Zalomený závitník

Odpovědět
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

25. 2. 2021, 5:50

Tak spousta jeho rad pochazela normalne z google... V posledni dobe nekoho napadl ze keca pritom ten nekdo mel pravdu. Zas takovej buh jak vam to pripada to neni. A nekolikrat tu jeho vylevy zpusobili ze sem se vykaslal na to abych neco psal. A ver ze jsem k tomu mel co rict. Jestli tohle forum ma byt o nadavkach a hulvatstvi a nadavani za dobre rady tak sorry to ho radsi vypnu rovnou uplne. Jestli obcas dobre poradil tak tim rozhodne nelze omlouvat to ze se neumi chovat jako clovek. Nikdy se za sve mistifikace neomluvil jen se tu tvaril ze je mistr sveta. Ze tu nema co delat me to utvrzuje cim dal vic. Diky za postouchnuti. Nastavuji jeho ban na trvali. Nemam uz zajem aby se tu kdy ukazal dokud se neomluvi...
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

25. 2. 2021, 5:53

Pripomina mi to z davne historie Aeroomniho a jeho kohortu ... :lol:
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

25. 2. 2021, 6:00

presne to me ted napadlo
takovychto arogantnich jedincu jsem tu vyhodil uz nekolik
vsichni se prsili jakym jsou prinosem
kazdy jeden si zlozil nove forum kde byl hlavnim prinosem on
a ejhle vsechny ty fora jsou chcipla a prazdna

nenechte se ukolebat pozama nekoho kdo ve finale nic nepredvede, pouze gesta a vlny
jeden nam tu ted vladne a jak to vypada
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
pilatdenis7
Příspěvky: 285
Registrován: 15. 7. 2020, 7:34

25. 2. 2021, 6:44

Skus zobrať sekač alebo srubovak a ho pomaly vykrutit :D :D

Mne sa stalo ze som ulomil 2,5 vrtacik v sklučovadle chcel som ho rozobrať vyčistiť a premazat bolo zaseknute nemohol som vykrutit try M6 srubky tak ich vyvrtam tamte dve som vyvrtal pohode až na poslednú som skúšal vyvrtat vrtakom no vôbec frezkou išlo lepšie no tupilo ju nevie niekto ako to vyvrtat?? :P
Milan199
Příspěvky: 2907
Registrován: 18. 8. 2010, 9:04

25. 2. 2021, 6:50

Už jsem to tu psal. Byl bych s tím banováním opatrnější. Obávám se, že tohle rozhodnutí přínos pro forum nebude.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

25. 2. 2021, 6:58

Bylo to nekolik domluv a jeden jednodeni ban
Myslim ze opatrnosti bylo dostatek
Naprava se nekonala ba naopak

Jestli mu z vas nekdo domluvi a on prijde a slibi ze bude prispivat mene urazlivym tonem tak se muze vratit.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

26. 2. 2021, 12:56

To si z nás snad děláš prdel,ne? Tak to máš ještětak deset možností seberealizace,než to tu osiří..Anebo nakonec skončíš jako ti odstrašující případi,o kterých píšeš(nevím,koho tím cílíš,nějak jsem nepostřehl,že by tu chyběl někdo,kdo radil v klasické strojařině/nc a cnc nestuduju..)Že je hulvát fakt neřeším. Radu u něj najdeš vždycky.Jestli je něco z googlu,jak to tu prezentuješ, nebo kdy radil nepřesně,nebo vyloženě špatně, uveď to přesně,jinak je to plácání o ničem,jako príspevok toho skrutkovače výš.Tohle číst opravdu nepotřebuju,za léta se to tu dostalo na nějakou (docela)úroveň,dokonce už se tu ani moc nevyskytují masochisti se šlapacími soustruhy z R-U monarchie,které si s naší drobnou radou určitě snadno přestaví na solidní CNC,jen potřebují vědět přesně,jestli je lože z litiny anebo oceli a kde koupí nová ložiska na vřeteno,není tu ani moc samostatných témat na téma,,jakou si mám koupit vietev-zelenou,modrou,nebo černou,když potřebuju soustružit v +- jedné stovce a to jak b. kotouče z mého BMW tak šroubky do hodinek?"..
Anebo to vezmi za něj,klidně mi nadávej do pitomců(i když normálně se za to reproduktorovi odměním pěstí,tady určitě nebudu nikomu ani nic vyčítat). Potřebuju zrovna vědět něco o broušení malých průměrů ,zejm.závitníků(ale víc,než je popsáno v podstatě ve všech odborných knížkách co u nás kdy vyšly),na googlu jsem nic originálního nenašel. V dalším příspěvku mi můžeš ve zkratce popsat vřeteníky na Schaublina 70 ,zajímají mě starší typy -hlavně závity, hodí se mi to i s výkresy. Jistě to někde na googlu je,vždyť odkud by to jinak mohl znát Milan? Já to ale zrovna nemůžu najít,asi jsem neměl nalistovaný ty správný stránky..
Tak mi klidně vynadej,že jsem pitomej a pak už můžeš rovnou psát.
Díky.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 2. 2021, 6:39

Schaublina ptave preloziskovavam ale coz, jako dalsi kteri tady dobre vedi co a jak, ale uz prestali psat kvuli hulvatstvi se jiz delsi dobu taky moc neprojevuju.

A tvym zpusobem se odpovedi nedockas a ani od milana by ses nedockal max toho ze bys to udelal a pak ses o sobe dozvedel co udajne podle nej jsi...az se tu zacnou lidi k sobe chovat slusne mozna bude mit smysl zase nekomu radit

Bes se milana zeptat osobne vsak on ti jiste rekne jak na to
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

26. 2. 2021, 1:11

robokop píše: 26. 2. 2021, 6:39 Schaublina ptave preloziskovavam ale coz, jako dalsi kteri tady dobre vedi co a jak, ale uz prestali psat kvuli hulvatstvi se jiz delsi dobu taky moc neprojevuju.

A tvym zpusobem se odpovedi nedockas a ani od milana by ses nedockal max toho ze bys to udelal a pak ses o sobe dozvedel co udajne podle nej jsi...az se tu zacnou lidi k sobe chovat slusne mozna bude mit smysl zase nekomu radit

Bes se milana zeptat osobne vsak on ti jiste rekne jak na to
No vidíš.Pět řádek o hovně- to je tady čím dál častější,někdy celé stránky..Už potřetí a naposled píšu,že se opravdu nenaštvu,když někdo,kdo ví,zná a umí ,víc než já, řekne,že jsem blbej.Jsou lidi,kteří znají a tak mi jejich projev nevadí,neurazím se.Jak psal @HellGrip:,, Asi tak. Jeden môj dlhoročný známy( skutočný jadrový fyzik) má takú prupovídku: "Nebudeme ich doučovať to, čo mali už dávno vedieť pokiaľ s nami chcú na našej úrovni diskutovať".Není mu už dvacet,je o kousek starší než Ty,tak se nediv,že ho přihlouplé dotazy pitomců,kteří často ani neumí pořádně napsat svoje jméno serou.. A to už vůbec nepíšu o idiotech,kteří byli zmíněni v rotazu na vyjasňování Al. Něco o tom jak vidno ví,a nedivím se mu,že reagoval tak,jak reagoval.Ty hovada v odkazu si fakt zahrávají..Já vím,je to v podstatě Darvinův výběr a nevadí mi to až do té doby,kdy takovéhle pokusy začne dělat soused ve sklepě,nebo vedle v garáži.Jen je třeba,aby to provedl dokonale,aby na konci neúspěšného pokusu už kandidát nestál o holi se žádostí o plný důchod,na který mu všichni budeme přispívat
A že by mi Milan neporadil,to se mi ještě nestalo..Nemyslím si,že tím dušínstvím to tady uděláš lepší.. naopak nasereš ty zbývající lidi,kteří sem ještě chodí přispěvatelé ,kteří se sem přihlásí jednou a hned chtějí sosat manuály a rady,protože to nikdo v jejich okolí nezná,a manuály sehnali jen za peníze to tady neudrží a úroveň technických rad nezvýší....Dneska je taková blbá doba,nejsem vůbec přesvědčenej,že to ještě někdy bude lepší,nejen tady,ale všeobecně...
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

28. 3. 2021, 11:16

Teda jsem trochu zaskočenej. Pamatuju si dobu kdy aeroomni se svou kohortou na mojehoby.cz rozvrátil komplet diskusi v dílně, kde se do Milana obouval neskutečně. Nakonec tam aeroomni dostal ban a přestěhoval se sem. Když to rozvrátil i tady a navíc se zjistilo, že je to opravdu špatný člověk, dostal ban . Že to ale potká i Milana to bych nečekal. Kdykoli v diskusi, kdokoli projevil, alespoň elementární snahu pochopit problematiku na kterou se ptá, tak se mu od něj dostalo fundované odpovědi. Ano jsou na světě lidé kteří s jeho profi přístupem ke strojařině nesouhlasí a stačí jim výsledek poloviční, ba i ještě slabší. Někteří jsou i dost hlasití a tak mají jistě víc pravdu. Tohle na něj taky funguje jako červenej hadr, řekl bych. Na fóru mojehoby je v tomto ohledu legendární vlákno o rovnání patentního drátu. Jinak bych vzhledem k tomu jak dlouho ve strojařině dělá a kterou firmu vlastní a provozuje, o jeho znalostech a dovednostech zase tolik nepochyboval.
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
magi
Sponzor fora
Příspěvky: 2653
Registrován: 16. 10. 2006, 12:40
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

26. 5. 2021, 10:53

S vyloučením Milana absolutně nesouhlasím. Je to opravdový odborník a že sem-tam necitlivě zaryje do lidí, kteří neví kde je sever, to úplně chápu - dělám to totiž taky (hlavně v práci). Nikdy jsem s Milanem neměl nejmenší problém - právě naopak, byl to on, kdo mi moc a moc pomohl minulý rok s tou magnetkou. Vždycky když se něco jevilo jako neřešitelné - byl to on kdo do toho vnesl jasno a to jak na fóru, tak přes SZ.
Za mě je toto krok zpět - fóru to nic nepřinese, právě naopak. Tyto žabo-myší války jsou všude i v reálném žívotě a nejlepší je se přes ně přenést.
Kdyby mi občas podobné kraviny neletěly jedním uchem dovnitř a druhým ven - tak se z toho asi zblázním.

PS: řešíte totální kravinu, nad kterou bych se vůbec nepozastavil, protože se to stává běžně, ale zhádáte se u toho jako pacienti
a) vyjiskřit
b) zkusit něco přivařit a vytočit
c) odvrtat korunkou do hajzlu a zavařit aluminiem (to přesně bych stím udělal já)
d) zahodit a vyrobit nové

tečka.
Dle úpravy hnojiště poznáme hospodáře, dle výsledu voleb jakýchkoliv duševní úroveň voličů.
Uživatelský avatar
magi
Sponzor fora
Příspěvky: 2653
Registrován: 16. 10. 2006, 12:40
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

29. 5. 2021, 12:40

Tak co? Všichni jste posraní? Nikdo na to nic neřekne? Co je to s váma dneska?
Dle úpravy hnojiště poznáme hospodáře, dle výsledu voleb jakýchkoliv duševní úroveň voličů.
Lukas_2
Příspěvky: 523
Registrován: 6. 11. 2017, 3:58
Kontaktovat uživatele:

29. 5. 2021, 8:08

Tak já v tom mám jasno !
Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG (1.74 KiB) Zobrazeno 1947 x
nebo
Výstřižek1.PNG
Výstřižek1.PNG (1.44 KiB) Zobrazeno 1947 x
:)
BF30 přestavěná, Optimum F100 přestavěná
Kamodel.cz
Mach4
zverodoktor
Příspěvky: 2970
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

29. 5. 2021, 8:39

magi píše: 29. 5. 2021, 12:40 Tak co? Všichni jste posraní? Nikdo na to nic neřekne? Co je to s váma dneska?
Vidíš. Keď treba niečo k veci, skapal pes. Zato o tom, prečo kus hrdzavej odlomenej liatiny nieje vhodný základ na cnc sa píše už na 3 stranách. :?
A to nieje iba dneska.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

29. 5. 2021, 8:51

Ty mas pocit ze tu tazatel nedostal dostatek rad? To co se dalo vyresit 3mi prispevky ma ted 4 strany.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Odpovědět

Zpět na „dalsi“