hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2689
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

3. 8. 2021, 7:50

Josef píše: 2. 8. 2021, 4:23 ......

A kde jste vy, voliči Babiše, komunistů a socanů? Kdo že to prosadil? Přeci vládní koalice! Je mi blivno z voličů těchto starn! Proč za vše může opozice?
Ne za vše můžou duchem slabí voliči vládní koalice.
Zase nepochopil, jako obvykle...

Josef:
Myslet si znamená ho.no vědět. :lol: ......

Někdo aspoň myslí. Jinej tupě akceptuje všechno, co mu jeho stranické božstvo předžvejká. Víď, Josef? :lol:
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

3. 8. 2021, 9:14

Josef píše: 3. 8. 2021, 6:59
fmodel píše: 2. 8. 2021, 7:30 Něco se děje ,v Německu se občas může říct i pravda.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... i-40367908
Tady zase za pravdu komunisti vyhrožují novinářům násilím. :(
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/psal ... .seznam.cz
Jenže v Německu se o to aby mohli říct pravdu museli několik let soudit ,to se ti zdá normální ? Jakej je v tom rozdíl?. jo u nás je to neomarxismus a progresivismus a tam jsou komunisti s kapitalistickou tváří :mrgreen:

No jen by mě zajímalo jestli byla paní Daniela Kučerová v Číně, nebo jestli to stačí napsat jenom podle správného zadání :mrgreen:
Myslím že kdyby se po tornádu na Moravě objevili ,, novináři se zadáním" tak by asi od místních dostali na budku rovnou.
Už jsme nějak zapomněli číst mezi řádky a začali jsme většinou bezmezně věřit v to co naši blábolilové napíšou ,zářný příklad jsou některý ženský a jejich hltání připitomělých zpráv ze života ,,slavných" .

Když už jsme u těch fotek tak je pravda že fotky sluníčkářů ze správného táboru jsou vždy krásné ,a těch co považují za nepřátelé vybírají naši progresivističtí novináři ty nejošklivější jen proto aby zaškodili když už nemůžou nic jiného .
Co se týče fotek žen na Olympiádě tak jen hovado by záměrně vybralo fotky jako tu ze článku zvlášť když má plnou kartu normálních která se hodí k oslavě vítězství ,k tomu není co dodat, zapšklé hovado co má ptáka samici se asi chtělo zavděčit análním alpinismem .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

3. 8. 2021, 10:07

pafik píše: 3. 8. 2021, 7:50
Josef píše: 2. 8. 2021, 4:23 ......

A kde jste vy, voliči Babiše, komunistů a socanů? Kdo že to prosadil? Přeci vládní koalice! Je mi blivno z voličů těchto starn! Proč za vše může opozice?
Ne za vše můžou duchem slabí voliči vládní koalice.
Zase nepochopil, jako obvykle...

Josef:
Myslet si znamená ho.no vědět. :lol: ......

Někdo aspoň myslí. Jinej tupě akceptuje všechno, co mu jeho stranické božstvo předžvejká. Víď, Josef? :lol:
Vyzval bych tě na inteketuální souboj, bohužel jsi neozbrojen. :(
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

3. 8. 2021, 10:12

fmodel píše: 3. 8. 2021, 9:14
Josef píše: 3. 8. 2021, 6:59
fmodel píše: 2. 8. 2021, 7:30 Něco se děje ,v Německu se občas může říct i pravda.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... i-40367908
Tady zase za pravdu komunisti vyhrožují novinářům násilím. :(
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/psal ... .seznam.cz
Jenže v Německu se o to aby mohli říct pravdu museli několik let soudit ,to se ti zdá normální ? Jakej je v tom rozdíl?. jo u nás je to neomarxismus a progresivismus a tam jsou komunisti s kapitalistickou tváří :mrgreen:

No jen by mě zajímalo jestli byla paní Daniela Kučerová v Číně, nebo jestli to stačí napsat jenom podle správného zadání :mrgreen:
Myslím že kdyby se po tornádu na Moravě objevili ,, novináři se zadáním" tak by asi od místních dostali na budku rovnou.
Už jsme nějak zapomněli číst mezi řádky a začali jsme většinou bezmezně věřit v to co naši blábolilové napíšou ,zářný příklad jsou některý ženský a jejich hltání připitomělých zpráv ze života ,,slavných" .

Když už jsme u těch fotek tak je pravda že fotky sluníčkářů ze správného táboru jsou vždy krásné ,a těch co považují za nepřátelé vybírají naši progresivističtí novináři ty nejošklivější jen proto aby zaškodili když už nemůžou nic jiného .
Co se týče fotek žen na Olympiádě tak jen hovado by záměrně vybralo fotky jako tu ze článku zvlášť když má plnou kartu normálních která se hodí k oslavě vítězství ,k tomu není co dodat, zapšklé hovado co má ptáka samici se asi chtělo zavděčit análním alpinismem .
Ne, že bych byl příznivec Gréty, ale tobě vadily ty její fotky, co kolovaly světem? Že jsi se neozýval. Co je špatného na fotkách, které zachycují hrůzy povodní (i jiných přírodních katasrof) a škodz tím napáchané? No nic, soudruzi, s úsměvem ke světlým zítřkům pod vedením strany, třeba cestou na šibenici..
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

3. 8. 2021, 10:18

Josef píše: 3. 8. 2021, 10:12
fmodel píše: 3. 8. 2021, 9:14
Josef píše: 3. 8. 2021, 6:59
Tady zase za pravdu komunisti vyhrožují novinářům násilím. :(
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/psal ... .seznam.cz
Jenže v Německu se o to aby mohli říct pravdu museli několik let soudit ,to se ti zdá normální ? Jakej je v tom rozdíl?. jo u nás je to neomarxismus a progresivismus a tam jsou komunisti s kapitalistickou tváří :mrgreen:

No jen by mě zajímalo jestli byla paní Daniela Kučerová v Číně, nebo jestli to stačí napsat jenom podle správného zadání :mrgreen:
Myslím že kdyby se po tornádu na Moravě objevili ,, novináři se zadáním" tak by asi od místních dostali na budku rovnou.
Už jsme nějak zapomněli číst mezi řádky a začali jsme většinou bezmezně věřit v to co naši blábolilové napíšou ,zářný příklad jsou některý ženský a jejich hltání připitomělých zpráv ze života ,,slavných" .

Když už jsme u těch fotek tak je pravda že fotky sluníčkářů ze správného táboru jsou vždy krásné ,a těch co považují za nepřátelé vybírají naši progresivističtí novináři ty nejošklivější jen proto aby zaškodili když už nemůžou nic jiného .
Co se týče fotek žen na Olympiádě tak jen hovado by záměrně vybralo fotky jako tu ze článku zvlášť když má plnou kartu normálních která se hodí k oslavě vítězství ,k tomu není co dodat, zapšklé hovado co má ptáka samici se asi chtělo zavděčit análním alpinismem .
Ne, že bych byl příznivec Gréty, ale tobě vadily ty její fotky, co kolovaly světem? Že jsi se neozýval. Co je špatného na fotkách, které zachycují hrůzy povodní (i jiných přírodních katasrof) a škodz tím napáchané? No nic, soudruzi, s úsměvem ke světlým zítřkům pod vedením strany, třeba cestou na šibenici..
No nic ty můj Piráte ,půjdem k světlým zítřkům ruku v ruce :mrgreen:
Naposledy upravil(a) fmodel dne 3. 8. 2021, 11:12, celkem upraveno 1 x.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

3. 8. 2021, 10:29

pafik píše: 3. 8. 2021, 7:50
Josef píše: 2. 8. 2021, 4:23 ......

A kde jste vy, voliči Babiše, komunistů a socanů? Kdo že to prosadil? Přeci vládní koalice! Je mi blivno z voličů těchto starn! Proč za vše může opozice?
Ne za vše můžou duchem slabí voliči vládní koalice.
Zase nepochopil, jako obvykle...

Josef:
Myslet si znamená ho.no vědět. :lol: ......

Někdo aspoň myslí. Jinej tupě akceptuje všechno, co mu jeho stranické božstvo předžvejká. Víď, Josef? :lol:
Tady jeden citát z jedné diskuse pro tebe, jako voliče Sekty Burešovy:

"Jestli tady nemá duševní problém někdo jiný, stačí si trochu připomenout jisté blábolení, které by normální člověk nikdy neřekl:

"My jsme teď přijali nějaké rozhodnutí a samozřejmě ano, my jsme hygieny, odevzdala armáda na Ministerstvo zdravotnictví 1. 6., a potom jsem dospěl k názoru, že je potřeba znovu vrátit armádu do hry, i s panem Dzurillou, to bylo 27. července, kdy jsem viděl, že na odběrném místě na Bulovce, že to nefunguje.

Takže já si myslím, že se v tom angažuji od rána do večera. Nemám žádný pocit, že bych pochybil. My jsme zkrátka rozhodovali a v březnu někdo přišel s tím matematickým modelem a v srpnu někdo, sice byl to ten stejný člověk, ale už přišel v nějakém čase a ti, kteří měli přijít, nepřišli. Takže to je podle mě v této fázi zbytečná debata.

Já nemám pocit, že bychom dělali něco špatně. Nikdo pořádně ten vir, můžeme se bavit, tady je odborník, můžete se zeptat primářů, jak ten vir se chová, a samozřejmě umírají lidé. Umírají lidé s covidem, ano, a mně je to líto, mně je to líto. Pravděpodobně ten covid urychluje nebo zkracuje ten život, to je mi taky strašně líto. Proto děláme maximum pro to, abychom zabránili nějakému zásadnímu problému.

Takže já úplně nevím, co by teď nefungovalo. To, že děláme to opatření, ano, děláme, ale děláme ho úplně jinak než v první vlně. Ano, za první vlny jsme zavřeli školy 14. 3. a de facto jsme je neotevřeli. Děti nešly do školy, až do konce června chodily na konzultace. Restaurace byly zavřené dva měsíce a dva týdny.

Teď říkáme: Ano, musíme to udělat, i když to bylo velice těžké, a půjdou děti do školy 2. listopadu"

No vy máte asi mozek (pokud se tomu dá tak říkat), poskládaný jinak, než běžný člověk a tohle je pro vás rajská hudba.... :shock:
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

3. 8. 2021, 10:46

Na moravě se objevili se zadáním jiní...
Obrázek
...naštěstí většinový lid to vidí reálně. doufám.
Obrázek
https://www.facebook.com/bohdan.svarc.9 ... 0074595038
Tohle je lepší :)
Obrázek

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ba ... o-40367946
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

3. 8. 2021, 11:13

A taky to s tetičkou dostal sežrat.
Naposledy upravil(a) fmodel dne 3. 8. 2021, 11:17, celkem upraveno 1 x.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2689
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

3. 8. 2021, 11:16

Josef píše: 3. 8. 2021, 10:07
pafik píše: 3. 8. 2021, 7:50
Josef píše: 2. 8. 2021, 4:23 ......

A kde jste vy, voliči Babiše, komunistů a socanů? Kdo že to prosadil? Přeci vládní koalice! Je mi blivno z voličů těchto starn! Proč za vše může opozice?
Ne za vše můžou duchem slabí voliči vládní koalice.
Zase nepochopil, jako obvykle...

Josef:
Myslet si znamená ho.no vědět. :lol: ......

Někdo aspoň myslí. Jinej tupě akceptuje všechno, co mu jeho stranické božstvo předžvejká. Víď, Josef? :lol:
Vyzval bych tě na inteketuální souboj, bohužel jsi neozbrojen. :(
To máš pravdu, na inteketuální souboj s tebou se opravdu necítím ... :lol:
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

3. 8. 2021, 11:40

pafik píše: 3. 8. 2021, 11:16
Josef píše: 3. 8. 2021, 10:07
pafik píše: 3. 8. 2021, 7:50
Zase nepochopil, jako obvykle...

Josef:
Myslet si znamená ho.no vědět. :lol: ......

Někdo aspoň myslí. Jinej tupě akceptuje všechno, co mu jeho stranické božstvo předžvejká. Víď, Josef? :lol:
Vyzval bych tě na inteketuální souboj, bohužel jsi neozbrojen. :(
To máš pravdu, na inteketuální souboj s tebou se opravdu necítím ... :lol:
Je to jen překlep sousedních kláves. Jenže tvůj pokleslý intelekt není náhoda, to je skutečnost. :lol:
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2689
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

3. 8. 2021, 12:26

Josef píše: 3. 8. 2021, 11:40
pafik píše: 3. 8. 2021, 11:16
Josef píše: 3. 8. 2021, 10:07
Vyzval bych tě na inteketuální souboj, bohužel jsi neozbrojen. :(
To máš pravdu, na inteketuální souboj s tebou se opravdu necítím ... :lol:
Je to jen překlep sousedních kláves. Jenže tvůj pokleslý intelekt není náhoda, to je skutečnost. :lol:
Jojo, vlk taky sliboval .... :D
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

3. 8. 2021, 4:17

pafik píše: 2. 8. 2021, 3:34 Ta slečna je zcela nepodstatná.
Ale co mě děsí, je úroveň velké části tohoto národa. Minimálně voličů těch stran, kteří chodili protestovat proti nošení roušek, zákazu chození do hospod, zákazu chození na sportovní akce, ... atd. atd. Taková prkotina, jako jsou roušky, ta jim stojí za to vyjít do ulic a dělat bordel. A to, že ode dneška dostaneš novou občanku jenom se svými otisky prstů, který ti na úřadě vezmou jako nějakýmu zloději, to je nechává klidnými. To není zásah do osobních svobod? Kdepak jsou teď ti voliči opozičních stran, co jim tak hrozně vadila nesvoboda nošení roušek? Kdepak je Mlynářových milion užitečných idiotů? Kdepak je Václav Klaus, bojovník za osobní svobody?
Že držej hubu Piráti, to mě nepřekvapuje, ti berou všechno, co přijde z unie, za svatou věc. Ale co ti ostatní? Kdepak je Okamura, kterej bojoval proti pandemickému zákonu, protože to je proti lidem? Kdepak jsou novináři, bojující v prvních řadách za demokracii a svobodu?
Tohle je útok na naší svobodu, ne nějaký roušky a dodržování pár zásad, aby se vir nešířil. A ... ticho po pěšině. Blivno je mi z těch lidí.
Dvě poznámku k tomuto staršímu postu (moc tu teď nebývám).

Jednak, že jsem rád, že jsme nevyhráli soutěž kdo té milé slečně udělí vízum a pobyt. Takže dobrá zpráva.

Pak jsem se také spravedlivě rozhořčil nad tou informací o sbírání otisků prstů pro občanky.
Abych oddělil pojmy a dojmy, tak jsem si k tomu něco přečetl.
A spravedlivý hněv mě celkem dost přešel.

V občance nebudou celé otisky prstů, ale jenom několik markerů. A ještě jen od dvou prstů. Takže pro spolehlivé posouzení, jestli je občanka skutečně toho, kdo ji překládá, to fungovat bude. Na dohledání člověka podle nějakého otisku, který nechá na vražedné zbrani, ale už ne.

A hlavně ty markery budou jen v té občance. Neměly by být uložené nikde jinde. A kompletní otisky, ze kterých se ty markery budou brát při vystavení občanky, se budou skladovat jen po omezenou dobu (myslím 3 měsíce), pak jsou zničeny.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

3. 8. 2021, 4:28

fmodel píše: 3. 8. 2021, 9:14 Když už jsme u těch fotek tak je pravda že fotky sluníčkářů ze správného táboru jsou vždy krásné ,a těch co považují za nepřátelé vybírají naši progresivističtí novináři ty nejošklivější jen proto aby zaškodili když už nemůžou nic jiného .
Toto mi připadá jako mimořádně hnusná praxe.
Pokud pořídím dost fotek, tak u naprosto každého člověka dokážu najít nějakou, kde vypadá blbě.
Třeba jako Klausovu fotku tradičně některé média mnoho let používala nesmírně blbě udělanou fotku, ještě branou z podhledu, kde vypadal jako idiot.
To je opravdu novinařina z toho nejhlubšího dna žumpy.
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2689
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

3. 8. 2021, 5:16

Mex píše: 3. 8. 2021, 4:17 .....
Dvě poznámku k tomuto staršímu postu (moc tu teď nebývám).

Jednak, že jsem rád, že jsme nevyhráli soutěž kdo té milé slečně udělí vízum a pobyt. Takže dobrá zpráva.

Pak jsem se také spravedlivě rozhořčil nad tou informací o sbírání otisků prstů pro občanky.
Abych oddělil pojmy a dojmy, tak jsem si k tomu něco přečetl.
A spravedlivý hněv mě celkem dost přešel.

V občance nebudou celé otisky prstů, ale jenom několik markerů. A ještě jen od dvou prstů. Takže pro spolehlivé posouzení, jestli je občanka skutečně toho, kdo ji překládá, to fungovat bude. Na dohledání člověka podle nějakého otisku, který nechá na vražedné zbrani, ale už ne.

A hlavně ty markery budou jen v té občance. Neměly by být uložené nikde jinde. A kompletní otisky, ze kterých se ty markery budou brát při vystavení občanky, se budou skladovat jen po omezenou dobu (myslím 3 měsíce), pak jsou zničeny.
No, to se říká, že to tak bude. Teď. A co za dva roky?
Kolik otisků prstů stačí soudu na odsouzení, to netuším. Ale myslím si, že klidně jenom ukazovák.
Těch markerů musí být tolik, aby šel člověk spolehlivě identifikovat. Jako držitel občanky, i jako pachatel. Takže cos někde četl, to jsou pindy pro hloupý rejpaly, aby jim to ucpalo hubu. To není nic proti tobě, prostě museli nějaké vysvětlení napsat.
No a nakonec, co brání státu, do kterého přijedeš, aby si začal dělat databázi otisků prstů občanů jiného státu? Strčí občanku do mašinky (oficiálně aby ověřil její pravost) a stáhne data z čipu. Aby ověřil její pravost, musel by ti následně vzít otisky prstů. Jinak pravost neověří. Takže pokud ti hned nato nevezme otisky prstů, velmi pravděpodobně si stáhnul ty z čipu.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

3. 8. 2021, 6:04

pafik píše: 3. 8. 2021, 5:16 No, to se říká, že to tak bude. Teď. A co za dva roky?
Kolik otisků prstů stačí soudu na odsouzení, to netuším. Ale myslím si, že klidně jenom ukazovák.
Těch markerů musí být tolik, aby šel člověk spolehlivě identifikovat. Jako držitel občanky, i jako pachatel. Takže cos někde četl, to jsou pindy pro hloupý rejpaly, aby jim to ucpalo hubu. To není nic proti tobě, prostě museli nějaké vysvětlení napsat.
No a nakonec, co brání státu, do kterého přijedeš, aby si začal dělat databázi otisků prstů občanů jiného státu? Strčí občanku do mašinky (oficiálně aby ověřil její pravost) a stáhne data z čipu. Aby ověřil její pravost, musel by ti následně vzít otisky prstů. Jinak pravost neověří. Takže pokud ti hned nato nevezme otisky prstů, velmi pravděpodobně si stáhnul ty z čipu.
No, myslím, že takhle to nebude.
Na odsouzení jistě bude stačit jediný otisk prstu. Ale to proto, že ten otisk plus ten kontrolní, který sejmou podezřelému, prostě budou souhlasit.
Ale to nemá s občankou a s markery v ní nic společného.

Stát (soudy, policie, úřady) mají velké pravomoci. Proto jsou ale také velmi sešněrované omezeními. Což je samozřejmě správně.
Takže u státní organizace to opravdu nejde tak, jak by to možná udělala firma Novák a syn.
Pokud je v omezení nadefinováno, že se daný údaj nearchivuje déle než něž nějaký interval, tak to tak prostě bude. A bude to kontrolovat nezávislý úřad. Pokud by to tak nebylo, tak by to dřív nebo později někdo vykecal, a byla by fest mela.

Já jsem dlouho dělal informatiku pro zdravotnictví. To sice není stát, ale je to něco mezi. Taky se tam nakládá s citlivými údaji, takže tam platí podobná přísná pravidla.
A často bylo funkčně docela omezující, že se ta pravidla opravdu musela dodržovat (a opravdu dodržovala).

No - na staré roky už se asi nezměním. Takže paranoik se ze mě už asi nestane.
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“