Aký riadiaci systém ?

ruzne programy,konverze dat, digitalizace, atd...
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

11. 11. 2017, 8:32

já bych si třeba nedokázal představit systém bez zobrazení dráhy nástroje, jen vidět souřadnice.. a na to to chce minimálně 10-12palců monitor..
samozřejmě pro velkosérie a opici mě stačí tlačítko START/STOP.. zase si myslím, že je zbytečné tam mít stovky cyklů viz moderní systémy, které stejně "nikdo" nepoužije a spíš je nahradí rozumnej CAM..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
BIXBY
Příspěvky: 8
Registrován: 5. 10. 2016, 4:53

18. 1. 2018, 1:18

zbytočne drahé ... čo tak DSP RZNC 0501 ?

Lacné, spolahlive ... poradím pri nastavení... alebo LINUX CNC a pripojit na DRIVERS ako treba
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22384
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

18. 1. 2018, 2:48

ja jsem teda mel problem dohledat na tom ctyrradkovem displayi program
najet nejakym inteligentnim zpusobem nulove body atd...
ale na nektere aplikace je to asi uplne jedno
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
atlan
Příspěvky: 3345
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

18. 1. 2018, 3:12

robokop píše:muj osobni nazor je ze to za 5k fungovat nebude
vychazim vsak pouze ze zkusenosti s nekterymi jinymi ultra levnymi cinskymi sys. ne konkretne s timto

ono minimale u nekterych ne az tak levnych treba po par mesicich odchazi klavesnice a to vcelku neopravitelne (protoze novou membranu nekoupis), takze vymena sys. a to pak uz ten provoz az tak levny neni
Na ali niekto ponukal vyrobu vlastnej mebranovej klavesnice. Tak ze kupit to asi pojde. Len ci ma zmysel sa stym babrat ked to ma malu zivotnost.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní software“