"Žvanírna" aneb drbání o všem možném

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2572
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

1. 11. 2022, 3:33

Kdyz zvanirna, tak nove tema - jaky bude vyvoj po tomto?
https://www.lidovky.cz/domov/strelba-ce ... _domov_hma
Kolik z vas ma deti a kolik z vas je fandu do zbrani (a to vzduchovka je asi jen odvar zbrane :lol:) a jak se to asi pohne?
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

1. 11. 2022, 3:47

Když to vezmu z druhé strany, tak tohle mě dostalo.
Příčinou smrti 18letého mladíka podezřelého z vraždy nebyla střelná poranění od policie
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-pri ... .seznam.cz

Mladík zřejmě zemřel na otravu rychle letícím olovem. :lol: :lol:
lubbez
Příspěvky: 3154
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

1. 11. 2022, 3:52

Když tomu klukovi zasadil (jak píšou) okolo 50 bodných ran, tak nechápu tu střelbu do rukou. Tady to měla bejt tečka mezi světla a hotovka.
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

1. 11. 2022, 3:56

O tom žádná, ale vadí mi ta fabulace ohledně příčiny úmrtí. V minulém článku psali, že byl postřelen policistou a v kritickém stavu převezen do nemocnice.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2572
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

1. 11. 2022, 4:04

A jeste jina zvanirna - tak "spinava bomba vybuchla" - ale v Rusku :lol: . To nevymyslis ...
https://www.novinky.cz/clanek/valka-na- ... .nexttoart
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

1. 11. 2022, 6:14

Britt píše: 1. 11. 2022, 3:47 Když to vezmu z druhé strany, tak tohle mě dostalo.
Příčinou smrti 18letého mladíka podezřelého z vraždy nebyla střelná poranění od policie
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-pri ... .seznam.cz

Mladík zřejmě zemřel na otravu rychle letícím olovem. :lol: :lol:
Zemřel na šok protože zjistil že si sám nevytře prdel ani nevyhoní několik týdnů .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2572
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

1. 11. 2022, 6:29

fmodel píše: 1. 11. 2022, 6:14
Britt píše: 1. 11. 2022, 3:47 Když to vezmu z druhé strany, tak tohle mě dostalo.
Příčinou smrti 18letého mladíka podezřelého z vraždy nebyla střelná poranění od policie
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-pri ... .seznam.cz

Mladík zřejmě zemřel na otravu rychle letícím olovem. :lol: :lol:
Zemřel na šok protože zjistil že si sám nevytře prdel ani nevyhoní několik týdnů .
Jako fakir by si asi poradil v obou pripadech ... asi fakir nebyl ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

2. 11. 2022, 5:00

Tak se nám nejenom ta (ne)kampaň pěkně rozjíždí.

Dostal jsem doporučení na údajně zajímavý článek.
https://hlidacipes.org/jan-urban-petr-p ... elne-vine/
No, nějak mne neoslnil, říkám si že je to jen průměrná až podprůměrná předvolební propaganda.
Nakonec mne to nedalo a úplně na konci stránky na mne vyskočila ještě diskuse k němu... :shock:

To mne vyburcovalo k tomu zapídít po tom, kdo to ten autor článku Jan Urban doopravdy je a nakolik ho je potřebné brát vážně. :wink:

Rozhodně doporučuji vše prostudovat. :roll:
Skrátka mne z toho vychází, že jedno dítko bývalých komunistických prominentů se zastává jiného dítka rovněž bývalých komunistických prominentů.
Asi na poušti slyším trávu růst ..., nebo je to fakt pouze náhoda, že třetí prezident v řadě bude komunista i po takové době od "neřízené" sametové revoluce?
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2572
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

2. 11. 2022, 6:16

Grad píše: 2. 11. 2022, 5:00 ... že třetí prezident v řadě bude komunista ...
Nerozumim presne formulaci: chtels rici, ze jsme meli 2 prezidenty v rade za sebou, kteri byli komunisty? A cekas tretiho.
Koho jsme tak teda meli? Ja znam jen Zemana.
Podle formulace v rade by to musel byt jen Klaus, ale ten nebyl.
Takze jaks to myslel :) ?
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

2. 11. 2022, 6:36

Pravda, díky za faktickou připomínku.
Ano nebyl sice komoušem ve smyslu, že by měl jejích knížku.
Kopal ale za ně, byl jejích káder, či alespoň dělal na jejích prominentní pozici či ještě jinak, odkopal se a je to proruský šmejd co kopal jaktěživ za ně... :wink:

EDIT:
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

2. 11. 2022, 7:24

Grad píše: 2. 11. 2022, 5:00 ... třetí prezident v řadě bude komunista ...
Tak to u voleb hoď tomu, kdo nebyl v KSČ. A máš to vyřešené.

Já byl na základní škole pionýr, ségra byla starší a tak ještě stihla SSM a otec byl v KSČ.

Jediná "výhoda" pionýra u mne byla to, že jsem se jednou v roce ulil ze školy, abych půlden stál u pomníku v modré košili s červeným šátkem na krku a držel stráž u památníku deseti zavražděných místních chlapů, které umučili Němci jako odplatu za to, že ožralej ruskej velitel partizánů rozhodl udělat přepad německé kolony přímo v dědině. Výsledkem bylo deset mrtvejch essesáků a mrtvej ožralej ruskej velitel (a možná ještě další partizáni).
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2572
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

2. 11. 2022, 7:58

No, jestli mate na mysli generala Pavla (proc to sakra nenapisete natvrdo, je-li tomu tak :lol:), tak bych rekl, ze to je typicky ceska zapsklost.
Kdyz nenajdes nic jineho, vytahni neco hodne stareho, vzdycky te rad nekdo vyslechne.

Pro mne za nej hovori jeho chovani za posledni 3 desetileti a hlavne - pokud v NATO neshledali nic zavadneho k tomu, aby mohl posleze slouzit na tak vysokych pozicich, tak neni co resit. A ze ty proverky byly hodne dukladne ... to se nebojim ...
Mozna tady z diskutujich ma nekdo proverku na ceske vyssi utajeni - tak vi, co se asi tak proveruje - resp. vi, co tam musel dotycny sam vyplnit a jen tusi, co se dohledavalo bez jeho prispeni ...

Ale kdyz neni co vytahnout .... tak si pomuzeme ... plivanec nic nestoji a tak krasne leti ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

2. 11. 2022, 8:15

lapa píše: 2. 11. 2022, 7:58 No, jestli mate na mysli generala Pavla
A teď ho porovnej s Baštou a to byl politický vězeň .Slyšet Baštu jak dneska kličkuje to je opravdu smutné ,co by člověk neudělal pro peníze nebo pro pocit že ho nějdo obdivuje.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2572
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

2. 11. 2022, 8:58

fmodel píše: 2. 11. 2022, 8:15
lapa píše: 2. 11. 2022, 7:58 No, jestli mate na mysli generala Pavla
A teď ho porovnej s Baštou a to byl politický vězeň .Slyšet Baštu jak dneska kličkuje to je opravdu smutné ,co by člověk neudělal pro peníze nebo pro pocit že ho nějdo obdivuje.
To mi notujes - kdyz jsem ho v posledni dobe parkrat slysel/videl ...
Ale to je typicky pripad (politickeho) padu (do bezvyznamnosti), tak se chytas, kde to jde ... ten advokat Jiri Vyvadil je toho etalonem :lol: ... nebo sexy mozek ... :lol:
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lubbez
Příspěvky: 3154
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

3. 11. 2022, 7:52

Pan generál není úplně můj šálek kávy, na druhou stranu je to jedinej volitelnej člověk v té široké nabídce. Můj hlas určitě dostane.
edit. Být politický vězeň neznamená automaticky garanci slušnosti, serioznosti .... Je to pouze následek nevhodného chování v předchozích režimech.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“