Zalomený závitník

Odpovědět
HellGrip
Příspěvky: 1282
Registrován: 21. 5. 2019, 10:26

18. 2. 2021, 11:16

Nazdar Robokope!
Budem stručný ako len viem byť.
Rozdávanie južného ovocia za formu akou sa prejavuje milan neschvaľujem. Príde mi to hodne podobné ako je to s rôznymi pofidérnymi holivúdskymi grupami typu cancel, meetoo a pod.

Zoberme to pragmaticky: milan, nech už má formu viacmenej svojskú, sem fakt prispieva znalosťami, ktoré si nekúpiš. Dáva ich zadarmo, resp. za cenu formy.

Zato Ty tu toleruješ nicky, ktorým ešte hrdo dáš do popisu Troll a vedieš s nimi donkichotovské boje...Prínos pre odborne strojárensky zamerané fórum? Nula celá nula akurát zdvihnutý tlak a zhnusenie priamo nezúčastneného okolia akú žumpu spravuješ.

Takže, našiel si si hromozvod, umlčal si niekoho kto niečo vie zatiaľ čo hlupák môže svoje svetonázory na všetko ostatné s remeslom nesúvisiace veselo s úškrnom na tváry šíriť ďalej.

My fifty cents.

:(
zverodoktor
Příspěvky: 2969
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

18. 2. 2021, 11:39

Za mňa súhlas s HellGripom.

"Quod licet Iovi, non licet bovi", (co je dovoleno bohovi není dovoleno volovi)
Přílohy
palec-hore2.png
palec-hore2.png (12.89 KiB) Zobrazeno 2504 x
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
turnigy
Příspěvky: 1761
Registrován: 2. 9. 2018, 6:13

18. 2. 2021, 11:57

Keď chcem odovzdať nejaké znalosti, tak to neformulujem štýlom z ktorého vyplýva, že všetci okrem mňa sú vlastne idioti. Stačí sa pozrieť na príspevky napr. od Tumlíka a porovnať si to s príspevkami od milana - jeden sa snaží poradiť, druhý potrebuje popri tom uraziť všetkých naokolo.

Navyše občas aj tie znalosti danej problematiky trošku chýbajú a potom ostávajú iba urážky a arogancia - viď vlákno s uhlovou brúskou.
Tos C45-2000
Lukas_2
Příspěvky: 523
Registrován: 6. 11. 2017, 3:58
Kontaktovat uživatele:

18. 2. 2021, 12:23

Přesně jsem věděl co se tady rozjede :D Zrovna jsem se koukal na rozhovor s panem Volným (alias panem flákancem), a jaksi mi to tahle situace připomíná :)

Komunikovat jde i slušně a věcně :)
BF30 přestavěná, Optimum F100 přestavěná
Kamodel.cz
Mach4
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

18. 2. 2021, 1:34

robokop píše: 18. 2. 2021, 7:00 Ty ses fakt debil. Mezi spetkama informaci tu rozsevas haldy arogance hulvatstvi a urazek. Kdyz ti dane ban za to ze se neumis chovat tak jeste prilejes do ohne. Tedy pro velky uspech zopakujeme. Ono opakovani matka moudrosti. Tentokrat na tyden.
No já bych to takhle neřešil.Ono každého odborníka nasere,když mu položíš otázku na úrovni žáka základní školy(lépe speciální,pro starší uživatele zkráceně debila) .A když je těch otázek půl vlákna,tak se nediv,že reaguje tak,jak reaguje. Mně zrovna Milanovy rady docela zajímají,protože on když už o něčem píše,tak ví dost přesně o čem. Není to kutil-patlal,typu ..ale nebudu jmenovat- nedělá si o tom na rouře videa.. .A musíte všichni uznat,že to,co píše má hlavu i patu a je to člověk,který to zná z praxe,ne z vyprávnění nějakého přeštudovance na vysoké škole,nebo z knížek,jako z větší části my všichni,kteří si tu čteme jeho rady.. I mně jednou(nevím,možná víckrát) napsal,že jsem blbej..No a co,beru to,na blbou otázku blbá odpověď.Jenže když se slušně zeptáš,tak se neurazí a ochotně Ti odpoví,na co potřebuješ znát odpověď-a o tom to tady snad ještě pořád je,ne? Takovýchto odborníků sem moc nechodí (přijde mi,že i ubývají-asi je to tím,jak dostávají bany),když tipnu deset,bude to asi přehnaný..Tak bych si ho náležitě vážil a ne mu dělal justy..pitomci se svými hloupými dotazy typu ,,jak sundat hlavičku z vrtačky V10",kteří ani nezvládnou prolistovat starší stránky,kde je to asi milionkrát napsané , když obdrží odpověď,tak se zeptají ,jestli by někdo neměl manuál,protože si myslí,že tam to bude určitě napsané líp..Myslím si,že když klesne úroveň fóra na tuhle lajnu,tak to už můžeme rovnou přesedlat na shromáždění jalovic a dementů zvané facebookvice a dávat si lajky a zařazovat se do přátel..
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

18. 2. 2021, 2:31

david.1 píše: 18. 2. 2021, 1:34 Ono každého odborníka nasere,když mu položíš otázku na úrovni žáka základní školy(lépe speciální,pro starší uživatele zkráceně debila) .A když je těch otázek půl vlákna,tak se nediv,že reaguje tak,jak reaguje.
No tady nikdo jmenovitě nikomu otázky nepokládá tak že je jen tvojí věcí jestli odpovíš nebo ti to nestojí zato ,je tady dost odborníků a odpovídají slušně a nedělají z každého idiota,prostě pokud to není v sekci,, hospůdka" je základ chovat se slušně ke každému nebo nereagovat. Nevím jak jiní ale moje zkušenost je že ti nejlepší ve svém oboru jsou ti neskromnější.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

18. 2. 2021, 4:42

Dostal ban za hulvatstvi tomu predchazela kdysi domluva a zadost o slusne chovani. A vysledek jednodeniho banu 0. Tak dostal tyden. Ne i to ze bych ho vykopnul nadobro. Je to jen zdurazneni te zadosti o slusne chovani. Diky takovymto tu odeslo nebo prestalo radit mnoho jinych. A mnohem chytrejsich. Pulka rad od milana je z google. Jeho formu projevu tu toleruju jen z toho duvodu ze obcas spitne neco co ma hlavu a patu. Ale v posledni dobe parkrat tvrdil i nejake chybne veci nebi se nepravem utrhoval na lidi. A gradovalo to. Budto bude komunikovat slusne. Nebo pujde nadobro. Nebude to prvni forum odkud ho vykopli. Je to jen vyzadovani normalni slusne komunikace. Jinak mart taky dostal bany a to asi 4. Jeden dokonce definitivni navzdy ale na primluvu a po jeho slibu ze se bude chovat slusne jsem ho pustil zpet.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
jergus.balaz
Příspěvky: 1537
Registrován: 24. 6. 2020, 8:41
Kontaktovat uživatele:

18. 2. 2021, 7:34

Milan je za mňa jeden z top odborníkov v odbore. Často sa až divím, že má trpezlivosť ešte vypisovať.
BalazKovo.sk
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

18. 2. 2021, 7:42

Ale přece nikdo nebrání žádným odborníkům v oboru, aby si založili vlastní fórum s vlastními pravidly.
Kamkoliv vlezu, tam jsou pravidla a prostě se jim prizpusobim nebo se mnou ostatní nebo místní autorita zamete.. .
Nebo je takový problem tohle pochopit?
Na ublizena ega tady fakt není čas ani prostor ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

18. 2. 2021, 7:51

a to ze tu zadny tvrdy pravidla nejsou ani tvrdy vymahani
jinde letis na tyden za to ze pouzijes dlouhou citaci

jeho jsem vyrazil na tyden za opakovane urazeni clenu, hulvatstvi, nerespektovani zadosti ani napomenuti.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
HellGrip
Příspěvky: 1282
Registrován: 21. 5. 2019, 10:26

25. 2. 2021, 10:45

david.1 píše: 18. 2. 2021, 1:34
robokop píše: 18. 2. 2021, 7:00 Ty ses fakt debil. Mezi spetkama informaci tu rozsevas haldy arogance hulvatstvi a urazek. Kdyz ti dane ban za to ze se neumis chovat tak jeste prilejes do ohne. Tedy pro velky uspech zopakujeme. Ono opakovani matka moudrosti. Tentokrat na tyden.
No já bych to takhle neřešil.Ono každého odborníka nasere,když mu položíš otázku na úrovni žáka základní školy(lépe speciální,pro starší uživatele zkráceně debila) .A když je těch otázek půl vlákna,tak se nediv,že reaguje tak,jak reaguje.
@david1: Asi tak. Jeden môj dlhoročný známy( skutočný jadrový fyzik) má takú prupovídku: "Nebudeme ich doučovať to, čo mali už dávno vedieť pokiaľ s nami chcú na našej úrovni diskutovať".

@lapa: ale veľmi dobre píšeš, že "Na ublizena ega tady fakt není čas ani prostor ..." presne to si myslím aj ja, že ľudia by skrátka mali milanov spôsob podávania informácii filtrovať ale zamerať sa na podstatu informácie.

@robokop: Asi mi ušlo v Tvojej odpovedi aký prínos má pre technické fórum rozoberať konšpiračné teórie? Aký má vôbec zmyseľ/účel celá sekcia "Hospoda" ? Nasrať a poštvať proti sebe ľudí? Či získavať návštevnosť? Videl som totižto nejedno odborné fórum presne na takého thready a z nich plynúce hádky zakapať.
Ale prijal by som inú odpoveď ako, že prijal som záruku a sľub že sa bude troll slušne správať :?

Podľa mojej matematiky to čo si predviedol tu, má ideologicky veľmi blízko k LGBTI neomarxizmu https://www.postoj.sk/72898/vzbura-elit ... york-times
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

25. 2. 2021, 2:19

Ty temata tu jsou mimo jine aby se neplkalo o off topic vecech v ramci technickych diskuzi.
Kdyby jsi byl u toho kdyz se ty sekce vytvareli nebo jsi cetl kazde jedno vlakno tak by jsi to vedel. Milan byl vyhozen opravnene pro opakovane nerrspektovani pravidel a zakladu slusneho chovani. Mimochodem par solidnejsich prisevovatelu co tu dobre radi mi za to podekovalo. Jinak Milan je znam i z jinych for hlavne modelarakych ktera doslova rozmrdaval svymi agresivnimi prisevky kde bezduvodne neomalne urazel uzivatele. I zde to gradovalo. Asi omezil nejakou medikaci. Nemam zajem o takoveto cleny a je jen moje rozhodnuti koho a jak dlouho tu budu trpet. Vetsinou jsem az prilis benevolentni a na jinych forech by takovyto hulvat vyletel.s.prvnim prispevkem.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

25. 2. 2021, 5:15

robokop píše: 18. 2. 2021, 4:42 Dostal ban za hulvatstvi tomu predchazela kdysi domluva a zadost o slusne chovani. A vysledek jednodeniho banu 0. Tak dostal tyden. Ne i to ze bych ho vykopnul nadobro. Je to jen zdurazneni te zadosti o slusne chovani. Diky takovymto tu odeslo nebo prestalo radit mnoho jinych. A mnohem chytrejsich. Pulka rad od milana je z google. Jeho formu projevu tu toleruju jen z toho duvodu ze obcas spitne neco co ma hlavu a patu. Ale v posledni dobe parkrat tvrdil i nejake chybne veci nebi se nepravem utrhoval na lidi. A gradovalo to. Budto bude komunikovat slusne. Nebo pujde nadobro. Nebude to prvni forum odkud ho vykopli. Je to jen vyzadovani normalni slusne komunikace. Jinak mart taky dostal bany a to asi 4. Jeden dokonce definitivni navzdy ale na primluvu a po jeho slibu ze se bude chovat slusne jsem ho pustil zpet.
'Osobně proti Tobě nic nemám a jistě i lecčemu rozumíš,ale rozhodně Milan toho zná víc,než ty ,já a dalších pět lidí dohromady... Každý člověk má svůj projev a každý člověk je je jiný. Mně jeho styl neuráží a jestli nějakého domácího patlala,který neumí ani otevřít tabulka a najít si tam triviální odpověď na svou hloupou otázku jo,tak si osobně myslím,že když je tak nafoukanej na to nic,co zná a nepřenese se přes to,ať si hledá jinde. A já říkám a blbou otázku blbá odpověď. Jestli někdy někoho urazil, tak mu to patří( ne Milanovi).Ad informace,že je má z Googlu.. To spíš z praxe, a staří praktici většinou na netu nepíšou..
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

25. 2. 2021, 5:20

robokop píše: 18. 2. 2021, 7:51 a to ze tu zadny tvrdy pravidla nejsou ani tvrdy vymahani
jinde letis na tyden za to ze pouzijes dlouhou citaci

jeho jsem vyrazil na tyden za opakovane urazeni clenu, hulvatstvi, nerespektovani zadosti ani napomenuti.
Tak za takovejdle vyhazov bych šel sám,dobrovolně a na furt. Bojovat proti debilům nemá význam,ubírá to naprosto zbytečně energii a ruku na srdce:on je praktik.Nic z toho ,že nám tu otvírá svoje informatorium nemá,nikdo z nás mu nic nepřidá..Tak si laskavě uvědom(a i někteří další) že pro něj nebude ztráta,když tu nebude.. Jen úplně nevím,jestli to bude stejné i opačně..Co myslíte? Kdo z vás kritiků ho nahradí???
Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 2263
Registrován: 3. 8. 2016, 9:29

25. 2. 2021, 5:45

Já se tu třeba s Milanem občas popichuju, ale vážím si ho za ty rady a vědomosti. Hlavně co se týče brusek. To nikde nenajdeš, ani na googlu :wink:
Odpovědět

Zpět na „dalsi“