Co dělám při vrtání špatně?

Uživatelský avatar
shaolin
Příspěvky: 1188
Registrován: 11. 9. 2011, 7:17

26. 8. 2019, 11:55

Tu ide hlavne o predajcu. Velakrat sa mi stavalo že po pár vpohode objednávkach sa začali objavovať kde tu pokazené kusy. Akoby náhodou...človeku sa nechce s nimi naťahovať... tie overene obchody medzi ne nepatria.
Ak by ste hladali niečo na drevo, doporučujem značky Arden alebo podobné Huhao (huhao official store).

Inak na ton stromceku sa mi ráta tá predĺžená špička...človek ju može brúsiť velakrát ... a ozaj, cobalty brúsim na diamantovom kotúči zrnitosť asi 240
Dawe
Příspěvky: 2522
Registrován: 8. 10. 2013, 6:18

26. 8. 2019, 12:43

Klimbik> ten stejny s rovnym britem ma taky v nabidce. Ale ja radsi beru spiralovy, vrtam hlavne duralove plechy a s rovnym se mi zda ze se vrtak "zakousne" vic kdyz projizdi skrz.
shaolin > na tohle je eBay bezkonkurencni. Hodne naklonena kupujicimu. Jak se ti jako kupujicimu neco na dorucenem predmetu nezda, s oduvodnenim reklamujes resp. vracis a dostanes plny refund. Kdyz ne, pozadas o asistenci eBay a je to do dvou dnu zpet na uctu. Ja treba sveho casu docela dost obchodoval s merici a testovaci elektronikou. Cca 700 nakupu na eBay rocne, cca 15% ( kolem 100 predmetu) jsem vracel. Hlavne kvuli vadam nebo zasadni neshode s popisem, pozadoval jsem a inkasoval vzdy plnou nahradu a bylo to eBay povazovano za OK pristup z me strany.
TOS S28, DIY CNC, Holzmann ZS-40HS, Prusa Mk3s+MMU2s, Bambu X1C Combo
Uživatelský avatar
shaolin
Příspěvky: 1188
Registrován: 11. 9. 2011, 7:17

29. 8. 2019, 7:24

Aliexpress má podobnú politiku nákupu voči zákaznikovi, hoci to v poslednej dobe trochu pomenil. Tiež sa tam dá orvoriť spor a prizvať ali na posúdenie.
Dôležitý je rating predajcu. Od 99.3% je to celkom dobré, ale závisí aj od počtu predaných kusov. A niekedy sa oplatí zaplatiť trochu viac a nebrať najlacnejšie ponuky.
Za zlý tovar som dostal vždy plný refund a nemusel som to vracať, ale aj tak to skončilo v koši...
Ešte poznatok...mnohí sa snažia oddialiť otvorenie sporu a slubujú hory doly, ze pošlú nové, iné...a nakoniec nič nepríde a spor už sa nedá otvoriť. Takže ak je to vážne tak vždy otvoriť spor.
Odpovědět

Zpět na „Zacinam stavet a nevim jak na to“