Velmi křehké obvody :-)

Uživatelský avatar
grade065
Příspěvky: 1012
Registrován: 9. 1. 2015, 12:45

9. 7. 2018, 1:04

To nevadí :wink: asi to udělám nestíněné aspoň ten 50cm kousek kterej bude běhat v řetězu pak už to napojím :)
Použiju asi 4*2*0.14mm tenhle http://www.kabelyvodice.cz/kabely-vodice/01_liyy.php poloměr ohybu 24mm

Musel jsem to pravítko včera objednat ...našel jsem nějaký slim provedení 0.001 za dobrou cenu a číňan mi nebyl schopnej upřesnit rozměry tak to musím fyzicky oměřit :roll:
Pro chlupatý koule mistra Kápě pečený na vohni!!
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

9. 7. 2018, 1:40

Vůbec netuším co řešíš a jak to řešíš, ale když chci něco opravdu ohebného, tak to natáhnu samostatnými vodiči, nikoli kabelem.
Je to maximálně ohebné mechanicky, tak i "ohebné" z hlediska konfigurace - natáhnu si počet drátů jaký potřebuju, a klidně i různých drátů - pro napájení třeba silnější, pro komunikační páry třeba twisty atd.
V energořetězu budou navíc celkem mechanicky chráněné.
Uživatelský avatar
grade065
Příspěvky: 1012
Registrován: 9. 1. 2015, 12:45

9. 7. 2018, 4:06

Udělám to jak říkáš :wink:
Řeším formu na rám frézky co stavím a jelikož je to beton tak tam musím zalejt vložky pro šrouby spacery pro kanály prolisy atd atp. No a rozhodl jsem se že chci ještě pravítka .... Ale vzhledem k tomu že nechci nějak moc oslabovat základnu musím dodržet nějakou montážní pozici pravítka tak mám na něj misto jen 60*40mm ...ten jejich kabel v tom kovovým krku je k ničemu takže musím na jezdec dodělat nějakej terminál pro energořetěz kterej bude mít max cca 18*60 místa pro chod plus ještě do jezdce zakomponovat linkový dif.vysílač ....
Pro chlupatý koule mistra Kápě pečený na vohni!!
Odpovědět

Zpět na „Ostatní elektronika“