laserová

krytí posuvových šroubů a jiné věci spojene s tématem
Odpovědět
dedofido
Příspěvky: 249
Registrován: 4. 4. 2016, 6:45

18. 2. 2017, 7:53

Je to sice mimo ale možno sa najdú odborníci aj tu. Vnuk mi strčil do tlačiarne euroobal . Ten sa roztavil a nalepil na valce potreboval by som poradiť ako sa dostať ku valcom a ako to opraviť. HP laserjet 1536 dnf MFP . :( :o :o
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

18. 2. 2017, 9:30

V prvnim kroku to chce radne zbit vnuka, v druhem si rict zda celkova rozborka ma smysl. Na velke tiskarne otevru predek, zadek i oba boky. Na male (mel jsem podobnou 1213MFP se neda moc nikam dostat. Vyndej toner s valcem, otevri vsechno co se da a zhodnot zda rozborka k necemu bude. Z gumovych podavacu roztaveny plast sundas, ale z tech pofoliovanych valcu si nejsem uplne jisty.
Nez jsem zjistil, ze rozebirat tiskarny velke i male na soucastky nema smysl, probehly ruzne pokusy o rozborky. I Tiskoska, ktere jde do kontaku se rozebira strasne spatne, hodne zamklu je skrytych atd. Profi servis mam obavu muze presahnout cenu noveho stroje. Pokud (vek vidim v profilu) mas cas, zacni pomalu rozebirat a nasledne uvidis az kam to nateklo a co to vsechno zalepilo :-(
Uživatelský avatar
origosch
Příspěvky: 1287
Registrován: 19. 4. 2007, 10:39
Bydliště: Kladno

18. 2. 2017, 9:39

Nakonec skončí v garbage. :)
www.mosaznevyrobky.cz
dedofido
Příspěvky: 249
Registrován: 4. 4. 2016, 6:45

18. 2. 2017, 10:37

elbarto píše:V prvnim kroku to chce radne zbit vnuka, v druhem si rict zda celkova rozborka ma smysl. Na velke tiskarne otevru predek, zadek i oba boky. Na male (mel jsem podobnou 1213MFP se neda moc nikam dostat. Vyndej toner s valcem, otevri vsechno co se da a zhodnot zda rozborka k necemu bude. Z gumovych podavacu roztaveny plast sundas, ale z tech pofoliovanych valcu si nejsem uplne jisty.
Nez jsem zjistil, ze rozebirat tiskarny velke i male na soucastky nema smysl, probehly ruzne pokusy o rozborky. I Tiskoska, ktere jde do kontaku se rozebira strasne spatne, hodne zamklu je skrytych atd. Profi servis mam obavu muze presahnout cenu noveho stroje. Pokud (vek vidim v profilu) mas cas, zacni pomalu rozebirat a nasledne uvidis az kam to nateklo a co to vsechno zalepilo :-(
Dakujem za radu prvý bod som splnil na 100 percent. Neskôr som dostal vynadano ale to bolo v pohode. Teraz sa idem venovať druhej časti. :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Ostatní mechanika“