Loziska AKE Skalica Slovakia, jak jsou na tom ?

krytí posuvových šroubů a jiné věci spojene s tématem
Odpovědět
unclebaker
Příspěvky: 339
Registrován: 1. 3. 2010, 3:26

21. 8. 2021, 10:08

Mate nekdo zkusenost s temito lozisky ze soudobe produkce tohoto vyrobce/prodejce ? Nabizeji 7210catb p4 OL za 1/2 penez co japonska, ono je rozdil kdyz mam dat za lóža 5 nebo 12... :D

Odpoved, neco jako, dali jsme to na vreteno a je dobry/ spatny protoze....

Neco relevantniho prosim :D postulaty typu, ze na hovno protoze asi cina, jako zkl/zvl taky na hovno protoze, asi taky cina, nn, neplevelit :)
ves178
Příspěvky: 528
Registrován: 25. 3. 2016, 8:23
Bydliště: Tichá okr NJ

22. 8. 2021, 8:19

Dělal jsem si vřeteno na nástrojové brusce, mám to na hraní, jedno ložisko u nás kolem 2000,- jsou tam 4ks
Dal jsem tam tyhle čínany:
https://www.aliexpress.com/item/3302419 ... 4437%22%7D
Házení upinacích konusů měřeno v prizma kostkách, jedna strana cca2um, druhá strana cca3um, je více odsazená od průměru kde jsou ložiska,
Po smontovaní bylo házení na jedné straně trošku lepší na druhé trošku horší ale maximalní změna tak o 1um,
záleželo jek se sešli ložiska protože neměli na vnitřním kroužku označený bod maximální házivosti
Po záběhu cca 20 hodin bez změny, vřeteno běží hladce a tiše, takže na to domácí kutění dostatečně. Dali se sehnat ještě kvalitnější, tuším MOCHU nebo tak nějak, takže bych ani ty čínany nezatracoval, samozřejmě do produkční mašiny je to nesmysl

Vím že ti tím asi nepomůžu :D
WEILER LZ280, FNA22
Odpovědět

Zpět na „Ostatní mechanika“