Skoda motor

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
m8rinek
Příspěvky: 3
Registrován: 7. 3. 2011, 11:47

7. 3. 2011, 11:55

Dobrý den,
jsem tu nový a i když strojař tak nepředpokládám, že se tu zdržím. Jen když jsem do gůglu zadal jméno svého ,,přítele,, tak jsem narazil na tohle forum. Přidám tedy svou story, svou zkušenost. To co sem teď zkopíruji je text z webu http://www.skoda.virt.cz" onclick="window.open(this.href);return false; kde zdejší skodamotor vystupuje pod nicky 911, alf76 a Stepan Dilna. Je to starší záležitost, která byla vyřešena někdy k 15.12.2008, nicméně stojí za přečtení.
Prodával jsem tu karburátory Solex 40Phh, ozvlas se vážný zájemce, po telefonu jak jsou Solexy super a bla bla bla, dobře tedy dohodli jsme termín a pán se na smluvené místo nedostavil (nezvedání telefonu v čase smluvené schůzky normální stav), ok tedy pán se ozval že bere a dohodla se další schůzka na kterou, kupodivu co? nedorazil, tak ode mě padla nabídka, zaplaťte ne účet a vyzvedněte si to kdy chcete, tak že ok, platba pořád nešla, tak jsem to urgoval a že prý včera zaplatil a že by si rád zítra přijel, tak jsem řekl že pokud peníze nedorazí, že chci alespoň důkaz (do týhle chvíle jsem si myslel že aspoň mezi škodovákama se NEKRADE), nuže druhý den předání opravdu klaplo, dostal jsem kopii příkazu k úhradě a musím říct, že jsem si ji moc neprohlížel. Byl jsem spokojen…

Peníze pořád nešly, proběhl i telefon co s nima je? Prý se to asi zpozdilo kvuli svátkům… Když byla doba neunosná vytáhl jsem lístek a hle on nemá razítko a je nějak pochybně vyplněnej s kuří nohou v pravo dole, mamka falsifikát hned poznala, nicméně zašla na banku a kupodivu i číslo banky bylo smyšlené.

Pan Ing. Berný (přeje si mít titul před jménem, rozčiloval se kvuli tomu na právničku viz níže) už se mnou dál nekomunikoval a nezbývalo, než celou záležitost předat právničce, byl mi doporučen email s uvedením doby splatnosti, kupodivu nic nedošlo, tak sama napsala doporučený dopis, který se vrátil, poté následoval dopis obyčejný, který si milý pán už převzal, přišel telefonát právničce, nejdříve 1000 výmluv že neví o co jde, poté se sám zeptal ,,a viděl nás u tý školy někdo,, bohužel právnička o škole nemluvila, takže provar, poté 1000 výmluv že to nemohl být on a jak je pořád v zahraničí (touhle dobou měl na virtu sem tam inzerát, který zřejmě vyřizoval někde mimo republiku a na schůzky chodil jeho uměle naprogramovaný hologram). No pak už se milý pán neudržel a začal právničce nadávat a byl sprostý načež ona se slovy, že se s ním bude bavit až se naučí chovat zavěsila.

Poté mě přišlo pár výhružek ve stylu, že se o mě jeho přátelé postarají a jak mám užívat života, protože nevím co se mi může stát, vše bohatě proloženo vulgarismy.

Nicméně hlodání právníkem zapůsobilo, přecijen průkazná krádež zboží v hodnotě 5000Kč, je trestný čin. Pan Berný si tedy smluvil schůzku, že karburátory navrátí proti papíru o tom, že kradené zboží dostal majitel z5 a vynutil si právničku (směšné že:))) A na schůzku co? Nedorazil, telefony nebral. To byla poslední kapka, právnička napsala sms ,,Tak jste si vybral,, a věc byla uzavřena s tím, že cesta ,,smíru,, použít nejde a budeme se muset obrátit na příslušný orgán i s rizikem že neuvidím ani peníze ani karburátory, ale přeci to nenechám jen tak, to se nedělá.

Načež přišla zpráva s textem ,,Nevyhrožujte, karburátory vám v pondělí přijdou poštou, jsem v nemocnici,, V nemocnici zřejmě měli wifi, protože pán v tomto čase proddával tuším paltest?

Nakonec karburace přišla, pán mi dokonce psal jak to je pro něj věc uzavřená, jak mi to posílá notářsky ověřeno.

Přišel balík od rádia, po notářskym ověření ani stopy (pečeť nebo tak něco), jen uvnitř volně balená karburace, ono tohle snad ani notářsky ověřit nejde, ale nevadí, jen jde o další lež!


Takže po půl roce jsou mé Solexy 40PHH (které mimochodem byli v nabídce i od zloděje za 4tkč kus) jsou zpět, takže sic výlohy za tohle byli, ale aspoň něco.

Byl jsem k tomuhle vyzván, protože se podobně chová docela běžně i na jiných forech.

zde je pod nickem 911, který jde změnit, nicméně zbytek už pujde hůř
http://dir.sez" onclick="window.open(this.href);return false; nam.cz/detail/2247643-stepan-berny-p raha-strasnice.html

působí na stránkách
http://www.cnc.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sweb" onclick="window.open(this.href);return false; .cz/3dcnc/
http://www.sko" onclick="window.open(this.href);return false; damotor.estran ky.cz/

a pro všechny, dejte si velký pozor, ba dokonce se mu obloukem vyhýbejte!!!
Uživatelský avatar
Radek-B
Příspěvky: 2144
Registrován: 13. 9. 2006, 11:09
Bydliště: V:Karlovice
Kontaktovat uživatele:

8. 3. 2011, 7:08

Prosim podepis se pod vyse uvedene. Takoveto anonymni informace jsou vazna vec.

RADEK
modernizace/repase CNC strojů a zařízení
automatizace/konstrukce
m8rinek
Příspěvky: 3
Registrován: 7. 3. 2011, 11:47

8. 3. 2011, 7:59

Nepodepíšu, ale přihodim nějaké důkazy:
od středu nahoru http://skoda-virt.cz/cz/forum/skodovky/ ... offset=950" onclick="window.open(this.href);return false;

původní inzerát: http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/prodam- ... -top-stav/" onclick="window.open(this.href);return false;
inzerát Skodamotor na stejném webu (horní foto orientační, spodní jsou moje karburátory) http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/prodam- ... 2#p1492112" onclick="window.open(this.href);return false;
důležitý inzerát po navrácení http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/prodam- ... exy-40phh/" onclick="window.open(this.href);return false;

a můj podpis je zde: http://skoda110r.eu/?page=onas" onclick="window.open(this.href);return false;

Ještě bych přidal něco ze života, semtam si na mě p. Berný vzpomene, napíše mi SMS či email o likvidaci a pak zas jde... Nicméně kolega nevědomky si u něj nechal přesoustružit středovou díru u kol pro jeho AR, jelikož je to člověk zapálený tak navykládal co v garáži má včetně GTV, kola byly navráceny, mezitím jsme spolu vedli rozhovor a když jsme se dostali k tomu, že je to Škodovák, Štěpán a dělá s CNC tak jsem věděl odkud vítr vane, na vše jsem jej upozornil a on, že si dá pozor. Pár dní po navrácení kol byla jeho garáž vypáčena, AR tam nebyla a vše ostatní bylo na svém místě (elektrocajky atp.). Pachatel je neznámí, ale skoro bych věděl komu přisoudit toto dílo. Kolega s p. Berným rozvázal přátelský vztah (řekl mu, že ví co se stalo mě, nejdříve tvrdil, že naopak okraden byl on, že jsem si celou věc vymyslel a karburátory v hodnotě 5tkč mi poslal, aby měl klid) a teď je také na black listu a sem tam ho také nějaká výhružka trefí...

Svět je tak zajímavé místo pro život :)))).
Naposledy upravil(a) m8rinek dne 8. 3. 2011, 8:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

8. 3. 2011, 8:07

bohuzel musim z vlastni zkusenosti potvrdit ze uzivatel Skodamotor je prinejmensim podezrely smelinar
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Pavelono
Sponzor fora
Příspěvky: 390
Registrován: 28. 1. 2008, 1:18
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

8. 3. 2011, 8:29

d m8rinek Ahoj když už někoho takhle obviníš tak se podepiš, jinak bych to ani neventyloval.
nemo
Příspěvky: 476
Registrován: 8. 9. 2008, 7:31
Bydliště: Kralupy N.Vltavou

8. 3. 2011, 9:03

Podepisovat se nemusí, všichni kdo četli nějaký škoda motor nick 2008, vědí kdo je pan Berný. Myslel jsem, že z fóra odešel. N.
Není vedení jako vedení.
Uživatelský avatar
Pavelono
Sponzor fora
Příspěvky: 390
Registrován: 28. 1. 2008, 1:18
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

8. 3. 2011, 9:20

nemo píše:Podepisovat se nemusí, všichni kdo četli nějaký škoda motor nick 2008, vědí kdo je pan Berný. Myslel jsem, že z fóra odešel. N.
Já bych řekl že podepsat by se měl, pokud si za tím stojí a je to pravda co napsal. Neznamená že to co někdo napíše a ty to přečteš tak je to pravda i když si pamatuju že tady na pána škodamotor bylo hodně stížností. To tady muže byt za chvilku tolik anonymních stížností že všechny budeš brát v potaz ? U nás na firmě když někdo píše stížnost na firmu a není tam podepsán tak to majitel hned maže. Proč se zajímat nad anonymní pomluvou ?
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

8. 3. 2011, 9:26

Ten podpis je rozhodne slusnost
nedavno jsme se tu bavili o slusnem chovani na foru
myslim ze je to zakladni slusnosti ktera v dnesni elektronicke anonymni dobe dost upada
napriklad jako treba podekovat na e-mail s nabidkou i kdyz nehodlam nic koupit
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
nemo
Příspěvky: 476
Registrován: 8. 9. 2008, 7:31
Bydliště: Kralupy N.Vltavou

8. 3. 2011, 9:59

m8rinek
Pokud si všimnete odkazů od m8rinka, tak tam jsou jeho stránky a email. To stačí. Kdo si ho chce vyhledat dál tak má možnost.N.
Není vedení jako vedení.
m8rinek
Příspěvky: 3
Registrován: 7. 3. 2011, 11:47

8. 3. 2011, 1:39

Pavelono píše:d m8rinek Ahoj když už někoho takhle obviníš tak se podepiš, jinak bych to ani neventyloval.


Nevím co by podpis změnil, nerad se dělím o část svého soukromí, nicméně jsem podal důkaz, že nejsem jenom anonymním pisálkem...
robokop píše:Ten podpis je rozhodne slusnost
nedavno jsme se tu bavili o slusnem chovani na foru
myslim ze je to zakladni slusnosti ktera v dnesni elektronicke anonymni dobe dost upada
napriklad jako treba podekovat na e-mail s nabidkou i kdyz nehodlam nic koupit
Mám na to jiný pohled, proč mi chodí emaily s nabídkou, když nechci nic koupit? Do spamu. Navíc ve chvíli kdy je mi vyhrožováno ublížením na zdraví jsem z podpisů na internetu vyléčen. Protože krom normálních lidí jsou všude i bad guys.
nemo píše:m8rinek
Pokud si všimnete odkazů od m8rinka, tak tam jsou jeho stránky a email. To stačí. Kdo si ho chce vyhledat dál tak má možnost.N.
[/quote]

Díky za pochopení...
unudle
Příspěvky: 45
Registrován: 14. 7. 2009, 3:05
Bydliště: Bučovice u Votic

8. 3. 2011, 3:08

Myslím, že kdyby jsme se měli podepisovat, tak nemusíme mít nick.
unudle
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

8. 3. 2011, 3:30

nekteri ho maji zcela evidentni napada me treba Mirek-Gravos, Tomas Marny a dalsi
nekteri si podpis davaji do paticky prispevku
nekteri se podepisi nekde zde na foru (ja)

k tomu vydirani, bohuzel to nahrava tem vyderacum co vyhrozuji (vetsinou je to jen blafovani aby svoji obet umlceli)
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
globus
Příspěvky: 1
Registrován: 7. 4. 2016, 5:39

7. 4. 2016, 5:49

chci se taky ozvat...
Pan Berný ze škodymotor umí jedině vyhrožovat.
Nevím co si o sobě myslí, ale měli jsme sním také velký spor.
Ale jak se říká Vola umlčíš mlčením.
Pokud sním někdy někdo budete mít problém doufám že ne tak velký jako se tu píše, tak si vzpomeňte na má slova.
Celkem mě i škodolibě potěšilo, že jsem zadala jeho jméno do prohližeče a vyklubal se z něj "šejdíř" i "zloděj" a neměli jsme sním špatnou zkušenost jen my.
Herold
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 11. 2018, 9:34

27. 9. 2022, 8:26

S panem Berným mám velmi špatnou zkušenost. Nedrží slovo, dále když zjistíte , že udělal chybu , sdělí vám, že on chyby nedělá a jeho měřidla jsou ta jediná přesná. Lže , písty na výbrus ani nevybalil. Měl jsem zpozornět , když všechny ostatní pomlouval, jaký jsou fušeři a že vše " dokurví " . Podle mne práci , za kterou stojí, nechal dělat někomu jinému.
Určitě je chytrý, a rozumí věci , ale za mne nikdy víc. Vyhozené peníze z okna.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“