Zakázková výroba tvarových dílů ze slitin hliníku

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Fürst
Příspěvky: 5
Registrován: 3. 11. 2015, 10:54
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

3. 11. 2015, 8:01

Pokud se zabýváte výrobou čehokoliv, mohly by Vás zaujmout tyto stránky : http://www.vodnipaprsek.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Vzkaz pro admina, přispěl jsem na provoz Vašeho webu, tak prosím o ponechání i tohoto druhého linku v této sekci.
Moc děkuji :-)
4rest
Příspěvky: 599
Registrován: 7. 10. 2014, 5:13
Bydliště: Praha

4. 11. 2015, 11:28

Ale pane Furst docela bych Vám doporučoval pročíst si toto fórum.
Řekl bych že na Alcom tady docela dost lidí pěje chválu. Já tedy jen pobrukuji, zase jsem tento týden u Vás udělal objednávku za nějakých 30k do práce.
Prostě služby jsou v pohodě. Polotovary dodáváte dle mých přání do týdne, tak proč měnit dodavatele.
Elektrochemik holdující strojařině :-)
Doma: HOLZMANN 1222P, Holzstar DB 450, RP2300FCXJ, KITin1900HF
Práce: Gravos - GV30 s vřetenem Isel 750W, M3K 260, GV21 2A; StepFour - Precise 760; Comagrav - Zonda; CNC Singular - Airbrush; Felixprinters - Felix 3.1
Uživatelský avatar
Pavel Fürst
Příspěvky: 5
Registrován: 3. 11. 2015, 10:54
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

5. 11. 2015, 9:56

4rest píše:Ale pane Furst docela bych Vám doporučoval pročíst si toto fórum.
Řekl bych že na Alcom tady docela dost lidí pěje chválu. Já tedy jen pobrukuji, zase jsem tento týden u Vás udělal objednávku za nějakých 30k do práce.
Prostě služby jsou v pohodě. Polotovary dodáváte dle mých přání do týdne, tak proč měnit dodavatele.
Děkuji za Vaši přízeň. Už jsem si zde nějaké příspěvky o nás přečetl a jsem rád, že jsme považování za dobrého dodavatele.
Co se týče mých odkazů na stránky o paprsku, tak myslím, že by to mohlo lidi, kteří se zajímají o strojírenství zaujmout. Víte jak to je, odkazu na dobrých webech není nikdy dost :)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní odkazy“