SeSoft (Control Techniques) - instalačky

ruzne programy,konverze dat, digitalizace, atd...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

13. 1. 2021, 3:10

Ahoj,

nemáte někdo stažené instalačky SeSoft prográmku? CT ukončili podporu starých SE měničů a stáhli to ze svých stránek. Já jsem používání svého starého SE měniče ještě neukončil, tak by se mi to celkem hodilo. Mám to nainstalované na malém ntb, ale jen tak přenést se mi to nepovedlo. Možná je to jiným systémem, ale možná tím, že to nebylo řádně nainstalováno, rád bych to zkusil. Google zatím nezabral.

Dík, T.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

13. 1. 2021, 4:09

Mno, asi by mě to nevytrhlo, dostal jsem tu překopírovanou instalaci do stavu, kdy mi to píše

Kód: Vybrat vše

[Window Title]
C:\Users\Tomas\Desktop\SESOFT\CSESOFT.EXE

[Content]
The version of this file is not compatible with the version of Windows you're running. Check your computer's system information to see whether you need an x86 (32-bit) or x64 (64-bit) version of the program, and then contact the software publisher.

[OK]
a to by asi byla konečná i s instalačkami. Nicméně zkusil bych, kdyby náhodou někdo měl.

Jinak, CTSoft jede, ale SE nepodporuje, až SK.

T.

PS: Windows 7 Pro 64b
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

13. 1. 2021, 5:35

Je to tohle, co je v příloze?
Nemám teď čas a chuť hledat nějaké veřejné uložiště, tak jsem to strčil sem jako přílohu.
Až si to stáhneš, tak napiš, já to pak smažu, abych nezasíral prostor na serveru.

Nejsem doma, takže to nevyzkouším. Pokud to na nových Windows nejede, tak si spusť ve virtuálu nějaké staré WXP nebo něco podobného.
sesoft150.zip
(1.56 MiB) Staženo 168 x
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

13. 1. 2021, 6:49

Vypadá to nadějně, vyzkouším.

Mazat to myslím nemusíš. Je to menší než kdejaká fotka v bazaru a časem to může ocenit někdo jiný. Ilegální to snad není, když od toho dal výrobce ruce pryč (původně to bylo ke stažení proti emailu).

Díky, T.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

13. 1. 2021, 10:26

Jo, je to ono a ve virtuálních 32b XPčkách to skutečně funguje, pěkné, dík! T.

VirtualXP-SeSoft.png
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Odpovědět

Zpět na „Ostatní software“