e-shop hutní materiál ocel pro kutila

Odpovědět
jirka7
Příspěvky: 97
Registrován: 9. 10. 2006, 8:12

7. 4. 2013, 12:52

Zdravím,
můžete prosím někdo doporučit e-shop s hutním materiálem - ocel, pro drobnosti např. kousek jeklu, plechu 5mm, aby řezali pásovou pilou tj. bylo s tím co nejméně práce.

díky
Jirka
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22384
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

7. 4. 2013, 12:56

teda jestli s timhle bude zrovna eshop nevim
ale v kazdem meste je nejaky prodej hutniho materialu
tam budes jiste uspesnejsi
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
jirka7
Příspěvky: 97
Registrován: 9. 10. 2006, 8:12

7. 4. 2013, 1:04

robokop píše:teda jestli s timhle bude zrovna eshop nevim
ale v kazdem meste je nejaky prodej hutniho materialu
tam budes jiste uspesnejsi
To vím v Hradi Králové je ferona nebo v chlumci jiry.cz .Jenže nákup v pohodě bez front taky není špatný ... . Nyní jsem narazil na shop.feromat.cz, balík do 40kg za 150,- kč bez fornt ... ještě zjistit zda řezají, za kolik a zda dodávají v malém ... .
Jirka
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22384
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

7. 4. 2013, 1:09

ja teda ve ferone na frontu nenarazil
proste tam jedu necham riznout, zaplatim, capnu material a nesu domu
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

7. 4. 2013, 1:28

eshop má dnes už i kondor nebo dama.. nevím ovšem odkud jseš tak jestli ti to k něčemu bude..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Zbýňa
Příspěvky: 1920
Registrován: 3. 9. 2010, 8:45
Bydliště: Čelákovice

7. 4. 2013, 4:41

Jsem spokojenej s Kondorem v Měcholupech, sortiment perfekt, ceny taky a nařežou mi co potřebuju, navíc to objednám přes net a pak už jenom přijedu zaplatim a valim s matrošem dom. Nicméně klasickej eshop se zasíláním nemaj. V Damě jsem byl párkrát a jejich přístup "že je otravuju" mě naprosto odradil.
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

7. 4. 2013, 5:10

tak to já zase naprosto naopak, chodím do Damy a do Kondora jen kdyby to v Damě nebylo
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
HonzaCh
Příspěvky: 289
Registrován: 21. 11. 2006, 8:57
Bydliště: Ostrava

5. 5. 2013, 7:17

Chlapi (a dámo),

prosím, netušíte náhodou, kde koupit věci jako třeba (Ferona), ale spíš tak v decimetrových délkách? Jsou to polotovary trochu přesnější než obyčejné a kromě řezání na délku a nějakého toho vrtání mi přesnost bez dalšího velkého obrábění stačí.

V naší Feroně mají v téhle toleranci jen nějaké čtvercové a šestihranné. Např. 10×10mm (+0/-0,090mm) za 45,-/kg, zatímco obyčejný (EN10059, ±0,4mm) za 25. Takže obrábění z většího se spíš nevyplatí. Krom vás stejně netuším, kde bych poptával takové drbky, a když k tomu připočítám výpalné pro naše antipoštovní nedoručovatele :twisted:...

Z maloprodejny mi vzkázali, že
Nemohu Vám slíbit, že Vám můžeme vždy na maloprodejnu objednat zboží z velkoskladu mimo námi vedený sortiment. Pokud je zboží uskladněno v Ostravě a zákazník požaduje aspoň minimálně výrobní délku, pak se snažíme vyhovět.
Což je tak trochu na 2 věci. Když už by to náhodou bylo...tak toho stejně nepotřebuju 12 metrů, ani 3, ale třeba jen půl.

Nejlíp Ostrava resp. Rožnov p. R. a okolí...v nejhorším ;-) i jinde. Koukal jsem trochu na výše odkazované firmy, ale tam se moc materiálových podrobností jeden nedočte (o víkendu jsem se pochopitelně ani neptal).
TIA, H.
LubosHa
Příspěvky: 10
Registrován: 1. 2. 2013, 3:09

23. 11. 2014, 9:37

Já nakupuju převážně na Akrosu (http://www.akros.cz/) :)
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4876
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

23. 11. 2014, 10:38

V Akrosu jsme brali klempiru, ale jen do doby kdy jsem procitnul a uvedomil si vysoke ceny oproti konkurenci. Ted mluvim o pozinku, titanzinku a nerezu a zakazkach pouze v plechu. Jejich sice dlouha, ale kroutiva ohybacka neni schopna kvality v cele delce ohybu a bylo moc reklamaci. Stredy vzdy utikaly. Ten hobby stroj se cely krouti.
Na barevne kovy a odrezky se specializuji ruzne srotaky, kde prodavaji vicemene odpady za kila. Jeden centralni sklad srotaku je v Liberci, tak se tam chystam na nakupy.
Vašeck
Příspěvky: 4
Registrován: 19. 8. 2014, 10:30

2. 12. 2014, 12:03

Čau,
já sháním hutní materiál u větších prodejců. Páč jsem se už spálil nemile párkrát. Takže za mě na Moravě je to Královopolská Steel. Tady zmetek nekoupíte...
Spárovky a eurohranoly na jednom místě.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

2. 12. 2014, 4:29

A dá se tam nakoupit menší než kamiónové množství?
To vlákno se kmenuje "pro kutila", ale tihle oceláři mi nepřijdou zrovna jako prodejna pro hobíky.
Nebo se pletu?
Pokud ano, tak by to bylo velmi příjemné.
Atreon
komerční profil
Příspěvky: 105
Registrován: 13. 8. 2022, 2:56

24. 10. 2022, 9:31

Hezký den,

kdyby bylo třeba ještě pro někoho aktuální tak my se snažíme také prodávat jak velkoobchodním odběratelům, tak maloobchodním - kutilům. Máme přímo na místě skladu i dílnu, takže vám to chlapi nařežou. Ceny si myslím jsou taky celkem ok.

Mrkněte klidně na eshop https://www.atreon.cz a klidně napiště e-mail s konkrétním požadavkem. Odběr na místě nebo zaslání po celé ČR. :)
Odpovědět

Zpět na „Ostatni material“