Zdražování elektřiny

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

30. 9. 2022, 6:25

Safra tak 3 písmeni bude školeným agentem :lol:
Na příme dotazy buď neodpoví nebo kličkuje jak zajíc na honu.

Dobře vyjádřen dnešek v jediném obrázku.
https://twitter.com/uamemesforces/statu ... qp0HlW5gQg
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

30. 9. 2022, 6:37

QNX píše: 30. 9. 2022, 6:09 robokop: To s Ruskem? To se mi moc nechce, musel bych o tom dost přemýšlet a nějak to sepsat. Není to nějaká čistě racionální záležitost, spíš takový mix kladných oblastí ... přírody, kultury, historie, společnosti, jazyka. Naopak věci jako ruská politika, ruská armáda, ruská snaha o západní životní styl, to je úplně na vedlejší koleji, ale to je hnus i jinde.
Ale nad odpovědí na mou otázku nemusíš moc přemýšlet (možná tě to i bolí), je to čistě racionální otázka. Není v tom kultura, historie, společnost, jazyk, ani ta vedlejší kolej, jako politika, ruská armáda, ruská snaha o západní životní styl a jiné podružné záležitosti. Jen jednoduchá odpověď. Kdo jsou ti agresoři na Ukrajině, jež jsi naťuknul. Tak kolik je jich a kdo? Postav se tomu čelem, a ozdrojuj to tvé tvrzení. Už z tebe mají lidi srandu, že jsi alečlověk, dezinformátor a ruský šváb. Tak do toho!
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

30. 9. 2022, 6:47

fmodel píše: 30. 9. 2022, 6:01
bobik píše: 30. 9. 2022, 5:23 Nejsem proruský, jsem pročeský. Nějací cizáci z obou stran jsou mě u prdele, mě jde o blaho našich lidí. Mezi které patřím, tedy hlavně se mi jedná o moje blaho. :D Taky bych rád viděl svoje synovce, prasynovce a neteř ( když jsem se sám nepostaral) žít alespoň v takovém životním konfortu, jako jsem měl já.
No vzhledem k tomu že Vláďa vyhrožoval že se vráti vše nazpět před rok 89 tak budou synovci, prasynovci a neteř mluvit nejspíš rusky když ty budeš pročeský a nikdo jinej tě nezajímá ,Němci budou proněmečtí a my je určitě zajímat nebudeme , Francouzi budou profrancoužtí ,a Poláci budou propolští a tak bude ten tvůj svět správně ??
Je v naprostém pořádku, že Němci jsou proněměčtí, Francouzi profrancouzký, Poláci propolští ...a můj sen je, kdyby i Češi byli v prvé řadě pročeští. Bohužel vidím, že je to jen sen. Tak tedy nashle v té 17 spolkové republice nebo kam to tedy míříme.
majo477
Příspěvky: 873
Registrován: 28. 5. 2014, 8:39

30. 9. 2022, 7:16

Josef píše: 30. 9. 2022, 6:37
QNX píše: 30. 9. 2022, 6:09 robokop: To s Ruskem? To se mi moc nechce, musel bych o tom dost přemýšlet a nějak to sepsat. Není to nějaká čistě racionální záležitost, spíš takový mix kladných oblastí ... přírody, kultury, historie, společnosti, jazyka. Naopak věci jako ruská politika, ruská armáda, ruská snaha o západní životní styl, to je úplně na vedlejší koleji, ale to je hnus i jinde.
Ale nad odpovědí na mou otázku nemusíš moc přemýšlet (možná tě to i bolí), je to čistě racionální otázka. Není v tom kultura, historie, společnost, jazyk, ani ta vedlejší kolej, jako politika, ruská armáda, ruská snaha o západní životní styl a jiné podružné záležitosti. Jen jednoduchá odpověď. Kdo jsou ti agresoři na Ukrajině, jež jsi naťuknul. Tak kolik je jich a kdo? Postav se tomu čelem, a ozdrojuj to tvé tvrzení. Už z tebe mají lidi srandu, že jsi alečlověk, dezinformátor a ruský šváb. Tak do toho!
Ja ti kludne odpoviem na tvoju otázku,,banderovský nacisti,,😁
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

30. 9. 2022, 7:29

Rád zodpovím na dotazy, ale ty obsahující nadávky budu ignorovat. Stejně tak hodlám ignorovat zdejší sprostá hovada, která nadávkami nešetří. Odpovídat jim, to by byla jen ztráta času. Nějakou tu základní slušnost považuji za předpoklad diskuze.
Fifík
Příspěvky: 692
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

30. 9. 2022, 7:52

QNX píše: 30. 9. 2022, 6:09 robokop: To s Ruskem? To se mi moc nechce, musel bych o tom dost přemýšlet a nějak to sepsat. Není to nějaká čistě racionální záležitost, spíš takový mix kladných oblastí ... přírody, kultury, historie, společnosti, jazyka. Naopak věci jako ruská politika, ruská armáda, ruská snaha o západní životní styl, to je úplně na vedlejší koleji, ale to je hnus i jinde.
Hmmm společnost,... vždycky si vzpomenu, jak jsem se probudil na břehu Bajkalu. 10°C, sychravo. Jdu do nejbližšího magazínu pro snídani. Před ním metrové bahnité koleje a nimi ženská v noční košili a bosá táhne dvě uplakaný děti. Koupí si vodku a táhne děti zase dál. Somruje ode mě dolary pro hladový rebjata...

Jazyk, chuj pizda jebat davaj dengy...

Příroda krásná, až na ten Zigulik hozenej z břehu přímo do Bajkalu, lov ryb dynamitem, řeky plný odpadků...

Ožralý sibiřský indián (evenk), somrující dolary. Agresivní kokoti, když zjistí, kdo a odkud jsi (svoloč česká, vlezli jste do NATO). Ten bordel ve vlaku, letadle, hospodě všude. Povýšenost Ivanů nad ruskými minoritami a hlavně cizinci.

Fakt něco, co je super vidět, ale tahat to sem nebo se tím inspirovat? Jeď tam a ideálně už tam zůstaň. Díky.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

30. 9. 2022, 8:06

bobik píše: 30. 9. 2022, 6:47
fmodel píše: 30. 9. 2022, 6:01
bobik píše: 30. 9. 2022, 5:23 Nejsem proruský, jsem pročeský. Nějací cizáci z obou stran jsou mě u prdele, mě jde o blaho našich lidí. Mezi které patřím, tedy hlavně se mi jedná o moje blaho. :D Taky bych rád viděl svoje synovce, prasynovce a neteř ( když jsem se sám nepostaral) žít alespoň v takovém životním konfortu, jako jsem měl já.
No vzhledem k tomu že Vláďa vyhrožoval že se vráti vše nazpět před rok 89 tak budou synovci, prasynovci a neteř mluvit nejspíš rusky když ty budeš pročeský a nikdo jinej tě nezajímá ,Němci budou proněmečtí a my je určitě zajímat nebudeme , Francouzi budou profrancoužtí ,a Poláci budou propolští a tak bude ten tvůj svět správně ??
Je v naprostém pořádku, že Němci jsou proněměčtí, Francouzi profrancouzký, Poláci propolští ...a můj sen je, kdyby i Češi byli v prvé řadě pročeští. Bohužel vidím, že je to jen sen. Tak tedy nashle v té 17 spolkové republice nebo kam to tedy míříme.
Tak že by to bylo super být Češi pročeští v Ruské sféře vlivů ?? Protože pokud by to bylo po tvém tak by nám nikdo nepomohl protože by byl každej za sebe.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

30. 9. 2022, 8:35

QNX píše: 30. 9. 2022, 7:29 Rád zodpovím na dotazy, ale ty obsahující nadávky budu ignorovat. Stejně tak hodlám ignorovat zdejší sprostá hovada, která nadávkami nešetří. Odpovídat jim, to by byla jen ztráta času. Nějakou tu základní slušnost považuji za předpoklad diskuze.
Ty tu slušnost historicky tady na fóru taky postrádáš. Jen maskuješ, že nehodláš odpovídat. to je vše. :lol: Na slušné dotazy taky neodpovídáš. :lol:
Naposledy upravil(a) Josef dne 30. 9. 2022, 8:37, celkem upraveno 1 x.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

30. 9. 2022, 8:36

majo477 píše: 30. 9. 2022, 7:16
Josef píše: 30. 9. 2022, 6:37
QNX píše: 30. 9. 2022, 6:09 robokop: To s Ruskem? To se mi moc nechce, musel bych o tom dost přemýšlet a nějak to sepsat. Není to nějaká čistě racionální záležitost, spíš takový mix kladných oblastí ... přírody, kultury, historie, společnosti, jazyka. Naopak věci jako ruská politika, ruská armáda, ruská snaha o západní životní styl, to je úplně na vedlejší koleji, ale to je hnus i jinde.
Ale nad odpovědí na mou otázku nemusíš moc přemýšlet (možná tě to i bolí), je to čistě racionální otázka. Není v tom kultura, historie, společnost, jazyk, ani ta vedlejší kolej, jako politika, ruská armáda, ruská snaha o západní životní styl a jiné podružné záležitosti. Jen jednoduchá odpověď. Kdo jsou ti agresoři na Ukrajině, jež jsi naťuknul. Tak kolik je jich a kdo? Postav se tomu čelem, a ozdrojuj to tvé tvrzení. Už z tebe mají lidi srandu, že jsi alečlověk, dezinformátor a ruský šváb. Tak do toho!
Ja ti kludne odpoviem na tvoju otázku,,banderovský nacisti,,😁
A jakou agresi provedli? Napadli Rusko? :shock:
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8159
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

30. 9. 2022, 9:02

bobik píše: 30. 9. 2022, 6:47můj sen je, kdyby i Češi byli v prvé řadě pročeští.
Jenže Česku (a všem dalším v širokém okolí) se nejlíp dařilo, když Rusové seděli v Rusku a obchodovali se všemi jako každý jiný. Jakmile začali vylézat a napadat sousedy, šlo všechno do háje. Proto si říkám, že by zase mohlo být líp, až toho Rusko nechá a zase se vrátí k prodeji plynu, ropy, niklu, železa a prostě toho co umějí. Ale oni toho sami od sebe nenechají...
Aleš Procháska
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

30. 9. 2022, 9:57

Fifík: To víš, každého přitahuje něco jiného. Tebe zablácené ožralé žebračky, já si zase najdu něco pěkného.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

30. 9. 2022, 10:00

QNX píše: 30. 9. 2022, 9:57 Fifík: To víš, každého přitahuje něco jiného. Tebe zablácené ožralé žebračky, já si zase najdu něco pěkného.
Tak najdi tu pěknou odpověď na položenou otázku. Kolik je agresorů a kterých?
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. 10. 2022, 8:31

Jeste nekdo pochybuje o tom ze jsme na rade?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pora ... sku-215785
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

1. 10. 2022, 8:38

Těch agresorů na té Ukrajině musí být strašna kvanta, když je QNX nedokáže spočítat ani za tři dny. Nebo že by prostě jen kecal a omlouval Rusy? Myslíte, že to dělá z přesvědčení, nebo je to placený agent?
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“