hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3579
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

2. 12. 2020, 12:58

Miller píše: 1. 12. 2020, 10:35 Ty musíš všechno zkazit , zrovna jsem chtěl napsat, že se mi to povedlo :(

Do prčic, nechce se mi to uložit, náhled trvá snad 15 vteřin :shock:
joo tak soráč :D
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

3. 12. 2020, 1:34

Tak chlapci kdo za to může ,a který dítě je vaše?
https://www.youtube.com/watch?v=n3nOfwuThHo
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2688
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

3. 12. 2020, 2:15

Jasně, a budeme volit piráty..... :mrgreen:
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

3. 12. 2020, 2:55

No já je asi budu volit pokud prosaděj trávu zdarma ,určitě je lepší prožít zbytek života sjetej než střízlivej vidět kam to spěje :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

3. 12. 2020, 4:05

fmodel píše: 3. 12. 2020, 1:34 Tak chlapci kdo za to může ,a který dítě je vaše?
https://www.youtube.com/watch?v=n3nOfwuThHo
Moje není určitě žádné, já jsem své dítě politicky vzdělával od dětství.

Docela symptomatické mi připadaly ty odpovědi na otázku "Co bylo STB". Na všelijakých Milchprdových demonstracích má tahle pokroková mládež furt v hubě "nechceme premiéra STBáka", ale přitom ani neví, co to ta STB byla. Dost dobré.
Uživatelský avatar
Mr. MR
Příspěvky: 761
Registrován: 31. 5. 2020, 10:05

3. 12. 2020, 5:59

Vidím značný rozdíl mezi prostou hloupostí a zlem.


Hloupostí lze napáchat spoustu škod, nicméně chybami se člověk učí a lze tedy na sobě pracovat a posouvat sebe a svět k lepšímu. Ty děcka nejsou ztracené! Pokud budou chtít, můžou se ještě dobře zorientovat. Například Babišovi, Zemanovi nebo Klausovi jistě nelze v žádném případě upřít inteligenci, znalosti a dokonalý (no právě) přehled. A máte snad dojem, že to jsou lepší lidé než ty děcka bez znalostí? :evil:

Momentálně zpracovávám model, kdy premiérova chemička vypustí jed do řeky, JEHO (bývalý? chacha) zaměstnanec coby ministr životního prostředí zametá vší silou kauzu pod koberec a starosta z JEHO strany se k tomu taky vyjadřuje a JEHO noviny o tom nestraně informují a my si k tomu celému přikusujeme párek z JEHO fabriky a chodíme do práce ze které odvedeme daně na vyplácení dotací pro JEHO firmy. A mezitím se někde někdo zabije, ....

Sakra, já si tak strašně přeju, aby si aspoň někdo uvědomil, jaké zlo to je a kam až to může dojít. A proto doufám, že se ty děcka dovzdělají aspoň trochu. Pro ně je plyšák pravěk. Snad se zorientují a budou volit menší zlo. Které to ale je, že? Volič má krátkou paměť a politici to vědí. A lidi, co se nechají uplatit šlupkama od kosteleckého salámu zorientovaní jsou? Vědí co ty pojmy znamenají a co z toho.

edit: pod pojem zlo jsem si dovolil shrnout špatné vlastnosti a jednání. Není to tedy žádný abstraktní ezoterický pojem.
Připrav se, hrajem...
https://www.youtube.com/watch?v=HzjNAnEfvxc
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

3. 12. 2020, 6:16

Mex píše: 3. 12. 2020, 4:05
fmodel píše: 3. 12. 2020, 1:34 Tak chlapci kdo za to může ,a který dítě je vaše?
https://www.youtube.com/watch?v=n3nOfwuThHo
Moje není určitě žádné, já jsem své dítě politicky vzdělával od dětství.

Docela symptomatické mi připadaly ty odpovědi na otázku "Co bylo STB". Na všelijakých Milchprdových demonstracích má tahle pokroková mládež furt v hubě "nechceme premiéra STBáka", ale přitom ani neví, co to ta STB byla. Dost dobré.
někde se ptali děcek kde vychází slunce, a oni že na severu :roll: a kdyby si chtěli natrhat jabka, jestli ví kde jsou nejblíže...nevěděli, kupují v Kauflandu.
Uživatelský avatar
Habešan
Příspěvky: 1004
Registrován: 12. 12. 2013, 2:25
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

3. 12. 2020, 8:58

Tyhle ankety jsou založené na tom, že se ptají těch největších kreténů a pak ukážou ty nejktreténštější odpovědi.

Nebýt toho, že naše rodina má vlastní jabloně, taky bych nevěděl, kde si natrhnat jablka.
A moje nejlepší odpověď by byla: "Tam, kde rostou.".
Nabídněte mi, prosím, formy na PET lahve z limonádoven i pivovarů (i kovošrotu).
lubbez
Příspěvky: 3155
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

4. 12. 2020, 8:09

Ale teď na féračku, koho v dnešní době volit? Flanďáky ne, jsem ateista a krom toho, církev mi přijde ještě horší než KSČ. A to pomíjím, že jsou ochotný kvůli moci vlézt do prdele kterékoliv jiné straně. ODS? Když byli u moci, tak nic nepředvedli krom fakt velkýho tunelu právě pro církev, teď byli za koronácě potichu a když to začlo vypadat pro ně blbě spojili se s ANO a vymysleli nové daně. Takový ty storky jako PROMOPRO a ostatní vynechávám, protože je to stejnej folklór jako Babišovy svěřenecké fondy. TOPku opravdu ne, pominu-li, že jsou to těžký politický turisti, tak tam furt jsou korunové certifikáty. (byly doby, kdy jsem Kalouskovi fakt fandil) ANO se mi líbilo, bohužel to co provádějí teď je za hranicí slušnosti a korunu tomu dala ta daňová reforma. KOmunisti a Smažky rovni jsou a ty tedy ne! Kdo tedy zbývá?
edit: k tý televizi - mám kamaráda v jedné televizní stanici, dělá tam kameramana. Když u piva vyprávěl, jak se připravují různé takové programy, tak jsem valil oči.
Naposledy upravil(a) lubbez dne 4. 12. 2020, 8:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2688
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

4. 12. 2020, 8:11

fmodel píše: 3. 12. 2020, 2:55 No já je asi budu volit pokud prosaděj trávu zdarma ,určitě je lepší prožít zbytek života sjetej než střízlivej vidět kam to spěje :wink:
To je zajímavej pohled :)
Sice je to styl "po nás potopa", ale na druhou stranu, viz ti blbci z ankety, ti si nic jinýho nezasloužej.
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2688
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

4. 12. 2020, 8:14

lubbez píše: 4. 12. 2020, 8:09 Ale teď na féračku, koho v dnešní době volit? Flanďáky ne, jsem ateista a krom toho, církev mi přijde ještě horší než KSČ. A to pomíjím, že jsou ochotný kvůli moci vlézt do prdele kterékoliv jiné straně. ODS? Když byli u moci, tak nic nepředvedli krom fakt velkýho tunelu právě pro církev, teď byli za koronácě potichu a když to začlo vypadat pro ně blbě spojili se s ANO a vymysleli nové daně. Takový ty storky jako PROMOPRO a ostatní vynechávám, protože je to stejnej folklór jako Babišovy svěřenecké fondy. TOPku opravdu ne, pominu-li, že jsou to těžký politický turisti, tak tam furt jsou korunové certifikáty. (byly doby, kdy jsem Kalouskovi fakt fandil) ANO se mi líbilo, bohužel to co provádějí teď je za hranicí slušnosti a korunu tomu dala ta daňová reforma. KOmunisti a Smažky rovni jsou a ty tedy ne! Kdo tedy zbývá?
Zapomněl jsi na mladýho Klause, kterej to pos... tím, že se hrdě hlásí a navazuje na starého. A starostové, to je taková všehochuť, dost nečitelná. Jediné, co bych za nima četl, jsou kmotři.
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

4. 12. 2020, 8:39

Prý korunový certifikát.....
Pokud dluhopis, tak ten byl už před Kalouskem.
MAS FU2A, TOS SM16A
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

4. 12. 2020, 8:46

"spojili se s ANO a vymysleli nové daně"
Tohle je taky zavádějící výrok.

Tady je problém, že lidi mají na politiku hodně zjednodušený a zkreslený pohled...
Skutečnost je vždy složitější.

Viz ta nedávná debata o ceně kulometu za milión. Jednoduchý pohled byl, že je to zlodějna. Zjistilo se, že to tak není. To samozřejmě nevylučuje úplatek někomu aby rozhodl mezi A a B, když oboje stojí stejně.
MAS FU2A, TOS SM16A
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

4. 12. 2020, 8:52

Carl_FM píše: 4. 12. 2020, 8:46

Tady je problém, že lidi mají na politiku hodně zjednodušený a zkreslený pohled...
Skutečnost je vždy složitější.

Proč chceš dělat lumpárnu složitější ? seš taky zvolenej?
Kalousek vyplodil tu lumpárnu se superhrubou mzdou co je na tom složitýho ? jo to že nechtěl přiznat že zvyšujou daně .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

4. 12. 2020, 11:09

Já nejsem zvolenej, mě platí Soros. Za každou normovětu mám 1,28 euro.

Že by superhrubá mzda zvyšovala daně, to asi ne, jde jen o způsob výpočtu. Jestli je 15% ze superhrubé, nebo 19% z hrubé, to je v podstate to samé. Teď schvalovali 15% z hrubé, tedy nejde tak o zrušení superhrubé, ale o snížení daní. (Zrovna když je rozpočet v mínusu).

Rušit zrovna teď superhrubou mzdu označil jako blbost i ten váš prezident Zeman.
fmodel píše: 4. 12. 2020, 8:52
Carl_FM píše: 4. 12. 2020, 8:46

Tady je problém, že lidi mají na politiku hodně zjednodušený a zkreslený pohled...
Skutečnost je vždy složitější.

Proč chceš dělat lumpárnu složitější ? seš taky zvolenej?
Kalousek vyplodil tu lumpárnu se superhrubou mzdou co je na tom složitýho ? jo to že nechtěl přiznat že zvyšujou daně .
MAS FU2A, TOS SM16A
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“