Prezidentska volebni kalkulacka 2023

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Fifík
Příspěvky: 692
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

2. 2. 2023, 8:29

fmodel píše: 2. 2. 2023, 8:22
Fifík píše: 2. 2. 2023, 8:06
Pro vatnika fuega
On není vatník ,on se jenom posral strachy když mu přišel řetězovej email.
Mimochodem dneska manželce psala pražská švagrová že půjdem do války, a to všichni muži ,bohužel je manželka srab tak jí jen napsala že jsem se smíchy popadal za břicho ale bála se jí napsat že jsem řekl že všichni co ubytovali nebo pomohli Ukrajincům jsou osvobozeni a to celá rodina (ona nemá ráda Ukrajince ). :mrgreen:
Počkej, ona to není pravda? Já už mám připravené jégrovo prádlo, vatův kabát, ešus a hliníkový příbor. :?

Jinak dle wikislovníku je vatnik bezmyšlenkovitý konzument ruské propagandy. Což bych tipnul sedí i na to, cos napsal.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

2. 2. 2023, 9:02

Fifík píše: 2. 2. 2023, 8:29

Počkej, ona to není pravda? Já už mám připravené jégrovo prádlo, vatův kabát, ešus a hliníkový příbor. :?

Jinak dle wikislovníku je vatnik bezmyšlenkovitý konzument ruské propagandy. Což bych tipnul sedí i na to, cos napsal.
Pokud zdrhne ten polojaponskej Pinocchio ,pardon Pitomio tak zabalím plnou polní ,nablejskám kanady a budu čekat na pokyn.
Když to na Ukrajině začalo tak přišel na kafe kamarád z letiště a při klábosení řekl ,,jsem voják ,když řeknou tak půjdu ,užil jsem si v životě dost tak když příjde zubatá tak ať to je rychlé jako naši kámoši která jsme spolu sbírali po kouskách do krabic".
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 2. 2023, 9:08

po netu koluje text od typka co se prihlasil dobrovolne na ukrajinu
vojak, zdravej, vsechno cajk, jen ho nevzali protoze nikdy nebyl nasazeny ve valce
rozhodne to zatim tak horke nebude
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
HellGrip
Příspěvky: 1282
Registrován: 21. 5. 2019, 10:26

2. 2. 2023, 9:13

lapa píše: 1. 2. 2023, 5:33 Porad plati, ze jeste reagujete na el_fuego???
Dávam do pozornosti webfórum.sk a príspevky rovnomenného nicku. Podobnosť čisto náhodná?

https://www.webforum.sk/search.php?keywords=el+fuego
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

2. 2. 2023, 9:22

Fifík píše: 2. 2. 2023, 8:29 Jinak dle wikislovníku je vatnik bezmyšlenkovitý konzument ruské propagandy. Což bych tipnul sedí i na to, cos napsal.
No, on je to prutokovy konzument - takze prijatou sracku jeste nasleha a posle stejnym zpusobem dal ... jen by mne zajimalo, jak to z te zumpy vytahuje ... :lol: ... k odeslani ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

2. 2. 2023, 9:24

fmodel píše: 2. 2. 2023, 8:22 ... že jsem řekl že všichni co ubytovali nebo pomohli Ukrajincům jsou osvobozeni a to celá rodina (ona nemá ráda Ukrajince ). :mrgreen:
:lol: :lol: a palec nahoru
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

2. 2. 2023, 9:46

Sice pozdě (po volbách), ale AB asi jen tak nezmizí z veřejného života.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Andrej_Babi%C5%A1
Poučné čtení ...
Např. ta pasáž o podpisech na gymnáziu ... co se v mládí naučíš ... :lol:
Nebo pasáž o amnestii ve spojitosti s jeho otcem .. :lol:
Taky docela zajímavé shrnutí jeho kauz StB na Slovensku - jeho žaloby/stažení těch žalob, soudní rozsudky ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

3. 2. 2023, 12:55

Obrázek
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

3. 2. 2023, 1:10

Hmm, proc ji upadla prave jen jedna bota?
To nebude jen tak, za tim budou iluminati ... nebo jina pakaz ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

3. 2. 2023, 1:15

Koho zajima priklad vyznamu rceni "nebe a dudy", necht si ze zaznamu (byla na CT24 ve 13:00) pusti dnesni tiskovku (zvoleneho) prezidenta Pavla a vzpomene si na podobne zalezitosti a la Zeman ...
Forma i obsah nesrovnatelne ...
Mel jsem na monitoru ...

Apropo - dle CT24 - podle vyjadreni nekoho z kancelare Hradu (snad sefa pravniho odboru) eviduji na Hrade 2 zadosti o abolice/zablokovani (adresat Fiala jako predseda vlady) trestniho rizeni/stihani ve veci skartace a snad Vrbetic. Dane dokumenty pry v rezimu utajene (ci tak nejak).
Presne ty 2 zadosti abolic, jejichz existenci Zeman opakovane poprel ...
Napr. tady https://www.novinky.cz/clanek/domaci-ze ... i-40421974

On ten reditel vlastne odpovedel velmi fikane - odmitl je zverejnit, protoze jsou v rezimu tajne, ale soucasne uvedl jejich cisla evidencni/jednaci a strucne, ceho se tykaly - takze se budou velmi tezko likvidovat - zvlast dokumenty v utajovanem rezimu ... :lol:
A i pripadna vymena obsahu (jako jina forma falzifikace) nebude jen tak ...
Tak uvidime ...

Podle jedne osklive famy si to napsal sam Mynar a ten jester to fakt mohl nevedet ... :lol: ... tak nevim, ktera verze je horsi ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

3. 2. 2023, 6:21

http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

4. 2. 2023, 1:21

Za pouhých šest dnů jsou z Petra Pavla na nervy:
- čínští komouši
- čeští komouši
- Rusko
- Robert Fico
- Jan Zahradil
- Marie Benešová
- Matěj Stropnický
- kompletní Zemanova sebranka
- poslanec Andrej Babiš
Za mě dobrý výkon.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

4. 2. 2023, 2:32

Taky dezoláty pěkně sere :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
ves178
Příspěvky: 528
Registrován: 25. 3. 2016, 8:23
Bydliště: Tichá okr NJ

4. 2. 2023, 3:37

A oslavují lepšolidi, Ukrajinci, Brusel a USA :roll:
WEILER LZ280, FNA22
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

4. 2. 2023, 5:09

ves178 píše: 4. 2. 2023, 3:37 A oslavují lepšolidi, Ukrajinci, Brusel a USA :roll:
tak o tom nepochybuju
lidi co maji radi slusne chovani a ne vulgarni vypitozy jiste uvitaji slusneho prezidenta
na tom snad neni nic spatneho. Spatne vidim v tech co adoruji prave ty vulgarni vypitozy.

Ukrajicnci
kdyz te nekdo na ulici napadne a zacne tlouct taky budes rad za kazdeho kdo se te zastane

Brusel a USA
z obchodniho hlediska se dela byznys lepe s vyzpytatelnym partnerem u ktereho plati co se domluvi nez s nespolehlivym alkoholikem jehoz stredobodem vesmiru je jeho ego a moznost pri kazde prilezitosti nekoho urazit nebo porusit nejaky zakon
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“