hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

18. 7. 2019, 10:03

Josef píše: 18. 7. 2019, 9:49 Krom Cibulky (což je naprosto směšné, tak jako ty) máš něco nového trolle?
Koukám že ti ten co si vybírá z 52 pohlaví protože mu asi nestačí jedno poradil další slovo které se bude v tvém omezeném slovníku objevovat teď pravidelně :lol: od tebe je označení troll pro mě lichotka :mrgreen: A teď vážně, co budeš za pár let dělat až tu vznikne ten eurosocializmus ?V Kanadě už taky blbnou a Tramp to nemá jistý. :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

18. 7. 2019, 10:14

Josef píše: 18. 7. 2019, 9:49
No vy komunisti se pasujete, že za posledních 30 let nemáte žádný průser. Tak na to zapoměňte. Co třeba podpora velkouzenáře, oligarchy? To přece odporuje vašemu náboženství! A ten největší průser je ten, že jste se nedokázali distancovat od těch čtyřiceti let před plyšákem. Tam máte krev na rukou a po tom se ti asi stýská, co?
Piš si poznámky ,vždyť víš že jsem vždycky volil vždy napravo a čím dál tím víc ,dokonce i toho cuckolda co ho řídila ta .... co si jí pak musel vzít , vyjímka je jen ten s charisma otravného učitele dějepisu nějakej Fiala :wink: já vím že ta senilita ti dělá problémy ale že až tak moc ,to jsem netušil :(
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4878
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

18. 7. 2019, 10:14

😂😂
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

18. 7. 2019, 10:42

fmodel píše: 18. 7. 2019, 10:14
Josef píše: 18. 7. 2019, 9:49
No vy komunisti se pasujete, že za posledních 30 let nemáte žádný průser. Tak na to zapoměňte. Co třeba podpora velkouzenáře, oligarchy? To přece odporuje vašemu náboženství! A ten největší průser je ten, že jste se nedokázali distancovat od těch čtyřiceti let před plyšákem. Tam máte krev na rukou a po tom se ti asi stýská, co?
Piš si poznámky ,vždyť víš že jsem vždycky volil vždy napravo a čím dál tím víc ,dokonce i toho cuckolda co ho řídila ta .... co si jí pak musel vzít , vyjímka je jen ten s charisma otravného učitele dějepisu nějakej Fiala :wink: já vím že ta senilita ti dělá problémy ale že až tak moc ,to jsem netušil :(
Bože, bože, ty ta témata obskakuješ jak mlsný pes. Ale to u tebe není nic neobvyklého. Prostě uýž ti docházejí argumenty naučené z VUMLu. Už jsi se dostal k volbě toho imigranta ze země vycházejícího slunce? Tak to gratuluju. Dobrý podnikatelský projekt. Kolikátý už? Ten žluťásek má taky konzistentní názory jako ten alkáč z Hradu, že? Už jsi narazil na rozbor portfolia voličů toho imigranta? Tak hluboko jsi klesl? Zůstaň raději komunista. Tam je to maličko lépe hodnocené. No jo, jak píšeš, chytá tě senilita. Nebo že by stařecká dem.... Trochu brzy. :(
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

18. 7. 2019, 10:53

Josef píše: 18. 7. 2019, 10:42
fmodel píše: 18. 7. 2019, 10:14
Josef píše: 18. 7. 2019, 9:49
No vy komunisti se pasujete, že za posledních 30 let nemáte žádný průser. Tak na to zapoměňte. Co třeba podpora velkouzenáře, oligarchy? To přece odporuje vašemu náboženství! A ten největší průser je ten, že jste se nedokázali distancovat od těch čtyřiceti let před plyšákem. Tam máte krev na rukou a po tom se ti asi stýská, co?
Piš si poznámky ,vždyť víš že jsem vždycky volil vždy napravo a čím dál tím víc ,dokonce i toho cuckolda co ho řídila ta .... co si jí pak musel vzít , vyjímka je jen ten s charisma otravného učitele dějepisu nějakej Fiala :wink: já vím že ta senilita ti dělá problémy ale že až tak moc ,to jsem netušil :(
Bože, bože, ty ta témata obskakuješ jak mlsný pes. Ale to u tebe není nic neobvyklého. Prostě uýž ti docházejí argumenty naučené z VUMLu. Už jsi se dostal k volbě toho imigranta ze země vycházejícího slunce? Tak to gratuluju. Dobrý podnikatelský projekt. Kolikátý už? Ten žluťásek má taky konzistentní názory jako ten alkáč z Hradu, že? Už jsi narazil na rozbor portfolia voličů toho imigranta? Tak hluboko jsi klesl? Zůstaň raději komunista. Tam je to maličko lépe hodnocené. No jo, jak píšeš, chytá tě senilita. Nebo že by stařecká dem.... Trochu brzy. :(
Víš jak se to říká ,,poturčenec horší turka" a vzhledem k tomu jak po těch komouších jdeš tak bych tě typnul na kontráše nebo STBáka :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

18. 7. 2019, 11:05

fmodel píše: 18. 7. 2019, 10:53
Josef píše: 18. 7. 2019, 10:42
fmodel píše: 18. 7. 2019, 10:14

Piš si poznámky ,vždyť víš že jsem vždycky volil vždy napravo a čím dál tím víc ,dokonce i toho cuckolda co ho řídila ta .... co si jí pak musel vzít , vyjímka je jen ten s charisma otravného učitele dějepisu nějakej Fiala :wink: já vím že ta senilita ti dělá problémy ale že až tak moc ,to jsem netušil :(
Bože, bože, ty ta témata obskakuješ jak mlsný pes. Ale to u tebe není nic neobvyklého. Prostě uýž ti docházejí argumenty naučené z VUMLu. Už jsi se dostal k volbě toho imigranta ze země vycházejícího slunce? Tak to gratuluju. Dobrý podnikatelský projekt. Kolikátý už? Ten žluťásek má taky konzistentní názory jako ten alkáč z Hradu, že? Už jsi narazil na rozbor portfolia voličů toho imigranta? Tak hluboko jsi klesl? Zůstaň raději komunista. Tam je to maličko lépe hodnocené. No jo, jak píšeš, chytá tě senilita. Nebo že by stařecká dem.... Trochu brzy. :(
Víš jak se to říká ,,poturčenec horší turka" a vzhledem k tomu jak po těch komouších jdeš tak bych tě typnul na kontráše nebo STBáka :wink:
Jak jsem psal, ta stařecká už tě válcuje. Takovou blbost bych od tebe nečekal. Už ti došly naučené komunistické dogmata? Začíná to být s tebou velmi smutné. Není to dobrý nápad mne řadit do tvých bývalých struktur. :lol: To jsi úplně vedle. Teď už ti zbývá mne dát na post Putinova poradce. :lol:
Tak čím novým se zase více zesměšníš? Ten učitel dějepisu tě taky hodně převyšuje, co?
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

18. 7. 2019, 11:34

Josef píše: 18. 7. 2019, 11:05
fmodel píše: 18. 7. 2019, 10:53
Josef píše: 18. 7. 2019, 10:42

Bože, bože, ty ta témata obskakuješ jak mlsný pes. Ale to u tebe není nic neobvyklého. Prostě uýž ti docházejí argumenty naučené z VUMLu. Už jsi se dostal k volbě toho imigranta ze země vycházejícího slunce? Tak to gratuluju. Dobrý podnikatelský projekt. Kolikátý už? Ten žluťásek má taky konzistentní názory jako ten alkáč z Hradu, že? Už jsi narazil na rozbor portfolia voličů toho imigranta? Tak hluboko jsi klesl? Zůstaň raději komunista. Tam je to maličko lépe hodnocené. No jo, jak píšeš, chytá tě senilita. Nebo že by stařecká dem.... Trochu brzy. :(
Víš jak se to říká ,,poturčenec horší turka" a vzhledem k tomu jak po těch komouších jdeš tak bych tě typnul na kontráše nebo STBáka :wink:
Jak jsem psal, ta stařecká už tě válcuje. Takovou blbost bych od tebe nečekal. Už ti došly naučené komunistické dogmata? Začíná to být s tebou velmi smutné. Není to dobrý nápad mne řadit do tvých bývalých struktur. :lol: To jsi úplně vedle. Teď už ti zbývá mne dát na post Putinova poradce. :lol:
Tak čím novým se zase více zesměšníš? Ten učitel dějepisu tě taky hodně převyšuje, co?
Tak já se přiznám ,jsem stejný soudruh jako ty :wink:
Tak jsme se vyblbli ,a teď pauza než příjde nějaký neohraný téma ,tohle už je nastavovaná kaše :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

19. 7. 2019, 9:10

fmodel píše: 18. 7. 2019, 11:34
Josef píše: 18. 7. 2019, 11:05
fmodel píše: 18. 7. 2019, 10:53
Víš jak se to říká ,,poturčenec horší turka" a vzhledem k tomu jak po těch komouších jdeš tak bych tě typnul na kontráše nebo STBáka :wink:
Jak jsem psal, ta stařecká už tě válcuje. Takovou blbost bych od tebe nečekal. Už ti došly naučené komunistické dogmata? Začíná to být s tebou velmi smutné. Není to dobrý nápad mne řadit do tvých bývalých struktur. :lol: To jsi úplně vedle. Teď už ti zbývá mne dát na post Putinova poradce. :lol:
Tak čím novým se zase více zesměšníš? Ten učitel dějepisu tě taky hodně převyšuje, co?
Tak já se přiznám ,jsem stejný soudruh jako ty :wink:
Tak jsme se vyblbli ,a teď pauza než příjde nějaký neohraný téma ,tohle už je nastavovaná kaše :wink:
Toto je typická reakce trolíků, nejsou argumenty, došly i lži, zatím konec. Máš povolení z Petrohradu? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

19. 7. 2019, 9:20

Vždyť není co argumentovat ,ty jdeš po komunistech jak zhrzená milenka, a já se tě snažím pravidelně startovat.Ve výsledku lze s tím co říkaš o komunistech souhlasit jen by to nemělo bejt tak zarputilí ,prostě mi připomínáš politruky který se nám to na vojně taky tak zarputile snažili vtlouct do hlavy akorát se prohodily strany.
Jednoduše jako bych slyšel Cibulku, a to je hodně zvláštní chlapík :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22386
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

19. 7. 2019, 9:32

ja taky vzdy rikam ze za komancu nebylo vse jenom spatne
a na zapade taky jen a jen to dobre

trosku nechapu ze si ale berem radsi to spatne z tech dob a to dobre nechavame lezet a nerozvijime to
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

19. 7. 2019, 9:48

No třeba práce s mládeží kdy nebyl tak velký problém dělat jakýkoliv sport na nižší úrovni skoro zadarmo nebo za rozumnej peníz.
Byty pro zaměstnance ,stačilo se na pár let upsat a měls byt zadarmo jak říkaj idioti ,,v králíkárně" dneska ten byt v králíkárně na vesnici za 2 mega skoro nekoupíš ,a kolik stojí v Praze už je spíš jako komedie.,a tak dále .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

19. 7. 2019, 10:08

fmodel píše: 19. 7. 2019, 9:48 No třeba práce s mládeží kdy nebyl tak velký problém dělat jakýkoliv sport na nižší úrovni skoro zadarmo nebo za rozumnej peníz.
Byty pro zaměstnance ,stačilo se na pár let upsat a měls byt zadarmo jak říkaj idioti ,,v králíkárně" dneska ten byt v králíkárně na vesnici za 2 mega skoro nekoupíš ,a kolik stojí v Praze už je spíš jako komedie.,a tak dále .
A ten byt byl tvůj a zadarmo? Nic jsi neplatil, ani nájem? :shock: Si děláš (_._) Možná jako furťáci, to nevím. S tím sportem to taky jde i dnes, pokud by jsi to chtěl dělat ve stejných podmínkách. Ale dnes chtějí mít rodiče hned vrcholáka, nebo ty děti tam prostě nedají, protože počítače, tablety, mobily.... Vše je o lidech, systém je až na druhém místě. Když si poslechneš premiéra, tak na všechno našel prachy, jen je nikdo nechce. :(
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

19. 7. 2019, 10:19

No ten nájem byl spíš něco jako fond oprav za velmi nízkou cenu (u nás třeba Kovolis, Kosmoska ,Pila,ČKD, Pragovka ,Tabačka a další firmy ve městě měli pro zaměstnance byty) Tak že jak jsi přišel z vojny tak jsi měl kde bydlet když jsi nebyl nepoužitelnej debil.
No neumím si představit že by si kluk chtěl zazávodit v motokárách nebo autech (nemyslím ty trapný hračky z půjčoven) a měl by to tak snadný ,že by mu stačilo aby byl jen šikovnej :wink: a to nemyslím nějaký mistrovství Evropy nebo světa .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

19. 7. 2019, 10:56

fmodel píše: 19. 7. 2019, 10:19 No ten nájem byl spíš něco jako fond oprav za velmi nízkou cenu (u nás třeba Kovolis, Kosmoska ,Pila,ČKD, Pragovka ,Tabačka a další firmy ve městě měli pro zaměstnance byty) Tak že jak jsi přišel z vojny tak jsi měl kde bydlet když jsi nebyl nepoužitelnej debil.
No neumím si představit že by si kluk chtěl zazávodit v motokárách nebo autech (nemyslím ty trapný hračky z půjčoven) a měl by to tak snadný ,že by mu stačilo aby byl jen šikovnej :wink: a to nemyslím nějaký mistrovství Evropy nebo světa .
Psal jsi že zadarmo, takže zase lež. S těma bytama to nebylo všude a pro všechny tak jednoduché, to jistě uznáš. Přednost v pořadníku měli ti "spolehlivější", body byly i za angažovanost a souhlas s politikou KSČ. Co stály motokáry vím celkem dobře. Nebyla to ani tehdy žádná láce. Přiznejme si ale, že většina věcí se dělala jako fušky ve fabrikách, takže rozkrádačka majetku v soc. vlasnictví, jak to soudruzi nazývali. Dnes se tomu říká sponzoring. Např. olej do benálu se kupoval v Tuzexu, dnes jej koupíš kdekoliv a v přepočtu levněji.
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

19. 7. 2019, 11:05

Docela by mě zajímalo, jak to teda tehdy dělali, že nájem bytu byl zlomek měsíční mzdy. Ono to totiž pro dnešní podmínky ani podle dolního odhadu nákladů nevychází :-) Ten dolní odhad je takovýto: když se staví dům, pohybuje se tam asi tak rok několik dělníků, kterým je samozřejmě potřeba vyplácet mzdu. Takže jen za to co je vidět je jasné, že ten baráček nebo byt nemůže být levnější než několikanásobek hrubé roční mzdy :-) Plus samozřejmě materiál, doprava, stroje, "neviditelné" profese jako projektant nebo tdi. Plus DPH a zisk stavební firmy :-)
Aleš Procháska
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“