hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 7. 2019, 4:31

Carl_FM píše: 20. 7. 2019, 4:06
fmodel píše: 20. 7. 2019, 2:34 Sázím na Soukupa :wink:
Když je lopata prezidentem USA, proč by nebyla i v ČR.
Co je to podle tebe lopata?? u nás je to pracující rukama ,většinou spíš na podřadnější pozici .Trump si vlastníma rukama tak vytře zadek a pojídá kaviár ,tak že lopata určitě nebude ten správnej název :wink: myslím že kdyby si to přečet tak by se zeptal ,,kterej bezďák to psal ? "protože za měsíc vydělal tolik co ty za celej život :lol: :lol:
Řeknu ti proč to nevyhrajou kavárenští kandidáti ,no protože Soukup se věnuje starší generaci a ta jde k volbám i o francouzkejch holích ,zatím co třeba Piráti by při hlasování na fuckbuku měli tak 60% ale jak maj ti jejich jakovoliči zvednou prdel a jít volbám tak mají důležitější práci :lol: :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2689
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

20. 7. 2019, 5:09

No, jen aby. Ty zakuklený levičácký anarchisti maj pořád hodně veliký preference. Kdyby snížili volební věk na těch 16, jak chtěj starostové, tak ti piráti sestavěj vládu sami.

Robokop: Jak ostudu? A že blábolíí? Jseš totální mimoň. Dědek má svý názory, za kterejma si stojí. A kdyby mi to pálilo tak jak jemu, tak bych byl štastnej. Pro mě by byla ostuda, kdyby nás reprezentoval Drahoš, kterýho by se na něco zeptali a on by půl hodiny mluvil a nakonec by člověk zjistil, že vlastně vůbec nic neřekl.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22399
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

20. 7. 2019, 5:14

Jakoze blaboli tak ze ho musel az usvedcit soud ti prijde jako ze jsem mimon?
Vylhane napadani politickych odpurcu ze starecke jesitnosti ti prijde jako nazor?
Nebo mas jeste nejake duvody me napadat?
Jestlize ma starecke problemy a neudrzi myslenku a informaci tak proc tam leze?
Tobe to prijde vporadku tahle mezinarodni ostuda?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2689
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

20. 7. 2019, 5:50

Z čeho ho usvědčil soud? Buď tak hodnej a řekni mi to.
Několikrát jsem ho slyšel u Soukupa (kterýho nemusím) v rozhovoru, a všechno co tam říkal mělo hlavu a patu. Na rozdíl od jinejch takypolitiků, třeba Fialy, Kalouse, ... To bych psal dlouho.
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1031
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

20. 7. 2019, 5:55

Ne jen mně, myslím, říká něco web http://petr-kubac.blog.cz/ (Nekorektní blog Petra Kubáče). Dřív jsem ho čítal kvůli jeho článkům o robotech a radiotechnice, v poslední době už jen kvůli jeho názorům, které jsem, až na výjimky, shledával rozumnými, vtipnými a dobře vyargumentovanými (fuj, to je výraz :D ). Teď se zdá, že doargumentoval:
Býval nekorektní.PNG
No, možná poslechne a odvolá (ne každý je Giordano Bruno) a v krotší verzi bude v blogu pokračovat a třeba se pak v náznaku dozvíme, čímže to urazil city cenzora, případně nějakého práskače, jehož se i cenzor bojí.
Mini soustruh SC-4
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22399
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

20. 7. 2019, 5:59

Hitlej je gentleman?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

20. 7. 2019, 6:31

fmodel píše: 20. 7. 2019, 4:31
Carl_FM píše: 20. 7. 2019, 4:06
fmodel píše: 20. 7. 2019, 2:34 Sázím na Soukupa :wink:
Když je lopata prezidentem USA, proč by nebyla i v ČR.
Co je to podle tebe lopata?? u nás je to pracující rukama ,většinou spíš na podřadnější pozici .
Lopata je u mě stav inteligence v hlavě, může to být jak pomocný dělník se závislostí na alkoholu, tak i borec pojišťovák v růžové košilce jezdící v BMW, místopředseda parlamentu, nebo prezident USA.

Kubáče znám z dřívějška osobně a léta pozoruji pokles jeho duševního stavu, zhruba od momentu, kdy mu utekla první žena. Pokud mu to fakt zablokovali, bude to pro něj dost těžká rána do psychiky s nasledkem rozvoje paranoie. On je něco jak ten europoslanec, Blaško tuším se jmenuje, prostě po tragické události mu hráblo a ty jeho argumenty jsou úplně mimo mísu, nesedí časy ani prostor. Např. podle Blaška sestřelili MH17 západní mocnosti aby odvedli nebo přitáhli pozornost od Salisbury (blbiny si přesně nepamatuji). Co na tom, že MH17 sestřelili před 5 lety a Salisbury bylo vloni....
MAS FU2A, TOS SM16A
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 7. 2019, 7:06

Carl_FM píše: 20. 7. 2019, 6:31
fmodel píše: 20. 7. 2019, 4:31
Carl_FM píše: 20. 7. 2019, 4:06
Když je lopata prezidentem USA, proč by nebyla i v ČR.
Co je to podle tebe lopata?? u nás je to pracující rukama ,většinou spíš na podřadnější pozici .
Lopata je u mě stav inteligence v hlavě, může to být jak pomocný dělník se závislostí na alkoholu, tak i borec pojišťovák v růžové košilce jezdící v BMW, místopředseda parlamentu, nebo prezident USA.

No tak to jsem zvědavej jako co jseš ty :wink: :wink: ale určitě tvojich výšin dosahuje jen několik jedincu v galaxii .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

20. 7. 2019, 7:36

fmodel píše: 20. 7. 2019, 7:06 ... ale určitě tvojich výšin dosahuje jen několik jedincu v galaxii.
Hele, neurážej. Že prý "několik" ...

Toho Kubáčova blogu je škoda. Bývalo tak hodně dobré čtení. Doufám, že to má všechno schované off-line a přestěhuje to jinam.
Jako že na takové akce moc nejsem, tak tady bych se docela rád zúčastnil podpisové akce za nakopání daného cenzora do prdele zepředu.

Dodatečná oprava: podlehl jsem fejk ňůz. Jeho blog funguje. Byl jen "technicky" pozastaven nějakým robotem kvůli nějaké formální blbosti (tedy zřejmě chybou toho robota).
Takže nakopat třeba robotovi. Ale tam nevím, kde má citlivé místo.
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1031
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

20. 7. 2019, 8:17

Mex píše: 20. 7. 2019, 7:36 .
.
.

Dodatečná oprava: podlehl jsem fejk ňůz. Jeho blog funguje. Byl jen "technicky" pozastaven nějakým robotem kvůli nějaké formální blbosti (tedy zřejmě chybou toho robota).
Takže nakopat třeba robotovi. Ale tam nevím, kde má citlivé místo.
"Fejk ňůz je fejk ňůz, můj příspěvek obsahuje konkrétní stav jeho webu v té době, nic jsem nepřidal ani neubral - jsem na to, kupodivu, dost háklivý.
Mini soustruh SC-4
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

20. 7. 2019, 8:33

No tak to jsem zvědavej jako co jseš ty :wink: :wink: ale určitě tvojich výšin dosahuje jen několik jedincu v galaxii .
Já jsem nepodstatný, takové nic v galaxii. Ale prostě když vidím, jak někdo kváká kraviny, byť i někdy na pravdivém základě, ale vždy nesmyslně překroucené, tak to poznám, někdy ne hned, ale poznám.

Jinak Zeman lopata není, to je velmi mazaný člověk s nadprůměrnou inteligencí, ono většinou psychopati takoví jsou. Chytří, arogantní a bez emocí.
MAS FU2A, TOS SM16A
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 7. 2019, 8:38

Carl_FM píše: 20. 7. 2019, 8:33
No tak to jsem zvědavej jako co jseš ty :wink: :wink: ale určitě tvojich výšin dosahuje jen několik jedincu v galaxii .
Já jsem nepodstatný, takové nic v galaxii. Ale prostě když vidím, jak někdo kváká kraviny, byť i někdy na pravdivém základě, ale vždy nesmyslně překroucené, tak to poznám, někdy ne hned, ale poznám.

Jinak Zeman lopata není, to je velmi mazaný člověk s nadprůměrnou inteligencí, ono většinou psychopati takoví jsou. Chytří, arogantní a bez emocí.
Jsou dva druhy psychopatů neúspěšní ty seděj v kriminále ,a pak ti úspěšní ty nás vedou , to ale není zas tak veký moudro .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

20. 7. 2019, 8:49

pafik píše: 20. 7. 2019, 5:50 Z čeho ho usvědčil soud? Buď tak hodnej a řekni mi to.
Několikrát jsem ho slyšel u Soukupa (kterýho nemusím) v rozhovoru, a všechno co tam říkal mělo hlavu a patu. Na rozdíl od jinejch takypolitiků, třeba Fialy, Kalouse, ... To bych psal dlouho.
Stačí 5 minut a strýček Google ti toho najde...
Ale to vy Zemanovi zapřísáhlí podporovatelé asi neumíte, nebo spíše nechcete.Je pro vás těžké si připustit, že je to lhář a k tomu soudem uznaný.
A to není kdekdo, koho takhle soudy odsoudí , že? A právě proto jste na něj tak hrdí? No, potěš koště. :( Nějak jsem nepostřehl, že by Fiala, Kalousek a ti, co by jsi psal dlouho, byli soudem uznaní lháři. Záleží, co považuješ v té grotesce u Soukupa za hlavu a patu. Jak že to nazýváš ty, co jste mimo? :lol:
Je tak namátkou:
https://www.novinky.cz/domaci/505785-ze ... luvit.html
https://www.lidovky.cz/domov/milos-zema ... _domov_ELE
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... hal-451672
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 7. 2019, 9:06

Josef píše: 20. 7. 2019, 8:49 Nějak jsem nepostřehl, že by Fiala, Kalousek a ti, co by jsi psal dlouho, byli soudem uznaní lháři.
Když u vás v ulici někdo krade, podvádí a bude to vědět celá ulice ,je to zloděj ?? No vlastně není je to počestnej občan pokud ho neodsouděj a může to bejt klidně recidivista . A teď mudruj :wink: A zamícháme do toho komunisty kteří nebyly před revolucí na světě ,jsou to lumpové a vrazi jak rád zdůrazňuješ ???
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

20. 7. 2019, 9:12

fmodel píše: 20. 7. 2019, 9:06
Josef píše: 20. 7. 2019, 8:49 Nějak jsem nepostřehl, že by Fiala, Kalousek a ti, co by jsi psal dlouho, byli soudem uznaní lháři.
Když u vás v ulici někdo krade, podvádí a bude to vědět celá ulice ,je to zloděj ?? No vlastně není je to počestnej občan pokud ho neodsouděj a může to bejt klidně recidivista . A teď mudruj :wink: A zamícháme do toho komunisty kteří nebyly před revolucí na světě ,jsou to lumpové a vrazi jak rád zdůrazňuješ ???
Prosím tě, kolik máš v žíle? Tohle střízlivý člověk jako reakci nemůže napsat. Nebyl jsi na Hradě?
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“