Vyventilování pocitů

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martinhora
Příspěvky: 992
Registrován: 17. 2. 2009, 11:19
Bydliště: Rokycany

26. 3. 2020, 7:37

Moje malé vyventilování k současné situaci.

V posledních týdnech jsem nabyl dojmu (a ne jen já), že všechny ostatní nemoci byly vymýceny
- rakoviny, infarkty. atd. atd - zůstal jen a pouze coronavirus nic jiného - to je dobrá zpráva -
ti co přežijou, budou v budoucnu naprosto zdraví !

Stejně tak dobrá zpráva je, že už asi byla dokončena dálnice D1 - kde už se jezdí zcela plynule a bez nehod,
migranti se vrátily zpět do svých domovů, války byly ukončeny, násilné činy zmizely, politici již nekradou
a už není koho soudit, protože jsou všichni hodní....

Vidíte tu obrovskou sílu medií? Popravdě je mi z toho úplně na zvracení, jak strašně snadno se dá ovlivnit vnímání
a pocity lidí.

Nesmím samozřejmě zapomenout na herce a zpěváky, kterých je mi strašně líto, protože oni jsou na tom opět nejhůř.
Všichni ostatní můžou úplně normálně pracovat a jedině oni jsou bez práce a bez příjmu a trpí hlady.

Jinak můj pohled na věc je ten, že si tato společnost (myslím celosvětová) tuto nákazu vyloženě zasloužila. Na jedné
straně lidé, kteří si neváží nikoho a ničeho, ničící tuto Zemi a na druhé straně fanatici, kteří se jako snaží o nápravu, ale ve skutečnosti
jsou ještě mnohem nebezpečnější než ti první.

Pevně doufám, že tato situace bude ku prospěchu a hodně lidem otevře oči. Třeba si i ten největší egoistický blb uvědomí, že
se Země netočí jen kolem něho a začne alespoň trošičku být vstřícnější vůči svému okolí.
A třeba si i hodně lidí uvědomí, že život není jen o práci a penězích a o tom být nejlepší a nejrychlejší .......

Martin Hora
Rokycany
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

26. 3. 2020, 7:48

škoda, že tu pořád není ten palec nahoru. Dal bych ti jich alespoň pět. :D
chb
Příspěvky: 3787
Registrován: 12. 3. 2013, 7:24
Bydliště: Havl. Brod

26. 3. 2020, 8:00

obávám se, že ten poslední odstavec se nesplní a bojím se pravého opaku
něco ve stylu "vidíte, když se všechno zakáže i vir umíme porazit"
Víťa - BF20 - upraveno na CNC + Mach3 + SS, soustruh CJM250, MK3 Průša, ostřička nástrojů
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

26. 3. 2020, 8:02

trochu v tom chybí se se už řeší aby vznikl dostatečný odbyt pro nová, neprodejná auta .
https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/ ... prava_mato
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2669
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

26. 3. 2020, 8:16

Martin:
Máš recht. Smutné je to, že ti, o kterých tu píšeš, ti přežijí, a ti slušní, ti to odnesou. Něco ve stylu "pan XY je takovej hajzl, že ani ten virus s ním nechce mít nic společného".
I já se obávam, že až se to uklidní, tak se všechno vrátí do starých kolejí, nebo to bude ještě horší. Různí barevní extrémisti budou říkat, hele jak poklesly emise, když nejezdily auta, a šlo to bez nich. Zredukujme auta. A šlo to i bez letadel. Zredukujme letadla. Atd.
Uživatelský avatar
Martinhora
Příspěvky: 992
Registrován: 17. 2. 2009, 11:19
Bydliště: Rokycany

26. 3. 2020, 8:34

chb píše: 26. 3. 2020, 8:00 obávám se, že ten poslední odstavec se nesplní a bojím se pravého opaku
něco ve stylu "vidíte, když se všechno zakáže i vir umíme porazit"
Poslední odstavec je jen a pouze moje naivní přání
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

26. 3. 2020, 8:49

Martinhora píše: 26. 3. 2020, 7:37 A třeba si i hodně lidí uvědomí, že život není jen o práci a penězích a o tom být nejlepší a nejrychlejší .......
No nevím, nesnažím se být nejlepší (nic to nepřinese) a nejrychlejší (proč) a do zaměstnání chodím jenom kvůli penězům, úplně bez nich to totiž nejde a nikdy jsem ani nedosáhl stavu, že by ty peníze nějak rozumně stačily. A myslím, že to tak má většina zaměstnanců.
MAS FU2A, TOS SM16A
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

26. 3. 2020, 8:59

Tak tak, prachy byli vždy až na prvním místě. Teď to bude aktuálnější.
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

26. 3. 2020, 5:52

pafik píše: 26. 3. 2020, 8:16 ...
I já se obávam, že až se to uklidní, tak se všechno vrátí do starých kolejí, nebo to bude ještě horší. Různí barevní extrémisti budou říkat, hele jak poklesly emise, když nejezdily auta, a šlo to bez nich. Zredukujme auta. A šlo to i bez letadel. Zredukujme letadla. Atd.
Obávám se, že máš pravdu.
Určitě to skončí novými regulacemi a omezeními (pro naše bezpečí, samozřejmě).
A protože se ukázalo, že mezinárodní spolupráce moc nezafungovala, tak bude třeba utužit EU.

Myslím, že pěkným testovacím vzorkem je Francie. Bylo tam několik teroristických činů. Tak se zavedl výjimečný stav, který se neustále prodlužoval na více než rok. A pak se přijala nová legislativa, která nastavila v běžném životě pravidla, prakticky kopírující to, co byl dříve výjimečný stav.

Jestli teď rozumně nezafunguje opozice, tak je to fakt v háji.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10101
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

26. 3. 2020, 5:59

Mex píše: 26. 3. 2020, 5:52
Jestli teď rozumně nezafunguje opozice, tak je to fakt v háji.
Jaká opozice ????
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

26. 3. 2020, 6:14

fmodel píše: 26. 3. 2020, 5:59
Mex píše: 26. 3. 2020, 5:52
Jestli teď rozumně nezafunguje opozice, tak je to fakt v háji.
Jaká opozice ????
V koalici máš Agrofert, socany, komunisty a v případě potřeby Okamurovce. Takže už tam toho moc nezbývá. Snad by musel zafungovat jen Ústavní soud.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2565
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

26. 3. 2020, 6:42

Josef píše: 26. 3. 2020, 6:14 V koalici máš Agrofert, socany, komunisty a v případě potřeby Okamurovce. Takže už tam toho moc nezbývá. Snad by musel zafungovat jen Ústavní soud.
No jo, ale právě po Ústavním soudu snad všichni ti aktuálně největší lidoví hrdinové do jednoho jdou ....

Já mám spiš divný pocit z toho, že v době, kdy by ti bojovníci s nákazou měli makat bez oddechu, utrácejí neúměrné množství času na tiskovkách, breefinzích ...
Na co se kurva platí ze státního rozpočtu všichni ti tiskoví mluvčí, šéfové odborů/oddělení/sekcí pro komunikaci/vnější vztahy a jak se tak všichni ti vyžírkové jmenujou...
Od tohohle je přesně tiskový mluvčí, který má všechny informace sdělovat a odpovídat na otázky.
Alespoň ve slušně řízených státech to tak je ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8159
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

26. 3. 2020, 6:50

Co je špatného na to být nejlepší? Aspoň se pokusit :-)
Aleš Procháska
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

26. 3. 2020, 6:57

Tiskový mluvčí má mluvit na tiskovce, ty jsi se posral v kině. Co kdyby se ukázalo, že i tisková/ý mluvčí je lepší než majitel?
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10101
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

26. 3. 2020, 7:02

Josef píše: 26. 3. 2020, 6:14
fmodel píše: 26. 3. 2020, 5:59
Mex píše: 26. 3. 2020, 5:52
Jestli teď rozumně nezafunguje opozice, tak je to fakt v háji.
Jaká opozice ????
V koalici máš Agrofert, socany, komunisty a v případě potřeby Okamurovce. Takže už tam toho moc nezbývá. Snad by musel zafungovat jen Ústavní soud.
No právě jsem myslel ten demoblok kterej si většina pamatuje jak tu řádil jak zlatokopové na Klondajku,a soudruhy Piráty .
Pokud z těch stran demobloku nezmizejí ty shnilí jablka tak bude Babiš neomezeným vládcem protože takhle jsou ti demo nevolitelní, a vlastně jim to je jedno ,hlavně když poslanecký platy jdou ,a k tomu pár výborů a podvýborů .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“