Rele relpol:

Odpovědět
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

3. 4. 2017, 8:02

Pomerne dlouho jsem pouzival tyto Polske zazraky, bohuzel mnoho desitek namontovanych kusu. Programovat PLC mi moc nejde, tak casto spletam dabelska zapojeni s mnoha pomocnejma kontaktama :-( Cas ukazal mizernou kvalitu Poland relatek. Kontakty se velice rychle opaluji pri proudu mnohokrat mensim nez je katalog. Druha zavada je jeste desivejsi, obcas se blokuje kotvicka a to je sporadicka velice tezko dohledatelna zavada. Mate nekdo podobnou zkusenost nebo vam tohle nesmi do dilny ? Zitra se vypravim do GM a pokusim najit kvalitnejsi relatka. Vlastni patice s indikacni LEDkou jsou OK.

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6935
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

3. 4. 2017, 8:10

jo tyhle polský sračky bohužel znám , dokonce myslím že jim je dělají v chině .
když budeš kupovat tak kup české od Finder s nimi mám jen dobré zkušenosti . https://www.findernet.com/en/worldwide/ ... amilies/18" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

3. 4. 2017, 8:28

Pokoupil jsem ted od profcomu maji je za pulku nez finder
Vypadaji slusne
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

3. 4. 2017, 9:57

Diky kuciii za postrehy, ono nic horsiho nez relpol uz zrejme byt nemuze. Ted uz to nastresti vim, ale ta zavada zasekavaji kotvy mi dala slusnou cocku. 5x seplo, jednou neseplo, opravdu peklo.
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

3. 4. 2017, 11:47

elbarto píše:Diky kuciii za postrehy, ono nic horsiho nez relpol uz zrejme byt nemuze. Ted uz to nastresti vim, ale ta zavada zasekavaji kotvy mi dala slusnou cocku. 5x seplo, jednou neseplo, opravdu peklo.
Cokoli z mechanické elektroniky (stykače, relé, jističe...tlačítka.......) kdy bylo z PLR, tak to VŽDY stálo totálně za xxxxx, jediné, co bylo dobré byla cena - což je samozřejmě v okamžiku, kdy se to začne sxxt zcela jedno - protože oprava je vždy dražší než úspora použitím shitu. :oops:
U mě běží relátka od Omrona a Findery a pak starý ABB - všechno no problém - použil bych findery - ale pozor je nutné vybrat vhodný typ pro dané použití (zejména materiál kontaktů).
Odpovědět

Zpět na „Periferie“