Kryptoměna

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

24. 11. 2018, 1:44

Ono by stačilo, kdyby se přivřely penězovody demokratickým neziskovkám, který neuznávají demokraticky zvolený představitele, organizují tohle pištění, což je i jejich záměr.

Tak jak to udělal Orbán v Maďarsku.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

24. 11. 2018, 2:58

Nejvíce tady ale pištíš ty... Ty máš jen tu svou demokracii, jiní mít svou nesmějí? Nejsprávnější je jen ta tvoje, zdá se mi, že prakticky žádná. Co řekne Bureš a Eman je svaté a basta. Dost jednoduché pro jednoduché mozky, co? Demokraticky zvolený představitel už je beztrestný, ať udělá cokoliv?
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

24. 11. 2018, 3:02

DwPetr píše: 24. 11. 2018, 1:44 Tak jak to udělal Orbán v Maďarsku.
Aaaa, silní vůdcové opět na obzoru ... A jak si u tebe stojí ti ostatní osekávači jiných názorů (zatím názorů) než jejich vlastních ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

24. 11. 2018, 3:38

Josef píše: 24. 11. 2018, 2:58 Nejvíce tady ale pištíš ty... Ty máš jen tu svou demokracii, jiní mít svou nesmějí? Nejsprávnější je jen ta tvoje, zdá se mi, že prakticky žádná. Co řekne Bureš a Eman je svaté a basta. Dost jednoduché pro jednoduché mozky, co? Demokraticky zvolený představitel už je beztrestný, ať udělá cokoliv?
To děláš schválně, nebo neumiš číst? Najdi jediný místo, kde mluvím o nějaký beztrestnosti? Na rozdíl od tebe, já uznavám výsledky voleb, ať jsou jakýkoliv, a na rozdíl od tebe se nepasuju do role soudce. Ty už máš hned jasno, a ostatní jsou blbci, protože to není podle tebe. A mě budeš něco říkat o komunistický rétorice.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

24. 11. 2018, 3:42

lapa píše: 24. 11. 2018, 3:02
DwPetr píše: 24. 11. 2018, 1:44 Tak jak to udělal Orbán v Maďarsku.
Aaaa, silní vůdcové opět na obzoru ... A jak si u tebe stojí ti ostatní osekávači jiných názorů (zatím názorů) než jejich vlastních ...
Ale Orbán si nevede špatně, jen nelíže prdel EU, a nepodporuje sluníčkáře. A to že to v Maďarsku nevypadá jako v Itálii, Francii je jeho dobrá zásluha. Nebo máš pocit že ohrožuje nějakou svobodu? To je teď moderní. Jako jedinej se dokázal postavit a nahlas říct svůj názor.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

24. 11. 2018, 3:58

Výsledky voleb uznávám, jen neuznávám zneužívání moci, pokud umíš číst. Protivník není pro mne lůza která kvičí, jako pro tebe. Člověče, z tebe by byl normalizační komouš jak vyšitý. Asi to máš v genech.... A proč musíme mít trestně stíhaného premiéra? Jako snad jediní na světě. Který, když použiju tvůj výraz, kvičí furt něco o kampani a zaplétá se do lží. Neměl by být nejvyšší exekutivní představitel příkladem cnosti? Nechce sice imigranty, já ostatně taky tomu nejsem nakloněn, ač je sám ekonomický imigrant. Výsledky jeho zaklkávání nás, jako daňové poplatníky bude stát miliardy, to já nesoudím (jak si furt o mně myslíš), ale jsou to rozhodnutí soudu! A bude jich asi přibývat. Taky kampaaaň?
https://www.podnikatel.cz/clanky/soucet ... -internetu
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

24. 11. 2018, 5:05

Hele, sklidni hormon ty gene, podsouvaš mi tady akorát nesmysly, jseš jak Moravec z ČT. Pro mě není lůza protivník, nebo jsem tě tak snad nazval? Ta lůza je pro mě např. necelá tisícovka lidí, která plácá nesmysly, je tam naprosto účelově, a je naprosto účelově svolaná, podporovaná, taky jedním mediem, viz titulky Většina lidí nechce Babiše, (průzkum 700 lidí). Na Hradčanským náměstí tisíce lidí ( necelej litr) apod. A když se jich zeptáš na argument, tak ti neřeknou žádnej. Já jsem se totiž jednoho z těch inteligentních lidí na tom náměstí na jaře na Hradčanským zeptal, a jeho argument byl, že je to zrůda.. Fakt inteligentní důvod.

Já nebyl volič Babiše, takže ty co na něj útočí neberu jako protivníky, akorát nemají žádný argumenty. Kdyby ti strážci morálky a pořádku vyšli do ulic po každý, když se děje něco špatně, tak tam jsou furt, ne jen kvůli Babišovi. Přišli by sami, a ne na povel nějaký neziskovky.

Řeči o tom, já to vypadá ve světě, že je premiér stihanej, jsou k smíchu. Světu je to úplně u prdele. Stihanej můžeš bejt zejtra klidně i ty, stačí aby na tebe někdo něco nablil.

A jestli to udělal, tak ať si to vyžere, bude o tom rozhodovat soud, stíhání běží a mě to vadit nebude, jen bych to viděl rád i u jinejch.

Výsledky uznáváš, to vidím, Bureš, Emman... Kdo by ti seděl víc? Vlastně jo, to už si psal, Rath, Benda.

Ten ekonomickej migrant má víc peněz, než si umíš představit, prostě byl schopnější, a to plno nescholnejch lidi nedokáže překousnout. A místo co by na sobě zapracovali, tak vymejšlej kraviny.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

24. 11. 2018, 5:23

DwPetr píše: 24. 11. 2018, 5:05 A jestli to udělal, tak ať si to vyžere...
No ale to je přece to, oč zde běží.
Jenže aby to mohl někdo objektivně vyšetřit a případně odsoudit, tak dost dobře není možné, aby jim ten vyšetřovaný šéfoval a mohl je případně odvolat nebo jim nijak zpříjemnit život.

Stalin taky musel napřed umřít, aby ho bylo možné odsoudit. Za svého života by to nepřipustil, a ten případný vyšetřovatel/soudce by si dlouho života na svobodě neužíval. I komunisty u nás napřed musela smést revoluce, aby je bylo možné začít aspoň trochu objektivně posuzovat.

Pan Babiš hraje o všechno. Musí se u moci udržet za každou cenu, protože pokud padne a bude oslabený, tak se pak přestanou bát proti němu svědčit mnozí, kteří si to teď, když je může kdykoli z moci úřední zamáznout, hodně dobře rozmyslí.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

24. 11. 2018, 5:59

Já jsem toho Ratha napsal s nadsázkou na tvůj dotaz, zda znám někoho lepšího, než je ten tebou glorifikovaný Babiš (píšu pravé příjmení, ne krycí jméno z StB, protože tě to irituje, ale byl tam). Bendu jsi jmenoval jako rychlostudenta, nevím jak studoval, ale reputaci má u všech, kdo ho znají. Je to údajně chodící databáze zákonů. Jako Moravec snad nejsem, neobskakuju témata jak mlsný pes, narozdíl od tebe. Jde mně prvořadě o trestní stíhání premiéra, které tobě evedentně nevadí. Píšeš, že probíhá, jo, ale pomalu vinou obviněných, kteří se brání výslechů a odkládají účast všemi možnostmi, včetně ruského opatrovnictví (přiznaného až pod tíhou důkazů).
To že stíhání nemá vliv v zahraničí si jen myslíš. Je to velmi citlivě vnímáno. Jen to nikdo hlasitě k nám neříká, jen vrcholným politikům naznačuje v rámci diplomatické slušnosti, ale vliv na jednání to má.
To, že přijdou desetitisíce lidí na demonstraci je prostě jejich volba. To že někdo oznámí pořadatelství a čas a místo, je nutné. Někdo musí akci nahlásit a požádat o zábor, jinak by to bylo nezákonné. A ti lidi přijdou dobrovolně. Třeba tak jak přišlo úžasných cca 40 lidí na avizovanou a ohlášenou demonstraci na podporu Babiše. Já je nenazývám lůzou, která kvičí, jen s těma 40ti prostě nesouhlasím. Sice tyto demonstrace nemají s mocenským rozdělením sil nic společného, ale o mnohém napovídají.
Je přeci naprosto proti srsti aby vyšetřovaný člověk byl exekutivním šéfem všech orgánů činných v TŘ. A ještě k tomu v silových složkách dělal hned rošády, aby ukázal, kdo je tu šéf.
Chceš vědět argumenty, jaký máš argument na podporu Babiše, že není stíhaný podvodník, že dotace byla v pořádku, že není ve střetu zájmů.
A ten tvůj zjištěný argument, že je zrůda. Jak doložíš argument Babiše, že jsou placení ti jeho oponenti. Padly i známá slova z časů normalizace, "zaprodanci", skvělé následovnictví. Babiš nemůže pochopit, že někdo jde proti němu na demonstraci zadarmo. Asi je zvyklý si své PR tvrdě zaplatit. Těch 40 lidí asi moc draho nevyšlo....
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7176
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

24. 11. 2018, 7:13

Josef: 100% souhlas
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

24. 11. 2018, 9:06

A jak myslíš, že by v zahraničí vypadalo, kdyby se tady měnili prezidenti a premiéři, vlády, podle toho co si jedno, dvě, média usmyslí, nebo jedno náměstí odskanduje.

Nepodsouvej mi že Babiše glorifikuju, protože tak to není. Mě vadí ten způsob jak se ho někdo snaží sestřelit za každou cenu. To, že najednou jsou všichni ostatní čistí a poctivý.

Výsledek je totiž ten, že se šprajcne, a nasere to i ty lidi, co by ho jinak nevolili. A průzkumy mluví v jeho prospěch. Kdyby byly znova volby, tak dostane ještě víc hlasů, bude ještě silnější.

Já bych pochopil, kdyby se tohle dělo ve chvíli, kdy Laube s Tuhým likvidoval UOOZ. Laube kterej odešel ze zdravotních důvodů, aby mohl šéfovat v vzápětí na Poště, a Tuhý po povýšeni na dalšího generála svišti na Velvyslanectví. To je podle mě větší problém, než nějaká dotace. Taky nemám problém s tím, když se bude demonstrovat za ty zákleky na firmy, aspoň teda na ty kde k tomu fakt nebyl důvod. Ale co bude, když soud dopadne v jeho prospěch?

Podle tebe jsou zase blbci co ho volili, a ti co volili Zemana, předpokládám taky, ale to jsou statisíce lidí. A mimo jiné je nevolili proto, že by byli něco extra, ale proto, že tu nikdo lepší nebyl, a proto, že už měli lidi plný zuby těch stávajících. A nebejt toho, že je premiér, tak by se ty dotace nikdy neřešily.

To že se to táhne dlouho je pravda, ale tak to u trestního řízení je. Největší zlodějiny týhle země se nevyřešily nikdy. I kdyby tu funkci předal třeba Faltýnkovi, bude to stejný.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

24. 11. 2018, 9:29

Premiér by měl řešit problémy republiky a ne aby republika řešila problémy premiéra!
Tak proč neskandovalo druhé náměstí s vyšším počtem účastníků: "Ať žije náš trestně stíhaný premiér"?
Nebylo to jen náměstí a média, ale i skoro polovina sněmovny! V zahraničí by ta výměna v důsledku odstoupení byla jistá!
Ono UOOZ nebyl asi zase tak nestranný útvar. Když si vzpomenu, jak zasahovali na úřadu vlády kvůli páru kabelkám, jaká pompa včetně přímého přenosu, milionům b bankách, zlatu a nevím jaké nesmysly tvrdili a zabavování počítačů atd. A kde byl Šlachta s Ištvánem když prasklo Čapí hnízdo? Žádný zásah jeho útvaru, nikdo nezajistil počítače a jiné důkazy, proč? Vždyť se jednalo jen o 50 mega! A pak se ukáže, že pan Šlachta dostane flek na Celní a pak možná časem ministra, nebo policejního presidenta za věrné služby nějakému obviněnému. Média ANOfertu bila na poplach, ale masové demonstrace se jaksi nekonaly. Asi by tam nepřišlo moc lidí. Máš pravdu, že je dost velký problém vedení policie, které si nyní premiér obsazuje dle svého. Už na jaře Lidovky věděly kdo bude příští policejní president. Hamáček to prý neví ještě doteť.
No a už se šušká, že na Ministerstvo vnitra přijde kontrola z Bezpečnostní divize Agrofertu! :lol:
GMAN
Příspěvky: 156
Registrován: 31. 3. 2009, 10:46
Bydliště: Londýn

25. 11. 2018, 2:22

Čapí hnízdo - Zde upřímně, pokud by jste měli možnost získat do rodiny 50 milionů a to zcela dle pravidel dotace. Stačilo by jen přepsat část firmy na manželku a požádát o dotaci. Vy by jste to neudělali?? Nechápu proč se tohle pořád řeší, jednou někdo nastavil pravidla pro dotace a ta pravidla platí. Navíc to byly peníze z EU, tak můžeme být rádi, že se ty peníze vrátily do ČR a nezůstaly v EU fondu.
Tahle aktivní kampaň proti Babišovi tu byla ještě před čapím hnízdem. Babiš zavedl opatření, která značně komplikují korupci a daňové podvody, takže chápu, že se stal trnem v oku mnoha "mocných" lidí a ti se ho teď snaží dostat z vlády pryč. I přes všechno tohle jejich úsilí dali lidé ve volbách jasně najevo, že Babišovi stále věří.
Jen dodám, že jsem nikoho nevolil, žiju v Londýně a tak necítím potřebu k volbám chodit, ale myslím, že Babiš je pro ČR přínosem.
doncarlos
Příspěvky: 760
Registrován: 9. 1. 2008, 9:49

25. 11. 2018, 6:03

Josef píše :

Kód: Vybrat vše

 
 Neměl by být nejvyšší exekutivní představitel příkladem ctnosti? 
To je moc dobrý, řekni prosím alespoň jednoho, který tohle splňoval !
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

25. 11. 2018, 7:25

Babiš je pro ČR přínosem
Takovou kravinu může říci jen ten, co žije v Londýně. :D Babiš je symbol korupce, spolupráce s stébákama představitel všech kmotrů atd. Kvůli lidem jako on tady máme dražší benzín, elektriku, pole plná řepky atd. Proč likviduje řemeslníky? No protože je následně zaměstná v babištánu a.s. a lidi za stejné služby budou platit dvojnásobek.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“