elektro sestava

Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

25. 9. 2020, 5:44

Plazma je zvláštní zvíře. Ta jaksi generuje rušení už z principu, protože to vlastní řezání je samo o sobě vlastně "rušením". Záměrně vytvářím silný proud ionizovaných částic a posílám je volným prostorem.
Ale to předpokládám není Tvůj současný problém. A i u té plazmy to nemusíš strkat do různých rozvaděčů. Tam jen potřebuješ odstínit ten ionizovaný proud od celého zbytku.

Ale samozřejmě dělej jak myslíš. Kolik máš rozvaděčů, tolikrát jsi konstruktérem (nebo tak nějak to říkával Masaryk). ;-)
A aspoň výrobci rozvaděčů budou mít práci a přispěješ k řešení ekonomické krize.
Modros
Příspěvky: 1678
Registrován: 31. 3. 2019, 7:58

25. 9. 2020, 6:09

rozvaděče mám už udělané..takže ekonomika asi padne..protože sem je vyráběl...každopádně děkuji za rady všem :)
Masso, stroje všemožný, autoservis, amatérské závody Nissan GTR
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22392
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 9. 2020, 9:58

Sam jsem to parkrat resil.
Jak chces odstinit ten ionizovany proud?
Ja resil to ze jsem vsechno pokudmozno dobre zavrel do plechu atd...
Ale horak plazmy odstinit neumim
Mex píše: 25. 9. 2020, 5:44 Plazma je zvláštní zvíře. Ta jaksi generuje rušení už z principu, protože to vlastní řezání je samo o sobě vlastně "rušením". Záměrně vytvářím silný proud ionizovaných částic a posílám je volným prostorem.
Ale to předpokládám není Tvůj současný problém. A i u té plazmy to nemusíš strkat do různých rozvaděčů. Tam jen potřebuješ odstínit ten ionizovaný proud od celého zbytku.

Ale samozřejmě dělej jak myslíš. Kolik máš rozvaděčů, tolikrát jsi konstruktérem (nebo tak nějak to říkával Masaryk). ;-)
A aspoň výrobci rozvaděčů budou mít práci a přispěješ k řešení ekonomické krize.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

26. 9. 2020, 4:07

robokop píše: 26. 9. 2020, 9:58 Sam jsem to parkrat resil.
Jak chces odstinit ten ionizovany proud?
Ja resil to ze jsem vsechno pokudmozno dobre zavrel do plechu atd...
Ale horak plazmy odstinit neumim
Jasně. Hořák plazmy venku, vše ostatní pokud možno v bedně.
Pokud něco musí být mimo bednu (třeba koncáky), tak zde důsledně použít dobře stíněné vedení.
A počítat s tím, že u plazmy tečou i dost velké proudy, tak se trochu zamyslet nad vedením silařiny.
Ale rozkládat elektroniku do více beden je prostě kravina (to je předmětem tohoto vlákna).
Modros
Příspěvky: 1678
Registrován: 31. 3. 2019, 7:58

26. 9. 2020, 5:19

Mex píše: 26. 9. 2020, 4:07
robokop píše: 26. 9. 2020, 9:58 Sam jsem to parkrat resil.
Jak chces odstinit ten ionizovany proud?
Ja resil to ze jsem vsechno pokudmozno dobre zavrel do plechu atd...
Ale horak plazmy odstinit neumim
Jasně. Hořák plazmy venku, vše ostatní pokud možno v bedně.
Pokud něco musí být mimo bednu (třeba koncáky), tak zde důsledně použít dobře stíněné vedení.
A počítat s tím, že u plazmy tečou i dost velké proudy, tak se trochu zamyslet nad vedením silařiny.
Ale rozkládat elektroniku do více beden je prostě kravina (to je předmětem tohoto vlákna).
já bych to klidně dal do jedné..ostatně vždy sem měl...jenže v novém stroji mám dve místa 600x600 a do jednoho se to prostě nevejde..tak proto dva....a vetší než 600x600 to udělat nemůžu
Masso, stroje všemožný, autoservis, amatérské závody Nissan GTR
Odpovědět

Zpět na „Ostatní elektronika“