Kryptoměna

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
lubbez
Příspěvky: 3148
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

2. 4. 2018, 8:35

To jsem znal jednoho, kterej detailním statistickým algoritmem "prolomil" jeden hrací automat a podařilo se mu předvídat chování té mašiny při velkých výhrách. Půl roku v Plzni opravdu holil jednotlivé herny až pak výrobce ten algoritmus trochu upravil a za chvíli byl panáček v dluzích a v prde...li. A to je hrací automat počítač, EZU nepovolí nějaké podvody a jeho "výhernost" musí být okolo 98 procent. Kryptoměna není ničím regulovaná a tedy absolutně nevyzpytatelná.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 4. 2018, 8:57

ty automaty meli opakovane problemy s odflaknutym algoritmem pro generovani nahodnych cisel
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

2. 4. 2018, 9:53

volakedy teraz medzi sebou komunikuje velke mnozstvo strojov takze je to vsetko viac menej o nahode
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
lubbez
Příspěvky: 3148
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

3. 4. 2018, 11:06

robokop píše:ty automaty meli opakovane problemy s odflaknutym algoritmem pro generovani nahodnych cisel
Nešlo o náhodná čísla, na to měl EZU vypracovaný dokonalý soft a v podstatě se to nedalo očůrat. Problém byl v tom, že původní automaty hrály za 1 a 2 koruny a max. výhra byla 300 a pak prišli s verzí 750 a tam jsi mohl hrát za bůra. (Velký problém byl v tom, že se hráčům některé automaty prostě nelíbily a byl to úplnej propadák. A že jich bylo, za svou éru, co jsem dělal právě datové přenosy z automatů a tak viděl výhernost, těch úspěšnejch bylo dost málo.) A pak to bylo firmám málo a obešly zákon o hazardu tím, žes mohl přihodit do hry něco ze své výhry a na konec jsi mohl hrát za bůra + 95 korun ze své výhry, tedy otáčku válců za stovku a výhra byla cca 15 tisíc. V tu chvíli už hra sama o sobě nebyla zajímavá, protože velkou výhru si hráči řekli a o automat nebyl zájem. Tak se vše změnilo, použily se upravené algoritmy z kasínových automatů, ale měly právě sem tam díru. Taky se stalo, že si firma koupila automat, dala ho do herny a tam během prvního měsíce prodělal půl mega.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

3. 4. 2018, 8:12

Já mám v paměti jak jsem se bavil u kafe s jedním provozovatelem automatů, když za ním přijeli jeho pochopové, že fungl nový poker projel po dvou hodinách po namotování (ti kluci byli ještě v té hospodě) nějakých 30 litrů a chtěli toho výherce vyplatit. Bylo to v počátcích těch pokerových banditů a ta výhra byla kupně daleko silnějšín než by byla dnes. Ten jim ty prachy dal a nařídil automat vyměnit. Když jsem mu říkal, že už to znovu hodně dlouho nepustí, odpověděl, že jej zklamal a pude... Pak mi odpověděl na dotaz ohledně procenta výher a já jen zalapal po dechu, jaký to byl job. Taky pak bouchaly i auta po nastartování.... :shock:
lubbez
Příspěvky: 3148
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

4. 4. 2018, 8:29

Tak já se dostal k automatům až později, v dobách kdy už si majielé rozdělili rajóny a stejně jako v Americe po prohibici se snažili dostat do politiky. Třeba pan senátor Valenta, ale kromě něj je obrovská spousta lidí v regionální politice. V té době už se nestřílelo a nehořely auta a paradoxně stačilo si se šéfem podat ruku a smlouva platila. Ale ano, stará klasická DAYTONA od firmy JPM (Valenta) generovala 15-25 tisíc měsíčně při hrách za korunu a za dvě koruny. Na druhou stranu je třeba říct, že firma nesměla být plátcem DPH, za každý stroj se platilo státu cca 70 tisíc ročně a dalších cca 30 tisíc ročně obci. Dělal jsem pro jednu velkou Pražskou firmu a vcelku jsem s ní zažil její růst i následně pád a tak mám docela přehled, jak to fungovalo. (dělal jsem datové přenosy o pohybu peněz) Ano, ti šéfové vydělávali slušný prachy 10 - 20 - 30 mega ročně? Ale stejně největším příjemcem peněz byl stát.
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

4. 4. 2018, 12:21

nechcete radsi neco delat rukama?
Kdybych chtěl dělat rukama, tak si nepořizuji ta CNCčka. :D
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

4. 4. 2018, 12:40

:twisted:
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
frewill
Příspěvky: 155
Registrován: 28. 1. 2012, 2:07

15. 4. 2018, 12:26

Pro všechny kryptovědátory, ale hlavně pro začátečníky, kteří by se rádi dozvěděli něco o kryptoměnách a o možnostech obchodování či těžení, mrkněte na Arbolet.net.
Je to projekt bitcoinové peněženky v češtině s 20tis. členskou základnou, kde kryptoměny probírají ze všech stran.
Alespoň pro mě to je v tuto chvíli studnice poznání a vřele doporučuju.
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1776
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

15. 4. 2018, 12:37

.. o Arboletu jsem taky četl jen to nejlepší, k tématu je toho ještě nejvíc na FakeBooku, tam je samý "odborník" :D , ale dá se vyčíst mezi řádky (tupounů) důležité informace, přidat se do skupiny, kde je hodně lidí a je pokud možno denně aktualizovaná něco taky tadyx https://kryptoportal.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; nebo nebo tady pro minery, ale super http://cryptomining-blog.com/" onclick="window.open(this.href);return false; a neplácají kraviny jako někdy na Kryptoportal :D
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
lubbez
Příspěvky: 3148
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

15. 4. 2018, 2:42

Dnes mi volal kamarád, abych mu půjčil 15 tisíc na splátku úvěru na nějaké Bitcoiny, nebo nějakou jinou krypto. Na podzim si půjčil půl mega a teď je poněkud v prde....li. To mi před vánoci vysvětloval, jak po prázdninách bude přestavovat barák a že se konečně "trochu postaví na nohy". Byl překvapenej, že jsem mu nepůjčil.
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

15. 4. 2018, 3:58

To Lubbez: podobným chytrákum doporučuju prodat ledvinu, prý jdou docela na odbyt ... :-)
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

15. 4. 2018, 9:30

"trochu sa postavit na nohy" siroky pojem to sa mozno mohol mozno mu to zarobilo az lacno kupil a vedel kedy to ma predat
pri kazdom hazarde treba vediet kedy mas dost ci uz ako vitaz alebo porazeny
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
frewill
Příspěvky: 155
Registrován: 28. 1. 2012, 2:07

16. 4. 2018, 8:54

... a chudák se z toho posadil na prdel.
Také mám pár kolegů, kteří nakoupili v prosincovém boomu a teď doufají v opakování "zázraku". Některým se naštěstí podařilo vydělat slušnou korunu na následném vzrůstu začátkem ledna a nechali si i nějakou částku na současné nákupy, takže jsou celkem v klidu. Nejhorší jsou střelci, kteří pod vidinou rychlého a snadného zbohatnutí nakoupí v nejnevhodnější dobu za vypůjčené peníze a navíc nemají ani na splátky. Člověk musí investovat pouze tolik o kolik je ochotný přijít.

Na Arboletu se pohybuji zhruba 4 měsíce, stihl jsem jěště pohádkové časy, kdy nabízeli a stále ještě omezeně nabízí měsíční zhodnocení vložené částky. Nyní přechází na reálnější roční zhodnocování.
Navíc možnost převádět finance z BTC na Kč a zpět dělá z této peněženky docela zajímavou hračku.
A co je nejdůležitější, je tam slušná základna zkušených lidí, kteří pustí zajímavé informace a související odkazy, popisují jak to na reálných burzách chodí, jak se manipuluje s trhem a vydělává na nezkušených investorech.
Člověk si pak uvědomí, že se pohybuje v džungli, kde silnej sežere slabého, zkušený nezkušenýho.
Arbolet si zakládá na tom vzdělávat národ, proto k těmto informacím máte přístup aniž byste do Arboletu museli vložit jedinou korunu, takže tak.

Dost mě to připomíná toto fórum, kde se spousta zkušených lidí snaží pomoci začátečníkům a mají radost, když se mlaďasům nakonec podaří něco stvořit a něco se naučit.
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1776
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

16. 4. 2018, 2:37

.. což se o zbytku krypto-komunity říct nedá, samej sebestřednej machýrek, co ani za nic neporadí, berou to tak, že čím méně lidem poradí, tím míň lidí bude těžit, nebo jim konkurovat na burze, což je samozřejmě vzhledem k celosvětové komunitě směšné, zlaté c-n-c fórum, jedna z posledních oáz nezjištného sdílení informací, díky za vás přátelé! :wink:
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“