ATREON - expert hutním materiálem pro celou ČR

Atreon
komerční profil
Příspěvky: 105
Registrován: 13. 8. 2022, 2:56

9. 9. 2022, 11:05

Rádi bychom se představili všem účastníkům tohoto fóra.

Jsme mladá dynamická česká firma, která se specializuje na on-line prodej hutního materiálu za nejnižší ceny v ČR jak pro firmy, řemeslníky nebo jen domáci kutily.

✔ vysoká skladová dostupnost
✔ vlastní autodoprava
✔ možnost osobního vyzvednutí v našem skladu v Čelákovicích u Prahy
✔ velkoobchod
✔ profesionální a spolehlivý dodavatel

Součástí našeho skladu s hutním materiálem je i profesionální zámečnická dílna. Zde jsme vámi vybraný materiál schopni upravit dle vašich individuálních potřeb a ušetřit vám tak čas a samozřejme i peníze.

A proč jsme se rozhodli být součástí tohoto prostoru? Odpověď je velmi jednoduchá.

Chceme být svým zákazníkům jak ve velkých firmách, tak třeba kutilům, co se výrobou jen baví, co nejblíže. Znát, co je zajímá, jaké problémy řeší a být schopni tak nabídnout naše odborné rady přímo z praxe, nebo je nechat nahlédnout jen pod "pokličku" toho, co se u nás děje.

Věříme, že komunikace s členy právě tohoto fóra může mnoha věcem naučit i nás. Těšíme se na rozvíjení mnoha různých a zajímavých témat. :)

Váš ATREON
www.atreon.cz
Atreon
komerční profil
Příspěvky: 105
Registrován: 13. 8. 2022, 2:56

29. 3. 2023, 10:03

📩ATREON ROZŠIŘUJE SORTIMENT O NEREZOVÉ MATERIÁLY

👉Novinkou na našem e-shopu je přidání nové sortimentní oblasti hutního materiálu – nerezového hutního materiálu.

👉V současnosti u nás tedy nenaleznete pouze široké spektrum klasického běžného hutního materiálu, ale i materiálu nerezového.

👉Naleznete zde přes nerezové plechy, nerezové trubky až po ostatní tyčové nerezové materiály – v různých rozměrech, jakostech, za příznivé ceny.

Chybí snad v naší nabídce něco konkrétního? Neváhejte nás kontaktovat a dle vaší poptávky, zabezpečíme nerezový materiál mimo naši stálou nabídku. 👍

www.atreon.cz/nerezovy-material
Atreon
komerční profil
Příspěvky: 105
Registrován: 13. 8. 2022, 2:56

17. 7. 2023, 8:12

🔥PORTFOLIUM NABÍZENÝCH MATERIÁLŮ NEUSTÁLE ROZŠIŘUJEME

👉 Nově v naší nabídce kromě nerezových materiálů najdete i materiály hliníkové. Nabízíme od hliníkových profilů, přes hliníkové plechy, trubky až po hliníkové tyče.

👉 Všechny materiály pro vás připravíme k osobnímu odběru v našem centrálním skladu v Čelákovicích u Prahy nebo je pohodlně dopravíme v rámci celé ČR za výhodné ceny.

👉 Komplexní nabídka hutních materiálů za nejnižší ceny v ČR.

👉 Nakupujte online z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře za jasně dané ceny.

https://www.atreon.
Přílohy
mceclip3.jpg
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8158
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

17. 7. 2023, 8:45

A jak je to s prodejem menšího množství (tj. méně než výrobní délka, uříznout kousek tyče, jeklu)?
Aleš Procháska
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2556
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

17. 7. 2023, 4:00

prochaska píše: 17. 7. 2023, 8:45 A jak je to s prodejem menšího množství (tj. méně než výrobní délka, uříznout kousek tyče, jeklu)?
Přesně na tohle ("zbytky") jsem se v jinem vlaknu Atreonu ptal 24.5.2023 (v 18:23: viewtopic.php?t=42206&start=15).
Zatim zadna odpoved ... ani na mnou opakovanou zmínku téhož někdy myslím v červnu.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
chb
Příspěvky: 3786
Registrován: 12. 3. 2013, 7:24
Bydliště: Havl. Brod

17. 7. 2023, 4:25

Atreon ... jen vkládá nabídky, forum a SZ nečte :-(
Víťa - BF20 - upraveno na CNC + Mach3 + SS, soustruh CJM250, MK3 Průša, ostřička nástrojů
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2556
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

17. 7. 2023, 4:33

chb píše: 17. 7. 2023, 4:25 Atreon ... jen vkládá nabídky, forum a SZ nečte :-(
Pokud to máš skutečně vysledovano, pak by bylo v rozporu s poslední větou jejich prvního příspěvku :).
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8158
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

18. 7. 2023, 6:43

Nj, je to trošku v rozporu. Už jsme se jednou ptal, chtěl jsem v první řadě někoho "od nás z fóra", ale nakonec to odnesl Kondor... :)
Aleš Procháska
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1522
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

18. 7. 2023, 7:01

Mám je za rohem, tak sem je chtěl taky někdy vyzkoušet.
Asi je to tak, že se chytili a mají dost velkých kšeftů a ty malý už nestíhaj.
Takže to dopadlo jak u jejich konkurence. Ale když začínali, tak to znělo slibně. :lol:
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

18. 7. 2023, 7:12

Mě taky na začátku napsal, že vítají i čučkaře jako jsem já a potom už přestal komunikovat.
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1522
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

18. 7. 2023, 7:58

Čau čučkaři Jardo :D
To víš, absolvoval první manažerskej kurz, kde mu byly patřičně vysvětleny ekonomické pojmy jako objem, růst, efektivita atd.. Vidím to dnes a denně nejen u svýho šéfa, ale především u mladejch obchodníků.
Bohužel součástí těchhle kurzů není etika a sociální vědy, protože tam neexistujou matematický vzorce ve stylu NÁKUP * 2 = PRODEJ = ZISK 100% - NÁKLADY.
Jak řiká kamarád obchodní zástupce ve strojírenství: "Já nechci prodat, já chci prodávat."
Všichni si myslí, že je internet všespásnej, ale na konci jsou furt lidi, a ty lidi potřebujou občas něco doma, občas třeba dostanou velkou zakázku, občas šéfujou firmě, mají svoje známý, kamarády, spřátelený firmy atd.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10090
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

18. 7. 2023, 9:49

Britt píše: 18. 7. 2023, 7:12 Mě taky na začátku napsal, že vítají i čučkaře jako jsem já a potom už přestal komunikovat.
Když chceš nakupovat kousky a né tyče tak jedinej co znám a je blízko tebe je
https://ferostav.cz/divize-tatra-prodej ... alu/cenik/
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10090
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

18. 7. 2023, 9:56

Já mám jednoduchou poučku -čím blíž sídlí firma ku Praze tím větší vojeb to bude,proto jsou sklady kde seženu ušlechtilej materiál v malém množství na Moravě (ikdyž to Brno....) :mrgreen:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

18. 7. 2023, 10:40

fmodel píše: 18. 7. 2023, 9:49
Britt píše: 18. 7. 2023, 7:12 Mě taky na začátku napsal, že vítají i čučkaře jako jsem já a potom už přestal komunikovat.
Když chceš nakupovat kousky a né tyče tak jedinej co znám a je blízko tebe je
https://ferostav.cz/divize-tatra-prodej ... alu/cenik/
O nich vím, ale ještě jsem tam nebyl. Je tu firma skoro u baráku a nebyl problém s odřezky, spíš naopak. Byli rádi, že si to někdo vezme. Minulý rok šlus, jedině na objednávku a celou štangli. Mají haly jako kráva, ale jsou prakticky prázdné.
https://www.ocel-nymburk.cz/
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2556
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

18. 7. 2023, 10:54

Britt píše: 18. 7. 2023, 10:40 O nich vím, ale ještě jsem tam nebyl. Je tu firma skoro u baráku a nebyl problém s odřezky, spíš naopak. Byli rádi, že si to někdo vezme. Minulý rok šlus, jedině na objednávku a celou štangli. Mají haly jako kráva, ale jsou prakticky prázdné.
https://www.ocel-nymburk.cz/
Tak jsem se podival na jejich web a na uvodni strance info jako krava (ten moderni layout - minimem informaci nacpat maximum plochy) - udelal jsem proste copy/paste a zcerveneno.
Bud kecas ty nebo oni (nebo jsem te spatne pochopil) ... :lol:

--------------------------------
Proč vybrat naše služby?
svým zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc
prodáváme i po centimetrech
dělíme materiál pod úhlem
dodáváme po celé ČR
--------------------------------
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Odpovědět

Zpět na „ceníky“