a šéfa katedry žurnalistiky Filipa Lába. Jen o den později fakulta informovala o úmrtí vědkyně Kristýny Vysloužilové, která pracovala na katedře marketingové komunikace a public realations. Bylo jí pouhých 31 let. 
Nikde nelze najít příčinu smrti, ačkoliv se jindy alespoň rámcově uvádí, ve věku 31 a 45 se jen tak náhodou nepadne,
koncentrace času, instituce a období, kdy se právě očkuje jejich věková skupina, něco mi tu smrdí.
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

4. 6. 2021, 10:35

t256 píše: 3. 6. 2021, 8:22 Ale prd, je to presne jak jsem psal. Rudym hrdinum dosla odvaha :-)
Maji tam stale miliony nenaockovanych a ockuji desetitisice lidi denne. Ty divoke konstrukty o koncertech jsou jak vystrizene z aeronetu. :-) By mne zajimalo co bys vymyslel, kdyby s tim zacli ockovat hned. Protoze "zajem" by byl obdobny. Kdo se tim opravdu chtel ockovat, ten si pichnout zapadni vakcinu nenechal.
"Výhradně Sputnik V preferovalo v dubnu sedm procent populace. Průzkum ale zároveň ukázal, že většina lidí, kteří upřednostňují Sputnik V, nemají v plánu se očkovat." řekl webu dennikstandard.sk ředitel agentury Focus Martin Slosiarik.
:roll:
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
t256
Příspěvky: 2835
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

4. 6. 2021, 1:31

No brebtove, pisu to tu od zacatku. Co dodat.
Jedini kdo se smeji jsou rusaci, destabilizovali Slovensko, shodili vladu, rozdelili spolecnost a jeste si za to nechali zaplatit.
Jen v tomto vlakne byly o sputniku napsany tuny nesmyslu o vyrobe v EU, slozeni, schvalovani a kdovi cem jeste a to vse uplne zbytecne. Sputnik je a vzdycky byl jen a pouze politikum a toho kdo to nevidi, nezbyva nez politovat. Vzdyt se tim pod nejakou vymluvou nenechal ockovat ani ten Matovic co ho dovezl :-)
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

4. 6. 2021, 2:05

Ále, co tam Sputnik ten nás nezachrání, to ale nová občanka to je pecka!
Trasování bude konečně funkční na 1000% :shock:
Jaktě živ bych si nemyslel, že to kdy vypustím :( zlatí komouši :roll:
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/ ... ke-prukazy
https://www.ceskatelevize.cz/porady/109 ... deo/844656
Nová občanka EU, nebo žeby fakt Česka?
nový občanský průkaz EU, nebo žeby CZ.jpg
https://www.ceskatelevize.cz/porady/109 ... deo/844657
Je to novy občanský průkaz, nebo státní zastírací manéver na centrální šmírovací nástroj?
nový občanský průkaz nebo šmírovací nástroj.jpg
Briti to udělali asi dobře s tím Brexitem.
Nejspíše to ale bude o nátuře lidí a nakolik si nechají kálet na hlavu a nakolik až ohnou zádá :wink:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/109 ... deo/844658
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22397
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

4. 6. 2021, 2:26

Faradayova klec to jisti
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

4. 6. 2021, 2:38

To bude krása až za sebou budem tahat kus řetězu aby ta klec fungovala
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

4. 6. 2021, 2:49

No to jistě, ale přístup Britů coby obyvatel je mnooohem simpatičtější...
Tohle je už na 100% na občanskou neposlušnost... toto je volební téma č.1 či lépe 0 :idea:
Kde je milion chvilek či jaké jim je teď jméno? ... nebo tady protestovat nebudem, bo smrad se údajně táhne z EU?

Co si ale myslet o státu a na kolik mu ještě důvěřovat,
- jež jednim zákonem udělá ze všech svých občanů kriminálniky a protiústavně jim všem sejme otisky prstů... :? :twisted:
- a nedivil bych se, že má v záloze už připraven druhý zákon, kterým nařídí nošení těchto šmírovadel i při vynášení smetí do popelnice a zakáže ukládání tohoto trojského koně, pardón "občanského průkazu" do kovové peněženky... :mrgreen:

EDIT:
Něco je určitě fakt HÓOODNĚ špatně, když několik hodin po veřejném oznámení co vše nové smart občanky budou umět dojde k tomuto:
"Systém na vydávání občanských průkazů či pasů má výpadek"
No, aby né, když se asi všichni co mají poslední pud sebezáchovy vrhli na žádosti o vydání té staré "blbé" ale zato ještě na oko svobodné občanky...
Zamčeno

Zpět na „Provozní záležitosti“