novej vzhled eshopu "kovonastroje" ... zmena k lepsimu ?

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Uživatelský avatar
pavlík
Příspěvky: 896
Registrován: 16. 12. 2018, 10:00
Bydliště: Praha 5

30. 3. 2022, 9:19

Klimbik píše: 29. 3. 2022, 10:45 akorat ze ja jsem to nenaucil je, ale oni me... Ja jsem to tam kdysi videl a tak jsem si blahove myslel, ze to je spravne, no ale pak se mi to uz zalibilo, tak to tak rikam.
Je hezké a správné se ale nechat poučit říkat to správně a ne to dále šířit a učit to další lidi, to je nezodpovědné a zbytečné. Ono by tím ego neutrpělo, ba naopak...
Reinkarnace
Příspěvky: 1227
Registrován: 21. 11. 2017, 9:16

30. 3. 2022, 10:51

pavlík píše: 30. 3. 2022, 9:19
Klimbik píše: 29. 3. 2022, 10:45 akorat ze ja jsem to nenaucil je, ale oni me... Ja jsem to tam kdysi videl a tak jsem si blahove myslel, ze to je spravne, no ale pak se mi to uz zalibilo, tak to tak rikam.
Je hezké a správné se ale nechat poučit říkat to správně a ne to dále šířit a učit to další lidi, to je nezodpovědné a zbytečné. Ono by tím ego neutrpělo, ba naopak...
Pavlíku,
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

30. 3. 2022, 10:58

Lukas_2 píše: 30. 3. 2022, 6:17 Bože vy musíte brblat úplně na cokoli.
Eshop zůstal svižný a přehledný. Kategorie a celkově systém třídění zůstal zachován. Filtrování, zobrazená cesta skrz kategorie k produktu, na první pohled viditelné všechny důležité informace. Nic člověk nemusí dlouho hledat.
Netuším co vám vadí. Eshop akorát vypadá moderněji, čistěji...
Brblat? Já osobně jsem za zpětnou vazbu k našemu eshopu vděčný a poděkuji i za negativní názor. Předpokládám, že i ostatní provozovatelé eshopů to mají taky tak :-)
Aleš Procháska
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2572
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

30. 3. 2022, 1:33

Lukas_2 píše: 30. 3. 2022, 6:17 Bože vy musíte brblat úplně na cokoli.

Eshop zůstal svižný a přehledný. Kategorie a celkově systém třídění zůstal zachován. Filtrování, zobrazená cesta skrz kategorie k produktu, na první pohled viditelné všechny důležité informace. Nic člověk nemusí dlouho hledat.

Netuším co vám vadí. Eshop akorát vypadá moderněji, čistěji...
A psanemu textu rozumis?
V mych prispevcich bylo celkem presne napsano, co vadi mne. A ostatni to vesmes popsali srozumitelne taky ...
Mozna je ten klic schovan v tom moderněji, čistěji :lol:
Trosku mi to pripomina Babise - ja nevim, co vam vadi a o cem vlastne mluvite ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“