PY Amplifier (Sanyo Denki)

ruzne programy,konverze dat, digitalizace, atd...
Uživatelský avatar
CZ_Pascal
Příspěvky: 870
Registrován: 14. 1. 2008, 8:24
Bydliště: Brno

24. 12. 2016, 11:14

Pavka píše:Kde je problém, psát česky? Taky můžu psát hantecem.
Co ti na té angličtině tak strašně vadí :?: :roll:

Anglicky se dorozumíš v 80% civilizovaného světa :wink:

Hantecem se nedomluvíš ani v Brně :!:

Pokud řeší nějaký technický problém tak je velice pravděpodobné že to Google překladač zmrší a nikdo nebude rozumět co vlastně potřebuje.
Uživatelský avatar
Pavka
Příspěvky: 911
Registrován: 10. 3. 2008, 8:40
Bydliště: Ronov

24. 12. 2016, 11:22

Tak to se omlouvám. Asi patřím k těm 20% debilům. Ale nic s tím dělat už nebudu. Budu číst pouze to, čemu budu rozumět.
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

24. 12. 2016, 11:48

Náhodou podle mě je borec, prokousat se Češtinou a najít tam co potřebuju a navíc pokud mu to bude chodit. Má štastný den.
Hledal jsem něco a našel jen na tuším španělském a francouzském foru a byl jsem z toho janek. Bohužel si to neumím jednoduše přeložit a dost často to ani po překladu nedává smysl.
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
Uživatelský avatar
CZ_Pascal
Příspěvky: 870
Registrován: 14. 1. 2008, 8:24
Bydliště: Brno

24. 12. 2016, 12:05

Pavka píše:Tak to se omlouvám. Asi patřím k těm 20% debilům. Ale nic s tím dělat už nebudu. Budu číst pouze to, čemu budu rozumět.
No nemusíš být zrovna debil, zvláště pokud jsi trocha dříve narozen tak holt ti angličtina nebyla dopřána.
A nikdo po tobě nemůže ani chtít aby ses snažil takový přispěvek překládat a radil, protože jak jsem psal Goole nezřídka nabídne zavádějící překlad.

Zároveň si ale myslím že není důvod zrazovat takového "návštěvníka" a nutit ho do tak exotického jazyka jakým je čeština.

Najde se tu dostatek mladších kteří angličtinou vládnou a ti pak ať se (pokud chtějí) zapojí do diskuze a poradí.

Pokud to bude téma zajímavé a přínosné tak věřím tomu že nad tím pak začnou lidi diskutovat i v českém jazyce a budou tak obohaceni všichni zůčastnění.
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

24. 12. 2016, 8:20

CZ_Pascal píše:pokud jsi trocha dříve narozen tak holt ti angličtina nebyla dopřána
Na to jsou nějaké zákony, že my dříve narození si nesmíme koupit nějakou učebnici nebo si zaplatit kurz?
Já jen abych se nedostal do nějakého průseru.

Jinak teda prudit někoho v pokročilém 21. století za to, že napíše na fórum anglicky - to už chce pořádnou dávku českostřednosti.
Když už dneska i velké německé firmy ustanoví angličtinu jako oficiální firemní jazyk ... (namátkou Wolksvagen, BMT a stovky dalších).
Odpovědět

Zpět na „Ostatní software“