Kam v Praze pro řemínky a řemenice HTD 3M asi takhle dlouhé

řemenové převody a pohony linearizace pohybu pomocí řemenu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8873
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

18. 4. 2013, 2:13

Ahoj,

věděl by prosím někdo zkušenější o kamenném shopu, kam by šlo normálně zajít, probrat, vybrat a koupit? Zkusil jsem uzimex, ale skladem toho mnoho nemají, muselo by se objednat (a to ještě kdo ví, jestli to bude skladem v tom dalšim skladu) a navíc na maloobchod nejsou úplně zařízeni (nicméně byli vstřícní a ochotní, jen prostě požadavek "řemínek 3M ideálně 6mm asi 15cm dlouhý nebo něco kolem, klidně se přizpůsobím.." není pro ně tak snadno zpracovatelný a tydle rozměry u nich tolik neletí).

Dík, T.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

18. 4. 2013, 2:59

co to je za firmu, když jim tohle nestačí..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8873
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

18. 4. 2013, 3:13

Teoreticky stačí, ale neni to na rychlý zavolání telefonem a kouknutí někam do šuplíku.. nejsou maloobchod, spíš jsou zařízený na lidi, co vědi přesně, co potřebují, maj obrovskej sortiment. Pani řekla, ať napíšu maila, že to zpracují a myslím, že se na mě nevykašlou, jen prostě hledám alternativy..
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7176
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

18. 4. 2013, 6:51

co já vím, tak ty ozubený řemínky nikdo nemá (pokud to není jako ND na něco velmi rozšířeného) připravený v šuplíku, protože se vyrábí ve formě "rukávu" ze kterého se vždy na zakázku odřízne požadovaná šířka, a obchodníci mají skladem právě ty "rukávy"
to je jeden a myslím hlavní důvod proč je pro obchodníky s tímto zbožím nepříjemný-složitý-nestandadrní-nevyhovující zákazníkův požadavek typu "dejte mi řemínek asi takovej, může být o kousek delší...."
oni pak když už ho jednou uříznou z toho rukávu a zákazník potom řekne "ten je moc dlouhý, chtel bych radši......" mají problém.....
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8873
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

18. 4. 2013, 7:23

Tady byl problém spíš v tom, že pani neseděla u počítače se stavy skladu, každý můj dotaz musela tlumočit kolegovi, který u takového počítače seděl, kolega tam musel vždy zadat konkrétní délku a odeslat požadavek (aspoň tak mi to přišlo). Že by měla strach, že mi to střihnout a já si to rozmyslim, mi nepřišlo. Už bych to pokud možno nepitval :)
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

18. 4. 2013, 9:09

mám pocit že jsem něco kupoval v zeleném domečku na průmyslové ale už to je několik let zpátky. Taky možná zkus firmu industrial http://www.industrial.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
mají tam i záložku co mají skladem beru od nich ložiska a vždy mi vyhověli.
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
Kvako1
Sponzor fora
Příspěvky: 1712
Registrován: 5. 4. 2011, 7:29
Bydliště: Praha, Čadca

18. 4. 2013, 9:41

ten zeleny domeček na prumyslove je už tak 3 roky zrušenej.
teť je to na prumyslové ve směru na hloubětín za tou první benzínpumpou na pravé straně. je to myslim číslo 30 na pumpě avanty. zezadu prodavaj tam řemeny gufera atd.........
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8873
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

18. 4. 2013, 10:19

lubos píše:mám pocit že jsem něco kupoval v zeleném domečku na průmyslové ale už to je několik let zpátky. Taky možná zkus firmu industrial http://www.industrial.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
mají tam i záložku co mají skladem beru od nich ložiska a vždy mi vyhověli.
Koukl jsem, ale bohužel - jakmile to zavání řemínkem, nula (navíc "něco-3M-6" maj v celym sortimentu pouze jednou :()

Přestěhovaný zelený domek můžu prubnout, to mám i relativně blízko.

Díky (i tobě, Kvako :)), T.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Kvako1
Sponzor fora
Příspěvky: 1712
Registrován: 5. 4. 2011, 7:29
Bydliště: Praha, Čadca

19. 4. 2013, 6:29

stoho si nic nedělej, pro mne to taky pokaždé objednávají. vyhoda je že si to objednáš a skočíš pro to a ušetříš poštovné. tyhle řemeny maji skladem jen vyjimečně. pokažde se tak cca 2 dny čeká, a to všude ..ja nakupuju podle toho kam momentalně jedu Praha, Olomouc, Tábor, Budějovice atd... ale objednávam dopředu...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

19. 4. 2013, 7:17

chodival jsem do noltu ze mivali skladem ale uz to taky neni nic moc
jo a zasadne neobjednavat dodaci lhuta slibena 3 dny realne mesic a pak prislo neco jinyho
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
lamoz
Sponzor fora
Příspěvky: 369
Registrován: 31. 1. 2008, 1:26
Bydliště: Praha

19. 4. 2013, 11:26

Neni to Praha, ale mne to nevadi :)
tyma.cz
Normalny e-shop s cenama. Coz je asi vyjimka :)
Dohoda telefonicke nebo mailem bez problem. Jsem spokojeny.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8873
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

24. 4. 2013, 11:36

Tak jsem objednal v Uzimexu 150-3M-6, cena bez DPH 67,81 Kč/ks, dodací termín 10-14 dní.

Optimální mi vycházela trochu kratší varianta (141mm), ale "ostatní Vámi uvedené řemínky jsou v minimálním množství 80 ks" (nedělají se ty "rukávy" náhodou zhruba půlmetrové? :)). Ale já v tom projektu mám stejně ještě tolik neznámých, že se klidně může stát, že těch 150 bude vhodnějších (nebo málo :D).

T.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Odpovědět

Zpět na „řemenové převody a pohony“