Nová verze ContiTech výpočtového programu na řemeny

řemenové převody a pohony linearizace pohybu pomocí řemenu
Odpovědět
kaplanj
Příspěvky: 24
Registrován: 10. 2. 2010, 4:39

22. 3. 2011, 8:39

Zdravím Vás

k dispozici je nová, vylepšená, verze výpočtového programu ContiTech Suite 4.2 ,
v programu jsou nove druhy remenu a nejvetsi zmeny jsou v oddílu pro více remenic,
jsou aktualizovány i délky řemenů a konstrukční vylepšení řemenů jsou zahrnuta do výpočtů.

Přímý odkaz na výpočtový program
http://www.contitech.de/pages/produkte/ ... _Setup.exe" onclick="window.open(this.href);return false;
Odkaz na stránku s nemckym popisem
http://www.contitech.de/pages/produkte/ ... te_de.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Po instalaci program vygeneruje email s registrací, po odeslání v nemecku vygenerují heslo a zašlou Vám zpátky,
aktivační heslo je unikátní a nepřenositelné na jiný počítač.

Bohužel máme tu zkušenost , že ne všechny emaily se vrátí, pokud budete mít zájem,
můžete ve vygenerovaném emailu změnit adresu na mne a já Vám aktivační klíč pošlu,
ve většině do 24hodin, jsem přes den mimo kancelář u zákazníků.

Můj email pro aktivaci a dotazy je : kaplanj@tyma.cz

My sami zatim na strankach novou verzi nemame, resime jeste s vyrobcem obcasne problemy,
že nejde změnit jazyk na češtinu u nekterych verzi česke lokalizace Windows.

Zdravím

Jan Kaplan
http://www.tyma.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
kaplanj@tyma.cz
www.tyma.cz
atlan
Příspěvky: 3343
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

8. 6. 2013, 8:31

Aktualne je na strankach verzia programu 6.0, velmi dobry program pre vypocti ci uz jednoduchych alebo zlozenych prevodov, vypocita posobiace sili navrhne sirku remena HTD. Navyse firma tyma je tiez v pohode. Doporucujem vyskusat.
potraviny
Příspěvky: 1993
Registrován: 17. 9. 2009, 10:05
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

8. 6. 2013, 4:12

atlan píše:Aktualne je na strankach verzia programu 6.0, velmi dobry program pre vypocti ci uz jednoduchych alebo zlozenych prevodov, vypocita posobiace sili navrhne sirku remena HTD. Navyse firma tyma je tiez v pohode. Doporucujem vyskusat.
Předchozí verze byla bez problému ohledně registrace. :D Stáhnul jsem zmíněnou verzi 6.0 , několikrát jsem žádal o registraci a dodnes zatím žádná nepřišla. Mrzí mě že jsem chtěl právě tu novější, bez registrace jsem jaksi v háji. :(
expertdb
Příspěvky: 611
Registrován: 20. 5. 2011, 7:25
Bydliště: Valašsko

8. 6. 2013, 4:20

Já jsem měl zaregistrovanou verzi 5 a po instalaci 6 mně normálně fachá. Psal jsi do Tymy p.Kaplanovi?
Rotwerk 300
Sieg SX2L homemade cnc
potraviny
Příspěvky: 1993
Registrován: 17. 9. 2009, 10:05
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

8. 6. 2013, 5:57

Tomu jsem nepsal, odesílal jsem několikrát registraci pouze na email generovaný při spuštění programu. Časem mě to omrzelo a pokud něco potřebuji vypočítat, musím to v kompu počítat v práci. Sice je to zdlouhavé, ale zvykl jsem si. :D Vím ale, že pokud je něco zadara není to jednoduché. :D
Zkusím mu napsat, ale až po dovče, zítra odlétám.
Kvako1
Sponzor fora
Příspěvky: 1712
Registrován: 5. 4. 2011, 7:29
Bydliště: Praha, Čadca

8. 6. 2013, 6:11

potraviny píše:Tomu jsem nepsal, odesílal jsem několikrát registraci pouze na email generovaný při spuštění programu. Časem mě to omrzelo a pokud něco potřebuji vypočítat, musím to v kompu počítat v práci. Sice je to zdlouhavé, ale zvykl jsem si. :D Vím ale, že pokud je něco zadara není to jednoduché. :D
Zkusím mu napsat, ale až po dovče, zítra odlétám.
stejná skušenost jako Potraviny. skoušel jsem to asi 4x a nic, žadná odpověď..
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

8. 6. 2013, 6:48

já psal i panu Kaplanovi osobně a taky nic.. dnes jsem bez výpočtů.. no co konkurence má taky výpočtové programy..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
atlan
Příspěvky: 3343
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

9. 6. 2015, 7:33

Nova verzia programu 7.2 , podla vsetkeho netreba registraciu tak by mal chodit :)

http://www.contitech.de/pages/produkte/ ... te_en.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „řemenové převody a pohony“