hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

12. 9. 2019, 9:16

zapůjčeno v jiném foru

Dedko z babkou v posteli.

Dedkovi nie a nie sa postaviť.

Pojebaný Putin!!!...vraví dedko.

A čo to má s Putinom?...pýta sa babka..

Ja ti neviem,... ale za Brežneva sa mi to nestávalo... :lol:


Předmět: Pohlreichův slovník
• Bych mu roztrh prdel až k lopatkám. • Když si to dáš dvakrát, tak si z toho můžeš spíchnout slipy . • Tohle kdybych sněd celý, tak se mi budou zejtra u prdele rojit včely. • Jsem utahanej, jak šňůra od hajzlu. • Byl jsem v kuchyních, kde občas něco chybělo. Ale ještě jsem nebyl v kuchyních, kde chybělo úplně všechno… • Mě kdyby někdo v kuchyni něco takhle kritizoval, to by bylo facek, jak v Národním divadle potlesku. • Venku je zima, že by tam nastydl i lední medvěd. • Hele, sanitka před hospodou. To vypadá, že ten krabí salát už někomu nabídli. • Ty do toho kloveš jak vrána do hovna. • Tady je vzduch jak v pánským poklopci! • Leda, že by se brambory zkřížily s filckama a začly se samy š kr& aacut e;bat…• Ten biftek je tak malej, že měl už dávno spát! • Je vykulenej, jak žába před bouřkou.• Nejhorší bylo, když jsem já chodil do školy a tácy smrděly jak psí kšíry. • Kruciprdel, votevřete oči, vyndejte si tu hlavu z prdele a začněte myslet… • Kuchař : Já si za tím stojím. Zdeněk: Soudruzi v NDR si taky stáli za trabantama, ale ti si za tím stáli, protože na ně mířili samopalama. • A už pojďte dovnitř, už jsem tak zmrzlej, až ve mně hovna chrastěj. • Tady je takovej bordel a smrad, že se mlžej i čočky od kamer. • Ta je zmatená, jak baba v turniketu. • To by zabilo orla v letu. • To zelí je tak kyselý, až se mi z toho rolujou ponožky. • Ten vývar je silnej, jak noha vod kulečníku. • Ti zafackuju uši do hlavy. Ty vole, mám hrb jak mandolínu. • Ty to tam sypeš jak Babica. • Jste pomalí, jak kolotoč, co tlačej cikáni
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

14. 9. 2019, 9:57

Pohledem na dnešní titulní stránky zpravodajských serverů se včerejšek stal černým pátkem pro budoucnost CZ, být pověrčivej dodal bych, že byl pátek 13, tak to se dalo čekat.
Pobavili mne titulky médi stranící či přímo vlastněné ústřední postavou této tragikomedie. Nic důležité se v zemi nestalo tak podsuneme před víkendem info že už konečně porostou houby, nebo raději čtenáře vystrašíme sdělením, že jinde je ještě mnohem hůř, když se tam ze záhadných příčin rodí postižené děti...
Čekat se dal rozhodně ten pátek po cca 2 týdnech od průzkumného pšouku, aby se o víkendu pozapomělo, jak jinak dávkovat a načasovat takové rozhodnutí po 4 letech oddalování...
Co se stalo? Strojařské doporučení jak řešit zlodějinu po česku, drobné šroubečky dotáhnout na krev a rozšířt eet, no a mega šrouby povolit, či raději odstranit úplně njn, když je kozel zahradníkem, daňoví poplatnící to zatáhnou a kdyby se ozvali, těm šroubečky ještě přitáhnem jinde a své voliče zas uplatíme nějakou brebendou...
No a co se stalo doopravdy? Rozhodně zaujatý a nikoliv nestranný pohled, bohužel docela trefný je zde:
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/jak-b ... f6b220ee8/
hobbyrobot
Příspěvky: 379
Registrován: 27. 12. 2011, 9:24
Kontaktovat uživatele:

15. 9. 2019, 8:06

Přituhuje hezky:
- diskusní fórum na Neviditelném psu převedeno pod iDnes, přišel mi mail, že se nic nemění, naopak to bude mnohem lepší, druhý den mail, že jsem nedůvěryhodný diskutér a ať doložím identitu kopií osobního průkazu. Čímž - jak jsem se po týdnu kouknul - zaniklo další svobodné diskusní fórum...

- ještě v srpnu se Facebook chlubil, že byl, je a bude zdarma, dnes už se tam místo toho skví věta: Vytvořte si nový účet, je to rychlé a snadné.

- "Státní rozpočet je na případnou recesi připraven hůř než před deseti lety."

A daly by se najít desítky dalších drobností, které se skládají do docela temného obrazu budoucnosti.

A to vše se děje za hlasitého jásotu nemalého množství občanů tohoto státu...
jrt
hobbyrobot.cz, jederobot.cz
robodoupe.cz, forum.robodoupe.cz
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22385
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

15. 9. 2019, 8:11

vsak kazdy rezim tihne casem k totalite
toto se dalo resp. muselo ocekavat

btw ja taky dostal pred lety neslusnou nabidku predat forum "kompetentnejsim"
potom i pistoli k hlave :shock:
ale nikdy jsem to nepustil
a to mi zaridili exekuci za 900k

tak snad to tu ustojime
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

15. 9. 2019, 8:21

hobbyrobot píše: 15. 9. 2019, 8:06

A daly by se najít desítky dalších drobností, které se skládají do docela temného obrazu budoucnosti.

No jo, jenže ty jsi nečetl tu radostnou zprávu že ze všech nemocných států EU máme ty nejzdravější finance :wink:
No a když to nepůjde tak se přidá další nějaké kontrolní hlášení aby ti živnostníčci nemohly okrádat :wink: protože velký nekradnů ale legálně odkláněj.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

15. 9. 2019, 8:57

hobbyrobot píše: 15. 9. 2019, 8:06 Přituhuje hezky:
...
A daly by se najít desítky dalších drobností, které se skládají do docela temného obrazu budoucnosti.

A to vše se děje za hlasitého jásotu nemalého množství občanů tohoto státu...
https://archiv.ihned.cz/c1-66639240-kom ... maji-hlavu
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

15. 9. 2019, 9:57

hobbyrobot píše: 15. 9. 2019, 8:06 Přituhuje hezky:
- diskusní fórum na Neviditelném psu převedeno pod iDnes, přišel mi mail, že se nic nemění, naopak to bude mnohem lepší, druhý den mail, že jsem nedůvěryhodný diskutér a ať doložím identitu kopií osobního průkazu. Čímž - jak jsem se po týdnu kouknul - zaniklo další svobodné diskusní fórum...
On nemá Neviditelný pes fórum u Lidovek? Já ho nečtu, právě od okamžiku, kdy to fórum převedl pod Lidovky s povinnou a verifikovanou registrací, ale to už je spousta let.
Aleš Procháska
GMAN
Příspěvky: 156
Registrován: 31. 3. 2009, 10:46
Bydliště: Londýn

15. 9. 2019, 10:11

maturita.jpg
Tak koukám, že piráti chtěji udělat z ČR nejen národ feťáků, ale už i národ dementů :D
hobbyrobot
Příspěvky: 379
Registrován: 27. 12. 2011, 9:24
Kontaktovat uživatele:

15. 9. 2019, 2:51

prochaska píše: 15. 9. 2019, 9:57 On nemá Neviditelný pes fórum u Lidovek? Já ho nečtu, právě od okamžiku, kdy to fórum převedl pod Lidovky s povinnou a verifikovanou registrací, ale to už je spousta let.
Pes fórum u Lidovek má, ale Lidovky do minulého týdne nepožadovaly jako jediný velký deník verifikaci registrace. Ale před týdnem se jejich diskusní fórum sloučilo s iDnes - prý pro ještě větší kvalitu - a...
Byl jsem na Lidovkách mnoho let registrován pod svým jménem a pod oficiálním osobním mailem, ale tak senilní, abych někam do neznáma posílal kopii občanky ještě nejsem. Ostatně - jak jsem tam včera nahlédl - by stejně už nebylo s kým diskutovat.
jrt
hobbyrobot.cz, jederobot.cz
robodoupe.cz, forum.robodoupe.cz
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

15. 9. 2019, 4:51

To jsou paka...

Ale možná je to nějaký nátlak ze strany státu. A možná i dost silný, viz případ kdy ze sebe Robertson (bývalý generální tajemník NATO) neváhal udělat blbce a žaloval Sunday Herald kvůli nějaké pitomé pomluvě na jejich diskusním fóru. Následkem toho pak anglické deníky šmahem zavedly povinnou registraci. A to jsem si tehdy říkal, že novináři by měli být vzděláni v literatuře a vědět, že Orwell nepsal návod, ale varování :-)
Aleš Procháska
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

15. 9. 2019, 5:33

prochaska píše: 15. 9. 2019, 4:51 To jsou paka...

Ale možná je to nějaký nátlak ze strany státu. A možná i dost silný, viz případ kdy ze sebe Robertson (bývalý generální tajemník NATO) neváhal udělat blbce a žaloval Sunday Herald kvůli nějaké pitomé pomluvě na jejich diskusním fóru. Následkem toho pak anglické deníky šmahem zavedly povinnou registraci. A to jsem si tehdy říkal, že novináři by měli být vzděláni v literatuře a vědět, že Orwell nepsal návod, ale varování :-)
Dnešní novináři možná Orvela ani neznají, zato tutově četly Marxe, Engelse, Lenina, Stalina a Jourovou!!!! Jo a možná taky Prchala .... :(
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

15. 9. 2019, 10:34

fmodel píše: 15. 9. 2019, 8:21 No jo, jenže ty jsi nečetl tu radostnou zprávu že ze všech nemocných států EU máme ty nejzdravější finance :wink:
Takže mezi slepými jednooký králem?
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

15. 9. 2019, 10:40

GMAN píše: 15. 9. 2019, 10:11 maturita.jpg

Tak koukám, že piráti chtěji udělat z ČR nejen národ feťáků, ale už i národ dementů :D
A odkud ten obrázek pochází? Jo je to za server? Kdo je jeho majitel?
GMAN
Příspěvky: 156
Registrován: 31. 3. 2009, 10:46
Bydliště: Londýn

16. 9. 2019, 8:04

Josef píše: 15. 9. 2019, 10:40
GMAN píše: 15. 9. 2019, 10:11 maturita.jpg

Tak koukám, že piráti chtěji udělat z ČR nejen národ feťáků, ale už i národ dementů :D
A odkud ten obrázek pochází? Jo je to za server? Kdo je jeho majitel?
https://www.lidovky.cz/noviny/piratska- ... noviny_ele

Nepřijde mi to jako dobrý nápad. Studenti potřebují motivaci, jinak se nebudou učit. Také by to nejspíš sebralo smysl nástavbám s maturitou, které navazují na některé učňovské obory.
hobbyrobot
Příspěvky: 379
Registrován: 27. 12. 2011, 9:24
Kontaktovat uživatele:

16. 9. 2019, 9:53

GMAN píše: 15. 9. 2019, 10:11 Tak koukám, že piráti chtěji udělat z ČR nejen národ feťáků, ale už i národ dementů :D
Zdaleka v tom Piráti nejsou sami:
Školy [zatím ve Finsku] ruší výuku psaní rukou. Dnešní generace už to nebude potřebovat. Zdroj a mnoho jiných...
V poslední době se motám kolem zavádění technické výuky do škol a mohu si jen spolu s rabbim Kohnem povzdechnout: "Všechno je jinak!"
Žábou na prameni nejsou žáci - protože většina z nich má o vzdělání až překvapivě velký zájem - ale učitelé (a na ně navázaní úředníci), zvláště ti, kteří pocházejí z generace "Husákových dětí", kteří většinou hořce litují, že si nemohou žít v takovém "klídku" jako jejich rodiče a děsí se už dopředu jakékoli změny. U nich opravdu v plné míře platí: "Kdo to neumí, ten to učí."
Ale čest vyjímkám, doufám jen, že tohle konstatování nerozpoutá válku ve stylu: "To já znám jednoho (dva, pět, padesát) a na toho bys teda určitě neměl..."
jrt
hobbyrobot.cz, jederobot.cz
robodoupe.cz, forum.robodoupe.cz
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“