Šuflíkové organizéry na drobotiny - kto ich vyrába?

Odpovědět
zverodoktor
Příspěvky: 2969
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

27. 7. 2019, 1:41

Ahojte,
rád by som si do dielne zakúpil takéto skladacie šuflíčky s čiernym rámom a farebným šuflíčom, ktoré isto všetci poznáte. Jediný obchod, v ktorom som ich našiel je gme.sk.
A keďže by som ich potreboval viac, rád by som našiel ideálne výrobcu, alebo priameho predajcu. Nevie prosím vás niekto, kto ich vyrába a pod čím hľadať?
Ďakujem, Andrej.
suflik stohovatelny.jpg
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
r4cv
Příspěvky: 2681
Registrován: 8. 12. 2009, 8:32
Bydliště: Topoľčany

27. 7. 2019, 5:25

nad skrinkami mars si nepremýšľaľ?
http://www.mars-svratka.cz/obchod/boxy-na-naradi/78xx
Milan199
Příspěvky: 2907
Registrován: 18. 8. 2010, 9:04

27. 7. 2019, 5:37

Možná to znáš, používám tenhle systém :
http://www.pokornydacice.cz/?q=cs/produ ... swing-boxy
mám jich mraky a spokojenost.
zverodoktor
Příspěvky: 2969
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

27. 7. 2019, 9:11

Nad Mars skrinkami som samozrejme nielen rozmýšľal, ale nejaké už aj vybral. U nich je trochu problém, že to čo sa dobre predáva je lacné a menej bežné rozmery skriniek a šuflíkov stoja nezmysel. A keďže prisetor kam to plánujem nacpať je daný, rád by som ho využil naplno. Tam, kde sa už nezmestí skrinka MARS, prídu tieto šuflíky.
Na tieto šuflíčky s Dačic som zabudol, firmu Pokorný poznám podľa tých ich perfektných systémov na odkladanie nástrojov. To príde v druhej vlne až zase našetrím :-)

Každopádne ďakujem za odpovede. Predsa len, ak by niekto vedel nejakého dodávateľa tých dotazovaných, bude vďačný.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
Uživatelský avatar
Kilovolt
Sponzor fora
Příspěvky: 829
Registrován: 21. 10. 2009, 9:59
Bydliště: Podřipák jak vyšitej!

27. 7. 2019, 9:29

Elektrika je potvora-nejni vidět a kope jak divoká mula.
"Učíme se po celý život. Až na školní léta" - Gabriel Laub
Engineer
Příspěvky: 2354
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

27. 7. 2019, 9:44

Bohužel s tímto šuplíkem asi budeš mít už smolíka.... :(
Já jich mám několik desítek kusů přesně těch z tvojí foto a pořizoval jsem je asi před 20-ti lety. Už tehdy mi říkal chlapík co je tehdy prodával v takovým kutilským obchůdku v Liberci, že tomu výrobci končí životnost formy (podle všeho ta forma pamatovala ještě Husáka na hradě) a že asi už výhledově nebudou k sehnání, protože se výrobci nechce investovat do nový formy. Pán tu firmu, kde jsem je kupoval zavřel někdy v roce 2002 co si matně vzpomínám. Jediná šance je kdyby nějakej radioamatér likvidoval dílnu, kdysi jsem jich takhle taky pár koupil za tehdy strašných cca sedm korun. :lol:
Už jsem je pak nikde v nabídkách neviděl ... chvíli po roce 2001 snad u Hadexu nebo u Tipy v Opavě, ale je to dávno, paměť už někdy není to co dřív. :wink:
Aktuálně je snad ještě nabízí GM, ale výrobce bude patrně už v důchodu.
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

27. 7. 2019, 11:05

Zdar Sokolíku, mám jich asi sto a mám v nich O kroužky. Pryč je dávat samozřejmě nechci, ale pokud po nich vyložene toužíš, tak je klidne za skřínky typu Marska vyměním. Ty mi přiznávám vyhovují víc. Na Ali to někde vygooglené nemáte ?
zverodoktor
Příspěvky: 2969
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

28. 7. 2019, 8:10

Engineer: No vyzerá to tak. Ale GME ich stále má (možno skúpili zvyšok čo bol v republike), ale majú s nimi vybavený celý maloobchod a to je asi milión tých šuflíčkov, tak sa mi nechce veriť že definitívne niesú. Naviac vyzerajú nové, nie ako nejaké 15 ročné ležiaky. No ale nič nieje nemožné, možno ich naozaj vykúpili.
GME.jpg
Kilovolt: Ten Didaktik má ceny ešte o trochu horšie ako GME a zhodné obrázky, zrejme to berú od nich.
ElBarto: Ďakujem za ponuku, ale asi pri porovnaní ceny krabička-Mars skrinka -poštovné ČR-SR naša vzájomná vzdialenosť bydlísk tomuto bartrovému obchodu moc nepraje. A to do toho nepočítam ten opruz, keď budeš musieť prekladať zo 100 šuflíkov O krúžky :D. Naviac asi sto ani neuživím. Každopádne vďaka.

Záver: Vzhľadom na počet kusov nebudem už ďalej vymýšľať a kúpim ich v GME. Pri množstve od 20 ks tá cena už ako tak ide a ešte to hodím na firmu tak dačo spraví aj DPH.
Všetkým ďakujem za pomoc a prajem pekný deň.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
Engineer
Příspěvky: 2354
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

28. 7. 2019, 10:40

zverodoktor píše: 28. 7. 2019, 8:10 Engineer: No vyzerá to tak. Ale GME ich stále má (možno skúpili zvyšok čo bol v republike), ale majú s nimi vybavený celý maloobchod a to je asi milión tých šuflíčkov, tak sa mi nechce veriť že definitívne niesú. Naviac vyzerajú nové, nie ako nejaké 15 ročné ležiaky. No ale nič nieje nemožné, možno ich naozaj vykúpili.
GME.jpg
.......
Pokud si vzpomínám, tak tímto artiklem byly vybavený kdysi za sociku tedy již před více než 30 lety všechny prodejny Tesla se součástkama a asi to bylo i ve firmách, byl to patrně jedinej typ organizeru co tu byl, takže jich opravdu mohlo být na trhu po revoluci mnoho. Jinak pokud ten šuplík používáš jako skladovací tak bude i po 30-ti letech jak novej, holt je z doby kdy se i na tomto artiklu plasty dělaly kapku víc kvalitnější než dnes. :wink:
hobbyrobot
Příspěvky: 379
Registrován: 27. 12. 2011, 9:24
Kontaktovat uživatele:

28. 7. 2019, 11:09

https://www.tme.eu/cz/details/szuflk-b/zasuvky-a-sady/ (různé barvy).

Mám jich spoustu už víc než 20 let, slouží dobře, ale sestavit z nich větší konstrukci byla nadlidská práce, protože se spojují na rybinu a jsou tak prohnuté, že buď nejdou zasunout, nebo se naopak rozpadají.
V TME mají i lepší a levnější krabičky.
jrt
hobbyrobot.cz, jederobot.cz
robodoupe.cz, forum.robodoupe.cz
Odpovědět

Zpět na „Ostatni material“