Zdražování elektřiny

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

27. 9. 2022, 10:24

Josef: Já jsem proti té válce, takže se jí účastnit nehodlám. Také tu válku nepovažuji za svou, proto se jí účastnit nehodlám. No a kdybych už se té války účastnit měl, tak bych v ní bojovat nemohl, protože tam není žádná dobrá strana a neměl bych se ke komu přidat.

Dobře, tak už víme, že jsi plný nenávisti k Rusku. Pokus se najít ve svém životě i něco pozitivního, nebo se zvedni od počítače a jdi padnout do války za správnou věc, ty hrdino :)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

27. 9. 2022, 10:36

QNX píše: 27. 9. 2022, 10:24 Josef: Já jsem proti té válce, takže se jí účastnit nehodlám. Také tu válku nepovažuji za svou, proto se jí účastnit nehodlám. No a kdybych už se té války účastnit měl, tak bych v ní bojovat nemohl, protože tam není žádná dobrá strana a neměl bych se ke komu přidat.

Dobře, tak už víme, že jsi plný nenávisti k Rusku. Pokus se najít ve svém životě i něco pozitivního, nebo se zvedni od počítače a jdi padnout do války za správnou věc, ty hrdino :)
Já mám jen jasno, kdo je agresor a je odsouzeníhodný a komu je třeba poskytovat podporu. Zato ty tu opěvuješ agresora a relativizuješ jeho zvěrstva. já Rusa rád nemám, ale ty jsi jejich velký obdivovatel to je taky naprosto jasné. Co proboha ti Ukrajinci provedli tak hrozného, že je odsuzuješ a chválíš Rusa, že vede spravedlivou válku? Tak mně napadlo, už i v Pitěru zavedli home office, že jsi doma?
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

27. 9. 2022, 10:55

Josef: Jo, podpora od klávesnice, to těm chudákům fakt pomůžeš :lol: Asi neumíš číst. Já tu válku nepodporuju, jsem proti ní a za spravedlivou ji nepovažuju, ale to neznamená, že na povel propagandy začnu nenávidět Rusko. Taková ovce nejsem.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

27. 9. 2022, 10:58

QNX píše: 27. 9. 2022, 10:55 Josef: Jo, podpora od klávesnice, to těm chudákům fakt pomůžeš :lol: Asi neumíš číst. Já tu válku nepodporuju, jsem proti ní a za spravedlivou ji nepovažuju, ale to neznamená, že na povel propagandy začnu nenávidět Rusko. Taková ovce nejsem.
Historie tvých příspěvků hovoří jasně. Zdravím farmu z Pitěru.
t256
Příspěvky: 2831
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

28. 9. 2022, 6:14

QNX píše: 27. 9. 2022, 10:55 Josef: Jo, podpora od klávesnice, to těm chudákům fakt pomůžeš :lol: Asi neumíš číst. Já tu válku nepodporuju, jsem proti ní a za spravedlivou ji nepovažuju, ale...
Ty budes jeden z tech alelidi, uplne typickej :-)
https://www.lidovky.cz/nazory/karel-cap ... nazory_glu
Jedinej co mas bez ale je, ze se oznacujes za "neovci".
Co na tom, ze zbytek sveta vidi uplne neco jineho, becici ovecku zblblou ruskou propagandou jez neni schopna k nicemu zaujmout jasny postoj. V tomhle smeru jsou na tom lip i ti co si lepi Ztko na auto. Aspon nejsou priposrani rict co si opravdu mysli.
tiborius
Příspěvky: 360
Registrován: 9. 8. 2018, 1:58

28. 9. 2022, 6:57

Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22386
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

28. 9. 2022, 7:12

QNX
nerekl jsi nic co by sis neprecetl na sputniku nebo podobnem webu
ptal jsem se nekolikra ukrajincu s kterymi pracuji jak to bylo s tim masakrovanim rusu na ukrajine
vzdy mi odpovedeli ze to slo ze strany tech rusu, proste tam mel putin svoji provokaterskou patou kolonu ktera si vyskakovala a dostala po papule
coz posleze pouzil jako zaminku k napadeni suvereniho statu

to jak jsme odsunuli rusy je tudiz taky dobra zaminka bez ohledu na to ze sli sami
protoze jsme je tu ale nevitali, nedali jim pozemky a baraky, nezivili je nadale tak jsme zli zapadni fasisti a je treba nas zpacifikovat
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

28. 9. 2022, 7:13

QNX píše: 27. 9. 2022, 10:55 Jo, podpora od klávesnice, to těm chudákům fakt pomůžeš :lol:
Já od klávesnice čas od času přispěju na "Dárek pro Putina".
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

28. 9. 2022, 7:29

Á takže místní "Z flastenci", da, něco na ten způsob:
půjčim si příspěvky odsud https://www.armadninoviny.cz/specialni- ... ajina.html

matusco 23:34 27.09.2022

Chce sa mi z nich grcať... :(

Kazach: "Prečo ste utiekli z RU?"
Rusi: "Preč od vojny. To nie je naša vojna"
Kazach: "Čiže nechcete zabíjať Ukrajincov?"
Rusi: "Nie."
Kazach: "Čí je Krym, povedzte?"
Rusi: (krútia sa jak hadi) "...........Eeee, hmm, aaa,... Krymčanov......"
Kazach: (lapá po dychu) " A Doneck, Luhansk?"
Rusi: "Noo, ...tie územia patria ľuďom, ktorí žijú na nich."
Kazach: (má dosť) "Tak vidíte, ľudia", ako odpovedajú... A Pavlodar? Ten patrí komu?"

Viac sa mi nechce prekladať. Tie ruské ksichty si zaslúžia vrátiť späť...
https://twitter.com/SputnikATONews/stat ... -4JioFhNeA

matusco 23:59 27.09.2022

Predsa ešte záver:
Kazach: "Prečo nie ste v svojej krajine? V Moskve, Petrohrade, Dagestane ľudia idú na mítingy a protestujú/búria sa (?), za svoju vlasť. A vy, utekáte zo svojej krajiny. Rozumiete? Mali by ste sa vrátiť a vzbúriť sa za svoju krajinu..."
Rusi: .................................................................... (jeden z nich nedokáže vydržať ani priamy pohľad).

Morálny odpad toto...
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

28. 9. 2022, 7:51

tiborius píše: 28. 9. 2022, 6:57 Ďalšia rana pre nás :

https://www.ta3.com/clanok/246982/posko ... -premierka

aj s videom:

https://ekonomika.pravda.sk/energetika/ ... -ci-rusko/

Ide to len a len k horšiemu.
:?: nechápu, má to pro všechny potenciálni viníky same výhody.
A ta hlavní výhoda pro EU, ubylo jedno morální dilema a může se soustředit na práci jak konečně nebýt vydíratelná russem ... :lol:
Jediní co drží hubu a jsou tiše jak pěna jsou skopčácí. No aby né konečně se odstřihli od ruského cecíku, pravda ne moc dobrovolně natož vědomě aby netrhali jednotnou protiruskou alianci.
Tohle se jen tak nevyšetří, nebude zájem na žádné straně, leda němec se bude snažit, ale bude mu to vysvětleno... :wink:

Osobně mne zaráží, proč byl v NS2 natlakován zemní plyn, kdesi jsem zachytil, že tam měl být nějaký technický plyn, no ale to by pak nebylo to první video pořízeno z takové obrovské dálky a spoustu starostí s omezením lodní dopravy z důvodu bezpečnosti. Technický plyn obvykle nebouchá. :wink:
Žeby skopčák za zády přes NS2 sosal a posílal chechtáky na válku Puťkovi? To by byl jinej podraz a nůž do zad celé NATO, UA i světu, než jakej předvádí Orbán...
Nejsou důkazy, ovšem tahle možnost se musi zvážit také...
Nevládnu teorii her, ale bylo by zajímave i tuhle variantu přes ní protáhnout.
https://twitter.com/petr_barton/status/ ... 4646050823
Naposledy upravil(a) Grad dne 28. 9. 2022, 7:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22386
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

28. 9. 2022, 7:57

Hadam ze jakykoli cisty plyn bude drazsi nez to proste po uzavreni dofoukat vzduchem a nazvat to onim "technickym" plynem.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
tiborius
Příspěvky: 360
Registrován: 9. 8. 2018, 1:58

28. 9. 2022, 8:06

https://www.youtube.com/watch?v=OS4O8rGRLf8 - Biden ohlasuje už dávno čo bude

Môj názor:

Problém je to že sa nevieme postaviť na vlastné nohy a vždy čakáme na pomoc od niekoho iného. Potom dopadneme tak ako dopadneme. Medzi sebou sa hádame kto je lepší Rusko -USA / EU momentálne nemá slovo / Pre nás ani jeden nebude 100 percent dobré , každý si tu len bude obracať svoje korunky. Mali by sme byť troška sebecký a myslieť trošku na seba. Myslieť sedliackou hlavou a nenechať sa vyprovokovať.

Treba si uvedomiť že tam žijú taký obyčajný ľudia ako mi. Dobre s nimi vyje...... Ale aj s Rusmi.
Vidieť že utekajú. nechcú zomrieť na oltári nového rozdelenia sveta. len teraz sa bojuje o trhy a nie o kolónie. ide o vplyv. Bojovať za Putinové Rusko kde ma za nesúhlas zatvoria. nie Bojovať za USA / EU/ ani to nie . áno budem môcť mať 50 pohlaví , platiť za zelenú ekonomiku ktorú nikto nerešpektuje len mi . ale som aspoň slobodný, / to berte s rezervou/ tu ta znemožní byrokracia.

Jeden či druhý taký istí, to mi verte. Každý režim je utláčajúcí len iným spôsobom. Kým nebudeme stáť na vlastných nohách ./čo nebudeme/ nečakajme nič dobrého. veď sa pozrite na našich politikov

Naučte sa najdôležitejšiu vetu :

Zadarmo Vám nikto nič nedá. Vždy je za tým niečo. - A že politiku robia ľudia a ich záujmy. Nebojujme pre záujmy iných, vždy budeme niekoho poddaný.

Ja sa nechcem priamo nikam nakláňať lebo pre vec nerobím nič okrem tohto príspevku čo je asi zbytočné. Takže nemám právo. žijem v EU , bol som v politike, videl som čo ide. HNUS. /česť výnimkám/

Ja viem sme nič na mape sveta. Preto Nás vietor zaveje od jedného k druhému mantinelu.
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

28. 9. 2022, 8:06

Grad píše: 28. 9. 2022, 7:51Osobně mne zaráží, proč byl v NS2 natlakován zemní plyn, kdesi jsem zachytil, že tam měl být nějaký technický plyn, no ale to by pak nebylo to první video pořízeno z takové obrovské dálky a spoustu starostí s omezením lodní dopravy z důvodu bezpečnosti. Technický plyn obvykle nebouchá. :wink:
V jedničce byl zemní plyn, ve dvojce vysušený stlačený vzduch (to byl asi ten "technický plyn").
Aleš Procháska
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

28. 9. 2022, 8:17

QNX píše: 27. 9. 2022, 10:55na povel propagandy začnu nenávidět Rusko.
Nenávidět Rusko není potřeba, stačí, když se stáhnou z Ukrajiny a začnou jednat o válečných reparacích :-)
BTW, mě Rusové od vždycky poněkud rozčilují. Teď aktuálně jsem v hotelu, kde je též hodně Rusů a rozčilují mě tu pořád. Nepozdraví, nepoděkují. Z běžné zdvořilosti podržíte Rusce dveře, ona beze slova projde a ještě se s ní mlčky a bez ohlédnutí protáhne její Rusák, kterému podčlověk neruské národnosti zcela samozřejmě a po právu otevřel dveře. A nejsem oblečený tak, aby si mě spletli s hotelovým zřízencem :-) Těm totiž samozřejmě také neděkují a číšníkům nechají po večeři stůl v takovém bordelu, že to snad museli udělat schválně (a ostatní hosté se musí koukat na vidličku zabodnutou v hromadě zbytků) :D
Aleš Procháska
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

28. 9. 2022, 8:18

pavlík píše: 27. 9. 2022, 8:28 Tak dnes zase sluníčko moc nebylo a tak se mi aku systémku nabil jen málo, možná, že se stane, že se to tak k ránu přepne opět na síťové napájení.
A s postupjícím podzimem a pak zimou to asi bude častější.
Jo jo, jsou to starosti...
No jo, to víš. To je ta cesta, kdy dokoupíš další baterku, další panely, další měnič...dvě tři kolečka a budeš spokojený. :D
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“