Zdražování elektřiny

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
ZDENEK1.DOLEZAL
Příspěvky: 243
Registrován: 16. 12. 2013, 9:09

23. 10. 2021, 3:30

robokop píše: 23. 10. 2021, 2:49 no a ted mi prosim vysletli co je na tom spatne?
to ze je to muslim?
to ze se kvuli nenavisti k par lidem (pravdu je tech extremistu jen par) z cele te nabozenske kumunity musi skryvat?
to bych stejne mohl ja zazlivat tobe ze jsi z cech tedy puvodem prevazne krestanske komunity a ze tvi predkove vedli krizove vypravy...
logika stejna
kdo je tedy horsi?

je videt kam az muze vest to naprogramovani, vidis hrozbu tam kde zadna neni
nen strach umele vytvoreny hloda pod kuzi a ovlivnuje tva budouci rozhodnuti
jednoho dne bude tak silny ze az pujdes po ulici a uvidis musila budes mu chtit uriznout hlavu za to ze je muslim bez ohledu na to ze o nem nic nevis a netusis zda je to dobry ci zly clovek zda by pro sve nabozenstvi z fanazizmu vrazdil
ale ty uz bys soudil a odsoudil a vykonal trest a to o nem nic nevis
tak kdo je tu hrozba?
az si tu bezduvodne budem rezat navzajem hlavy tak bude jedno kdo zacal
hra bude rozehnana a ty v ni mozna budes figurovat jako pesak, ten "uzitecny idiot" jak se rika
proste ten kdo se nechal preprogramovat

kdysi tu bylo desne halo prave kvuli predsudecne nenavisti
a to ze nekdo dokaze odsoudit za to ze se stydi za sve nabozenstvi ze je muslim a ukryje svoji svatbu (vic o tom nevime a buhvi jestli tohle je cele pravda) tohle mi prijde jako ta predsudecna nenavist



ZDENEK1.DOLEZAL píše: 23. 10. 2021, 2:22
robokop píše: 23. 10. 2021, 12:41 Treba okamuruv boj s uprchliky kteri tu vpodstate zadni nejsou. (Jine zeme mozna maji problem ale ne my) vyuzit tohoto tematu a vytvaret umelou predstavu tisicu prichozich uprchliku kazdy den. (Zrovna on sam, typicky rodily cech) Programovani lidi a jejich budoucich reakci na zaklade jejich emoci. Slibovani prime demokracie coz je princip ktery on sam rozhodne neuznava a nedodrzuje. Sorry kdyz bych tu mel vypsat vse, hlavne to cele dohledat atd... Tak mi to da mesice prace. Zrovna okamura je diky tem lzim manipulacim a nesmyslnym slibum jeden z nejneduveryhodnejsich politiku tak jak je vsechny vnimam.
Je ti jasné , že prevence jako u nemoci je potřeba.
Podle mě je dobré problémům předcházet a ne pak brečet že jsme v prčicích.

Třeba toto je taky zajímavá zpráva
Honosná svatba se tento týden konala ve Spojených státech amerických. Vdávala se dcera amerického miliardáře Billa Gatese. Svatba 25leté Jennifer vyšla na více než 40 milionů korun. Oficiální obřad přitom proběhl už o den dříve.

Jeden z nejbohatších lidí světa tento týden provdal dceru. Jennifer Gatesová si v sobotu vzala parkourového jezdce Nayela Nassara ve Westechesteru v americkém státě New Yorku, který je domovem rodiny miliardáře Billa Gatese.

Svatba se konala na rodinné farmě. Během svatby za dva miliony dolarů (v přepočtu zhruba 43 milionů korun) ale pár do manželství nevstoupil. Ano si totiž dvojice řekla už o den dříve během utajeného muslimského obřadu, upozornil deník Daily Mail. Ženich je totiž původem z Egypta.

Ahoj zajímavé jak jsi sám usoudil o co mi jde sdělením dané informace.
Informace je v tom ,že daní mocní tohoto světa, kteří ovlivňují dění ve světě přes svoje peníze a vliv mají tak osobní až rodinné vazby na Blízkém Východě. A už vůbec nedělám závěr jestli je to dobře nebo špatně.
To je vše.
Jinak je mi jedno kdo je kdo a jak vypadá , lidi rozděluji jen na lenochy a úmyslné sosače dávek a příspěvků a ty ostatní.
Upřímně si vážím víc šikovného řemeslníka, než rádoby super vzdělaného uspávače hadů z jistých fakult.
Ale to je jen pohled obyčejného tech. zaměřeného člověka.
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

23. 10. 2021, 3:30

Charon píše: 23. 10. 2021, 3:27
Mart_68 píše: 23. 10. 2021, 3:03 tak jedna dobrá zpráva : voličů blbců spodiny ubývá, celkem v ČR je na učebním oboru pokrývač 12 kusů z toho 2 jsou na učilišti v Brně Bosonohy, snad udělají maturitu a půjdou vejš a dostanese jim progresivního myšlení. Mě dycky rodiče říkali: "když budeš blbej a nebudeš se učit půjdeš na pokrývače", logicky z toho vyvozuji že blbej = pokrývač tzn. volič spodiny.. SPD volilo 500 tis. voličů , a to by znamenalo že nemůže být těžké sehnat pokrývače, což ale taky není pravda.
Ty jsi fakt magor, kterej prekrouti úplně vše, jestli pro tebe učiliště rovna se spodina. No rodiče misto takovehle indoktrinace na tebe měli radši v kolebce otevřít okno
nemůžu za to že si nepochopil ironii :)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22389
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

23. 10. 2021, 3:45

Je zajimave jak moc casto se zminuje prave bill gates a ze pry vse ridi a planuje aniz by k tomu byl jediny dukaz.

ZDENEK1.DOLEZAL píše: 23. 10. 2021, 3:30
robokop píše: 23. 10. 2021, 2:49 no a ted mi prosim vysletli co je na tom spatne?
to ze je to muslim?
to ze se kvuli nenavisti k par lidem (pravdu je tech extremistu jen par) z cele te nabozenske kumunity musi skryvat?
to bych stejne mohl ja zazlivat tobe ze jsi z cech tedy puvodem prevazne krestanske komunity a ze tvi predkove vedli krizove vypravy...
logika stejna
kdo je tedy horsi?

je videt kam az muze vest to naprogramovani, vidis hrozbu tam kde zadna neni
nen strach umele vytvoreny hloda pod kuzi a ovlivnuje tva budouci rozhodnuti
jednoho dne bude tak silny ze az pujdes po ulici a uvidis musila budes mu chtit uriznout hlavu za to ze je muslim bez ohledu na to ze o nem nic nevis a netusis zda je to dobry ci zly clovek zda by pro sve nabozenstvi z fanazizmu vrazdil
ale ty uz bys soudil a odsoudil a vykonal trest a to o nem nic nevis
tak kdo je tu hrozba?
az si tu bezduvodne budem rezat navzajem hlavy tak bude jedno kdo zacal
hra bude rozehnana a ty v ni mozna budes figurovat jako pesak, ten "uzitecny idiot" jak se rika
proste ten kdo se nechal preprogramovat

kdysi tu bylo desne halo prave kvuli predsudecne nenavisti
a to ze nekdo dokaze odsoudit za to ze se stydi za sve nabozenstvi ze je muslim a ukryje svoji svatbu (vic o tom nevime a buhvi jestli tohle je cele pravda) tohle mi prijde jako ta predsudecna nenavist



ZDENEK1.DOLEZAL píše: 23. 10. 2021, 2:22
Je ti jasné , že prevence jako u nemoci je potřeba.
Podle mě je dobré problémům předcházet a ne pak brečet že jsme v prčicích.

Třeba toto je taky zajímavá zpráva
Honosná svatba se tento týden konala ve Spojených státech amerických. Vdávala se dcera amerického miliardáře Billa Gatese. Svatba 25leté Jennifer vyšla na více než 40 milionů korun. Oficiální obřad přitom proběhl už o den dříve.

Jeden z nejbohatších lidí světa tento týden provdal dceru. Jennifer Gatesová si v sobotu vzala parkourového jezdce Nayela Nassara ve Westechesteru v americkém státě New Yorku, který je domovem rodiny miliardáře Billa Gatese.

Svatba se konala na rodinné farmě. Během svatby za dva miliony dolarů (v přepočtu zhruba 43 milionů korun) ale pár do manželství nevstoupil. Ano si totiž dvojice řekla už o den dříve během utajeného muslimského obřadu, upozornil deník Daily Mail. Ženich je totiž původem z Egypta.

Ahoj zajímavé jak jsi sám usoudil o co mi jde sdělením dané informace.
Informace je v tom ,že daní mocní tohoto světa, kteří ovlivňují dění ve světě přes svoje peníze a vliv mají tak osobní až rodinné vazby na Blízkém Východě. A už vůbec nedělám závěr jestli je to dobře nebo špatně.
To je vše.
Jinak je mi jedno kdo je kdo a jak vypadá , lidi rozděluji jen na lenochy a úmyslné sosače dávek a příspěvků a ty ostatní.
Upřímně si vážím víc šikovného řemeslníka, než rádoby super vzdělaného uspávače hadů z jistých fakult.
Ale to je jen pohled obyčejného tech. zaměřeného člověka.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2688
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

23. 10. 2021, 4:09

robokop píše: 23. 10. 2021, 12:41 Treba okamuruv boj s uprchliky kteri tu vpodstate zadni nejsou. (Jine zeme mozna maji problem ale ne my) vyuzit tohoto tematu a vytvaret umelou predstavu tisicu prichozich uprchliku kazdy den.
A nenapadlo tě, že tu nejsou třeba právě proto, že existuje Okamura, kterej proti nim pořád brojí, a kdyby se sem začali valit, tak by Okamura dostal v nejbližších volbách 40% hlasů? Že je to jediný důvod, proč většina stran "je proti uprchlíkům"? V uvozovkách je to úmyslně. Dyť i Bartoš byl pro migraci, ale když v průzkumech vyšlo najevo, že proti migraci je nějakejch 60% národa, možná i víc, tak otočil. Naštěstí lidi si aspoň občas něco pamatujou.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22389
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

23. 10. 2021, 4:13

Tolik bych mu v dosahu jeho propagandy nefandil. Myslim si ze jde proste jen o zivotni uroven a miru podpory, hlavne te financni, kterou kde dostanou. O okamurovi vetsina nebude vubec tusit.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

23. 10. 2021, 4:14

pafik píše: 23. 10. 2021, 4:09Bartoš byl pro migraci, ale když v průzkumech vyšlo najevo, že proti migraci je nějakejch 60% národa, možná i víc, tak otočil.
A stejně mu to nepomohlo :-)
Aleš Procháska
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

23. 10. 2021, 4:18

robokop píše: 23. 10. 2021, 4:13 Tolik bych mu v dosahu jeho propagandy nefandil. Myslim si ze jde proste jen o zivotni uroven a miru podpory, hlavne te financni, kterou kde dostanou. O okamurovi vetsina nebude vubec tusit.
Připrchlíci ho určitě neznají ,ale naši politici vědí že vítačství je cesta do pekla (viz Bartoš) ,a tak mají všichni v programu boj proti nelegální migraci ,a to i ti kterým ještě nedávno vůbec nevadila ,a tak budou muset i v Bruselu hrát divadlo že žádní připrchlíci ale že je budem podporovat z vpovzdálí . :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

23. 10. 2021, 5:01

Vyprdněte se už na tu politiku, nikam to nevede. Jen to nasírá.
Raději poraďte, jak vyzrát na to zdražování. Je jasný, že v rozjeté vysoké inflaci se vyplatí nakupovat věci dopředu. Třeba já nakoupil toaleťák na tři roky dopředu. Ještě mám vzpomínku na minulé soudruhy, kteří dostatek tohodle zboží moc nepreferovali. :D
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

23. 10. 2021, 5:07

Tenkrát byla fůra rudého práva a stálo 1 korunu. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

23. 10. 2021, 5:09

Tak ty už jseš pravej Američan, ti taky nejdřív skoupili hajizlpapír ,internetem si zadel neutřeš tak dobře jako Rudým Právem :mrgreen:

jj a hlavně když tam byla fotka Gusty ,a s výkřikem ty mi taky polib prd..l jsi ho pěkně zanořil :mrgreen: :mrgreen:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

23. 10. 2021, 5:15

No jo taky tenkrát byl hajzl pořád ucpaný. :D
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

23. 10. 2021, 5:20

Proto jsme to taky uměli dobře se zvonem ,dneska už to ti mladí neumí ,dneska volaj instalatéra :lol: :lol:



pro méně chápavé jde o nadsázku ,humor ,abych zase nečetl že se navážím do mladejch :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

23. 10. 2021, 5:46

Britt píše: 23. 10. 2021, 5:07 Tenkrát byla fůra rudého práva a stálo 1 korunu. :lol: :lol:
jsem si vzpoměl na vyprávění Z.Junáka, že ho jako děcko posílali do trafiky pro Partyzánky a k nim dostal dva výtisky Obrany lidu zdarma, jeho děda to hned nastříhal na patřičný formát pro kadibudku.
Milan199
Příspěvky: 2932
Registrován: 18. 8. 2010, 9:04

23. 10. 2021, 6:41

bobik píše: 23. 10. 2021, 5:01 Vyprdněte se už na tu politiku, nikam to nevede. Jen to nasírá.
Raději poraďte, jak vyzrát na to zdražování. Je jasný, že v rozjeté vysoké inflaci se vyplatí nakupovat věci dopředu. Třeba já nakoupil toaleťák na tři roky dopředu. Ještě mám vzpomínku na minulé soudruhy, kteří dostatek tohodle zboží moc nepreferovali. :D
Zásoby toaleťáku se jistě neztratí. Je evidentní, že z toho co přichází se pose..m. Připadá mi ale, že primární problém bude co do huby.

Na zdražování nevyzraješ ! Nauč se rozdělovat věci na zbytné a nezbytné. U těch nezbytných je jistě moudré být předzásoben // v rámci trvanlivosti //.
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

23. 10. 2021, 7:46

Ještě jsem přišel na to, že půst jednou týdně je zdravý a nějaký prašule to ušetří. Takže každý pátek nežeru. :D
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“