Kombinované vinutí (slovjanka) asynchronní motory

ostatní motory, vřetena, regulace, snímaní otáček a jiné
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8159
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

25. 2. 2018, 6:12

Znamená to, že víc než pětibřité žiletky nemohou existovat, protože pak ještě existuje pravidelný dvacetistěn a pak už nic?
Aleš Procháska
maks
Příspěvky: 118
Registrován: 21. 3. 2015, 7:40

25. 2. 2018, 6:37

robokop píše:a cim jezdis ty a co mas na nohou ty mohu li se optat?
ne to ne zalezi na tom jak se jezdi,vy jste strasnyj odpurce noveho mysleni ale lidstvo jede dal,troskotaji zakony fiziky chimije a tak dale ohledne drevaku zadna narazka,gduz skoncila u nas ceskoslovenska republika a pak valka prisli seveti prijeli ten krat na avte pohanene drevnym plinem a dedove moji bily s toho hotovi ze to jede i bez kone i prisli na to ze tam pritomen cert malem ho ne podpalili ptoslo desitki let a on furt vipravel jak to bylo (ale ukecat ho abi sednul do avta to byl problem) koukam ze ten pribeh se opakuje jenom v inij forme
Uživatelský avatar
grade065
Příspěvky: 1012
Registrován: 9. 1. 2015, 12:45

25. 2. 2018, 6:43

Ts..ts...tss...tady je to fakt sbírka břídilů a diletantů co si neumí poradit..vesmírná energie která se stará o naše hladké tváře se bere z hvězdokupy plejády kde ji jakožto křehkou substanci naši vesmírní přátelé extrahují.Jakkoli by se to někomu mohlo zdát tak tahle energie není blbá..
Řešení je jednoduché ostřit lze samozřejmě i pod kuželem akorát musíte k žiletce přiložit papírek kde specifikujete počet břitů... Ostření musíte tzv.nastartovat tak že přez kužel navléknete vetší klasickou pyramidu aby si energie tzv.všimla vašich břitů...
Pro chlupatý koule mistra Kápě pečený na vohni!!
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

25. 2. 2018, 6:44

grade065 píše:4stěny na 1břit tzn.12 stěn pyramida a bude to fungovat...Kdyby jste příste zase něco nevěděl stačí se zeptat :roll:
A to já se zase někdy klidně zeptám, člověk nemá umřít úplně blbý! :lol: :lol: :lol:
atlan
Příspěvky: 3341
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

25. 2. 2018, 6:47

Dyz tak nam to ukaz ti kvytek jeden. Kecalek, preco este nevyrabas tye priekopnycke vecy? Najvecsye blbosty vimislya najblbsy jedyncy.
Tak ze lludne tu zaves pryekopnicku funkcni vec. Aha taka neexystuje. Tak nyc bez supat bosymi nohamy k pecy.

No hej stroskotaju zakoni fizyki, pri tebe urcite zlihala gravytacia a znasas sa priekopnyckov ale blbostov....
Naposledy upravil(a) atlan dne 25. 2. 2018, 6:49, celkem upraveno 1 x.
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

25. 2. 2018, 6:48

prochaska píše:Znamená to, že víc než pětibřité žiletky nemohou existovat, protože pak ještě existuje pravidelný dvacetistěn a pak už nic?
Na to jsme my, obyčejní pozemšťané, krátcí.
Zeptal bych se Mgr. Edwarda Kelleyho, ten otázku položí Siráel a ta problém samozřejmě vyřeší.
Uživatelský avatar
grade065
Příspěvky: 1012
Registrován: 9. 1. 2015, 12:45

25. 2. 2018, 6:55

Já se ptal ...a co ona na to?
Přílohy
Sirael
Sirael
Pro chlupatý koule mistra Kápě pečený na vohni!!
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 2. 2018, 6:00

Maks
Kde jsi vzal ze jsem odpurcem novych veci?
Z ceho vychazis ze tohle tvrdis?
Jsem aktivnim clenem nekolika prednich ceskych vedeckych instituci a spolupracuji na nekolika vyzkumnych projektech napriklad v elektrochemii a automatizaci. Spolupracuji uzce s akademii ved. Takze pro pokrok delam urcite o neco vic nez je vysedavani u youtube. Co delas ty? Siris nepodlozena tvrzeni a lzi po verejnuch forech. Kde mas k tomu nesmyslu podklady? Kde jsou serozni mereni? Kde je dokumentace? Co ma byt ten obrazek hvezda trojuhelnik? To spis vypada na podvod jak z nekoho vylakat penize. Jestlize brzdime tvuj pokrok jeste jsi nenapsal v cem jezdis ty. Predpokladam ze letas vzduchem a na velke vzdalenosti teleportem.
Bylo by fajn kdyby ses tedy priteleportoval s tim motorem a provedem seriozni analyzu
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
maks
Příspěvky: 118
Registrován: 21. 3. 2015, 7:40

26. 2. 2018, 2:11

robokop píše:Co to zase je za slataninu?
Zeby zase rozdojili nejakyho kozla?
tohle je krasna odpoved na moji otasku uprimne ja sem todle vase chovani cekal jsem jen njakyj ukrajinec -curak ,takze ja bojuji o preziti sve deti - rodiny abichom ne cipli hlady bohuzel, na viskumy a konference ne mam penize jenom se snazim gde se da usetrit, a proto jsem tady napsal .Na cem jezdim otpovidam na kone je u nas zvire takove ktere ne zere drahou naftu a chcete vedet gde bidlim klidne si prijedte ke mne domu podivatse JA VAS PANE ZVU o postel a zradlo ne mnejte strach .tak ze dekuji za konsruktivni dialoh o Kombinované vinutí (slovjanka) asynchronní motory.http://dvigatel.myfor.ru/viewtopic.php? ... ad50408215" onclick="window.open(this.href);return false; -podklady
Naposledy upravil(a) maks dne 26. 2. 2018, 8:06, celkem upraveno 1 x.
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

26. 2. 2018, 2:26

maks píše:
robokop píše:Co to zase je za slataninu?
Zeby zase rozdojili nejakyho kozla?
tohle je krasna odpoved na moji otasku uprimne ja sem todle vase chovani cekal jsem jen njakyj ukrajinec -curak ,takze ja bojuji o preziti sve deti - rodiny abichom ne cipli hlady bohuzel, na viskumy a konference ne mam penize jenom se snazim gde se da usetrit, a proto jsem tady napsal .Na cem jezdim otpovidam na kone je u nas zvire takove ktere ne zere drahou naftu a chcete vedet gde bidlim klidne si prijedte ke mne domu podivatse JA VAS PANE ZVU o postel a zradlo ne mnejte strach .tak ze dekuji za konsruktivni dialoh o Kombinované vinutí (slovjanka) asynchronní motory.
V prvé řadě, míň národního :roll: hulvátství by neškodilo.
V druhé řadě, tady jste na foru všelijakých amatérů a patlalů, kteří rozhodně nejsou schopni docenit Vaše dovednosti.
Pokud navíc potřebuje peníze (viz výše - sháníte obživu), tak prosím neztrácejte čas trollením tady, ale rovnou zkuste kontaktovat https://jobs.siemens-info.com/jobs?page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
jistě na Vaše objevy nových pyramidálních elektromotorů čekají a tudíž pozitivně zareagují nabídkou adekvátní pracovní pozice v jejich vývojovém teamu.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2565
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

26. 2. 2018, 11:05

maks píše:
robokop píše:Co to zase je za slataninu?
Zeby zase rozdojili nejakyho kozla?
tohle je krasna odpoved na moji otasku uprimne ja sem todle vase chovani cekal jsem jen njakyj ukrajinec -curak ,takze ja bojuji o preziti sve deti - rodiny abichom ne cipli hlady bohuzel, na viskumy a konference ne mam penize jenom se snazim gde se da usetrit, a proto jsem tady napsal .Na cem jezdim otpovidam na kone je u nas zvire takove ktere ne zere drahou naftu a chcete vedet gde bidlim klidne si prijedte ke mne domu podivatse JA VAS PANE ZVU o postel a zradlo ne mnejte strach .tak ze dekuji za konsruktivni dialoh o Kombinované vinutí (slovjanka) asynchronní motory.http://dvigatel.myfor.ru/viewtopic.php? ... ad50408215" onclick="window.open(this.href);return false; -podklady
V tom pripade bych navrhoval patentovat (ci jinak chranit) v nejake slusne zemi, ktera uznava dusevni vlastnictvi a je do konce zivota vystarano pro vsechny prime i neprime potomky ... A vsichni se tady chytneme za frnak, ze jsme byli zli a nevstricni ... pripadne pouze nerozeznali genialni myslenku ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
maks
Příspěvky: 118
Registrován: 21. 3. 2015, 7:40

27. 2. 2018, 8:28

panove tadi ne jde o petenty a tak dale tadi jde o hotovov vec ktera funguje na muj pohled docela dobre ale ne stacilsem ten motor pozadne otestovat jak to vidim fabriki pomale prechazej na ty motory i v jejich mnozstvi dela to pozadnou usporu gdo chce muze si to oskouset na foru jsof schema a vse kolem toho jak to udelat okurat ze to v ruscine ale gdo busi do dvere tak mu to otevzov
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

27. 2. 2018, 9:54

Ja se tim webem nejsem schopen prokousat protoze mam jazykovou barieru
V cem teda tkvi ta uspora
Kde vznika
Kolik to dela
A jak presne se to teda zapojuje?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
maks
Příspěvky: 118
Registrován: 21. 3. 2015, 7:40

27. 2. 2018, 11:27

no zikaji ze ten spusob zvysuje vykon motoru ot 20-30 procent v kategoriji od 1-10 kilovatu na otackach to ne zalezi ,i 30-50 procent v kategoriji od 11-i vejs pri tom se ne civku se ne nagrivaji to znamena ze jego ne jde spalit ne zikaji ze motor 10kvt zatizete 16 kilovatam ale 13 kilovatu ho ne zabje , pak to dopisu musim makat
Uživatelský avatar
grade065
Příspěvky: 1012
Registrován: 9. 1. 2015, 12:45

27. 2. 2018, 11:33

:lol: no to je hlína
Pro chlupatý koule mistra Kápě pečený na vohni!!
Odpovědět

Zpět na „Ostatní elektromotory“