Suportová bruska Drukov SBMT 2-kde koupit remen

Dawe
Příspěvky: 2522
Registrován: 8. 10. 2013, 6:18

17. 3. 2022, 11:03

david.1 píše: 17. 3. 2022, 8:57 ... jo,utrácení je možná základ ekonomiky,ale když naši vládnoucí paraziti budou kupovat tančíky a spodničky cizím generálkům, budeme mít to hovno i když budeme všichni utrácet vše,co vyděláme..
Prosimte netahej do remenu mezinarodni politiku. :lol:
TOS S28, DIY CNC, Holzmann ZS-40HS, Prusa Mk3s+MMU2s, Bambu X1C Combo
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2572
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

18. 3. 2022, 12:21

Dawe píše: 17. 3. 2022, 11:03
david.1 píše: 17. 3. 2022, 8:57 ... jo,utrácení je možná základ ekonomiky,ale když naši vládnoucí paraziti budou kupovat tančíky a spodničky cizím generálkům, budeme mít to hovno i když budeme všichni utrácet vše,co vyděláme..
Prosimte netahej do remenu mezinarodni politiku. :lol:
To neni mezinarodni politika, to je lokalni trauma :lol: , ktery proste musi ven ... :lol:
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

18. 3. 2022, 1:06

Nojo,to trauma by mělo vylítat z okna,beztak už v Praze nebyla dlouho žádná defenestrace. Ta fialová vláda by moc pěkně pleskala o dlažbu.. i lamp je v Praze dost,kdyby to náhodou někdo z nich přežil.. na to by se daly použít ty kurty a kožený řemeny..hned by se líp dýchalo.
ssmak3050
Příspěvky: 773
Registrován: 20. 12. 2016, 9:09

18. 3. 2022, 7:17

tak jen rychle vyjadreni ..nadpis měl spiše byti : kde sehnat remen -nebo nezna někdo levnejsi alternativu -radu ,tip ,trik.

a dekuji vsem za tipy

takze pokud bych byl milionar -resim jak david (neřesim a koupin profi za draho)
pokud strojar -resim jak modros (kouknu na net a co mi vyskoci a poslu odkaz -koupim )
pokud strojar kutil-jak charon,jenicek (kouknu na net a poslu odkaz na firmu ktera to vyrabi levněji,nebo kdo nabizi levneji)
pokud jako 3050 (ktery ma dva dny času)-dam dotaz zda nahodou nekdo nema vyzkoušeno treba tkaničku od bot a zda je to funkční....
Neni hrdinstvi to koupit za draho ale vyrobit (sehnat) za levno v dostatečne kvalitě).. :D
vsem prijemny den
Jurovox
Příspěvky: 63
Registrován: 4. 12. 2016, 2:53

18. 3. 2022, 6:29

https://stroje.bazos.cz/inzerat/1488830 ... BN-102.php

ja som na sbmt kúpil tu-pan síce nemá v ponuke, ale keď som mu zavolal -mal nejaky
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

18. 3. 2022, 11:00

ssmak3050 píše: 18. 3. 2022, 7:17 tak jen rychle vyjadreni ..nadpis měl spiše byti : kde sehnat remen -nebo nezna někdo levnejsi alternativu -radu ,tip ,trik.

a dekuji vsem za tipy

takze pokud bych byl milionar -resim jak david (neřesim a koupin profi za draho)
Protiřečíš si: když máš brusku a nemáš na řemen,můžeš ji prodat a za utržený peníz si to,co potřebuješ dát obrousit. Nebo-tím tvým způsobem myšlení- vezmi starý motor z vysavače ze skládky,najdi někde vyhozený starý brus, přilep ho pěnou na hřídel motoru a můžeš brousit.. Připomíná mi to Ojehlovače nebo ještě pitomější videa typu ,,jak z hovna upletu bič".
Zamysli se na chvíli-někdy ,,drahé" profi nářadí nejenže ušetří čas a práci,ale paradoxně i peníze.
Jo a rozhodně nejsem milionář, jen nejsem tak bohatej,abych si mohl kupovat levný boty .A taky už mi není dvacet,takže si trošku jinak vážím času a nemarním ho kravinami..
ssmak3050
Příspěvky: 773
Registrován: 20. 12. 2016, 9:09

19. 3. 2022, 7:36

david.1 píše: 18. 3. 2022, 11:00
ssmak3050 píše: 18. 3. 2022, 7:17 tak jen rychle vyjadreni ..nadpis měl spiše byti : kde sehnat remen -nebo nezna někdo levnejsi alternativu -radu ,tip ,trik.

a dekuji vsem za tipy

takze pokud bych byl milionar -resim jak david (neřesim a koupin profi za draho)
Protiřečíš si: když máš brusku a nemáš na řemen,můžeš ji prodat a za utržený peníz si to,co potřebuješ dát obrousit. Nebo-tím tvým způsobem myšlení- vezmi starý motor z vysavače ze skládky,najdi někde vyhozený starý brus, přilep ho pěnou na hřídel motoru a můžeš brousit.. Připomíná mi to Ojehlovače nebo ještě pitomější videa typu ,,jak z hovna upletu bič".
Zamysli se na chvíli-někdy ,,drahé" profi nářadí nejenže ušetří čas a práci,ale paradoxně i peníze.
Jo a rozhodně nejsem milionář, jen nejsem tak bohatej,abych si mohl kupovat levný boty .A taky už mi není dvacet,takže si trošku jinak vážím času a nemarním ho kravinami..
no davide vime tve nazory ..a kolik ti je nam tady nemusiš prezentovati.pokud to neni k danemu tematu...to ze si vaziš času je tvuj problem a popravde co v živote neni kravina ? pokud by si četl pozorně ..upresnil jsem otazku na rady ,tipy triky ..s tim ze ja mam čas.takze tvoje odpoved je irelevalentni nebot si to vztahuješ na sebe ..(kazdy ma jine priority)..i tak ti dekuji za 2 minuty co jsi stravil odpovedi ..(ktera k danemu tematu nic noveho neprinesla ) a ktere ti budou chyběti.. :)

a možna (ted vtip).nejsi milionař nebot kupuješ drahe věci ??.. (nic ve zlym )

jo a jsem milionar .ono mega je dneska prd :D a uz jsem tady pul stoleti..a cas si udělam i na kraviny .treba s deckama..

jinak problem vyrešen .
Odpovědět

Zpět na „pro soustruh“