hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

25. 10. 2019, 5:46

Viete súdruh major, to je iba taký kokot, čo si myslí, že jsme tu mali v roce 1346 republiku.
IMG_20191021_204758.jpg
MAS FU2A, TOS SM16A
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10102
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

25. 10. 2019, 6:24

To že zamění království za republiku tak je putinovec? takovejch přebreptů a blábolů našich politiků je víc než dost, počínaje Schwarzenbergem a konče tím posledním šmudlou co leští sedačku .
To je dost chabé vysvětlení a ukázka toho že z něj někteří mají strachy nasráno když jim takováhle drobnost stačí jako záminka k pokusu z něj udělat debila .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

25. 10. 2019, 8:58

Toho pána (VKml) pozoruji pár let a styl, jakým on se vyjadřuje a kam směřuje, to je pro mě jasný ukazatel toho, co je zač.
Je to light verze Klause staršího, taková Adidaska se čtyřmi pruhy... :D
VKst, Zemanovo dvojče, má jakousi linii a té se drží, je rusofil, putinovec. Mladej skáče, sem, tam, někde něco vyždíbne a pak je naštvaný, jak mu danou blbost novináři vyvrátí. (např. "Turecko nemá vojáky v Afghánistánu", no má).
Trikolora, je taková inteligentnější SPD, proto Okamurovi bere procenta, i z ANO a něco málo ODS. Dále je podporují Vandasovci (Trikolóra shoduje s jeho názory „tak na 95 procent“) a Suverenita.
Putin sponzoruje ultrapravicové strany v Evropě. Le Pen, Salvini, Wilders,...
Členové z SPD jsou putinovci snad všichni.
Foldyna, Volný - tito pánové do Trikolory asi taky trefí, oba dva putinovci.
A Klaus čtyřpruhovej, si nejdříve jako sídlo své strany, vybral barák, který vlastní oligarcha z Moskvy (Freyova 82/27 Praha 9) , jako by v Praze nebyly jiné baráky.
Putin chce rozbít EU, VKml. jakbysmet. Moc náhod na mě...

Ale v žádném případě nebudu nikomu bránit volit, kdo koho chce, když se Vám VKml. líbí, tak si ho volte, já volím zas někoho jiného.
Pokud VKml. vyhraje a ČR půjde z EU, půjdu já z ČR. Nic složitého.
MAS FU2A, TOS SM16A
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10102
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

25. 10. 2019, 9:10

Carl_FM píše: 25. 10. 2019, 8:58
Putin sponzoruje ultrapravicové strany v Evropě. Le Pen, Salvini, Wilders,...
Členové z SPD jsou putinovci snad všichni.
Foldyna, Volný - tito pánové do Trikolory asi taky trefí, oba dva putinovci.
A Klaus čtyřpruhovej, si nejdříve jako sídlo své strany, vybral barák, který vlastní oligarcha z Moskvy (Freyova 82/27 Praha 9) , jako by v Praze nebyly jiné baráky.
Putin chce rozbít EU, VKml. jakbysmet. Moc náhod na mě...
V tom případě máme štěstí ,protože tý levice je v EU nějak moc a každý normální člověk se snaží vyvažovat jinak padneme na hubu,a mohlo by to lehce sklouznout k modifikovanému socializmu který už známe.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

25. 10. 2019, 9:14

Na Salvinim nevidím nic špatnýho, alespoň někdo se snažil udělat pořádek po tom bordelu který politika EU umožnila. Každej rozumnej člověk to musí vidět, co se tam dělo, a nikdo by doma tenhle bordel nechtěl.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

26. 10. 2019, 3:20

Když se teď stala ta tragédie, jak v Anglii našli v kamionu ty mrtvé připrchlíky.
Nikdy jsem uvnitř kamionu nebyl, ale určitě je tady spousta lidí, kteří to znají. Kamiony se běžně dělají vzduchotěsné? Nebo to jenom tito měli smůlu, že zrovna tenhle vzduchotěsný byl?
A měli nějakou šanci? Tj. je nějaká šance to zevnitř otevřít nebo aspoň třeba odtlačit nějaké těsnění těch vrat?
Díky za info.

Tohle musí být opravdu hrozná smrt, a pokud to někdo z realizátorů věděl nebo aspoň mohl tušit, tak by zasloužil provaz.
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

26. 10. 2019, 3:26

Chladící nástavby jsou skutečně vzduchotěsné.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10102
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

26. 10. 2019, 3:42

Carl_FM píše: 25. 10. 2019, 4:14 a) Američani tam ropu těžit nebudou, chtějí naopak zabránit, aby se tam těžila
Tak už ti Rusáci zase lžou, proč by si někdo špinil polobotky kvůli 30 mil dolcků ,dyť to z těch satelitů nemůžou vidět :lol:
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/us ... m=z-boxiku
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

26. 10. 2019, 4:36

Britt píše: 26. 10. 2019, 3:26 Chladící nástavby jsou skutečně vzduchotěsné.
Tam by mi to sedělo. Ale podle fotek jsem si říkal, že tohle nebude chlaďák. Ale zřejmě ano.
Díky.
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

26. 10. 2019, 4:44

Jo, je to chlaďák, asi blbější návěs si vybrat na přepravu nemůžeš. Možná horší je míchačka na beton nebo drtič větví, ale to by musely bejt při přesunu v pracovním běhu.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6935
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

12. 11. 2019, 7:50

lubbez
Příspěvky: 3146
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

12. 11. 2019, 4:30

Tak si říkám, aby za pár let, až půjdeme z povinné polední modlitby, si i Josef nepovzdychnul "zlatý komunisti a Babiš". :lol:

Evropský parlament: Čeští Piráti – jako jediní – jednohlasně schválili legalizaci masového pašování
migrantů do Evropy a zavedení povinných migračních kvót.

21. 10. 19 byla Evropskému parlamentu předložena rezoluce, která požadovala de facto

1. Otevření evropských přístavů lodím neziskových organizací pro převoz migrantů po moři,

2. Zavedení legálních migračních cest a humanitárních koridorů z Afriky do EU,

3. Zavedení povinných kvót rozdělování migrantů do států EU,

4. aby záchranné a pátrací operace na moři prováděly vedle neziskovek a Frontexu i k tomuto účelu
vyčleněné lodě a plavidla evropských států v rámci mezinárodních či samostatných vnitrostátních
nebo regionálních operací, nejlépe operací civilních,

5. Omezení kriminalizace dovážení migrantů do EU loděmi neziskových organizací (tj.
jejich spolupráci s pašeráky),

6. přezkoumání, zda je zákaz vplutí lodí s migranty bez povolení do svrchovaných pobřežních vod
unijních států v souladu s unijními předpisy v oblasti azylu a s článkem 18 Listiny základních práv,

7. Evakuaci migrantů z Libye do EU,




8. Vyřadit z činnosti libyjskou pobřežní stráž pod záminkou porušování základních práv osob, které zadržela,


Rezoluce nebyla schválena rozdílem pouhých dvou hlasů!

Pro bylo 288 hlasů, proti 290 hlasů, nehlasovalo 134 poslanců, zdrželo se 36 poslanců.

*Všichni čeští europoslanci hlasovali PROTI rezoluci







KROMĚ zástupců Pirátů. Ti jediní jednotně hlasovali PRO.

Čeští Piráti patří v rámci Evropské ho parlamentu do skupiny Greens/EFA, tedy
té nejhorší sběře (včetně klimatického panelu OSN IPCC), která jde
na ruku globálním oligarchům a používá vylhané záminky všeobecných
přínosů migrace a ničivých důsledků člověkem způsobeného globálního
oteplování, aby občany EU zbavila majetku, demokratických svobod a demokracie jako
takové. A to přesto, že ničivé důsledky masové migrace máme před očima ve státech
západní Evropy.

PRO hlasovala pirátka Markéta Gregorová
https://www.votewatch.eu/en/term9-marke ... orova.html
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

12. 11. 2019, 4:58

Mně se zase líbilo, jak jeden z Pirátských voličů nadával, jak Babiš ovládnul sněmovnu, která by měla být ve vedení opozice. Tak jsem mu jenom připoměl, jak ta banda vyje.aných trampů (opravdoví trampové prominou) pomohla právě k tomu ovládnutí. Pak jsem mu připoměl, že ještě podporují migraci a chtělo se mu zvracet. Inu, volil na doporučení svých dětí. Takže volební právo od dvanácti let? Pak by byly dvě nejsilnější strany: mládí Piráty a senioři ANO. Ne všichni, ale většinově. :(
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2565
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

12. 11. 2019, 6:49

Josef píše: 12. 11. 2019, 4:58 Mně se zase líbilo, jak jeden z Pirátských voličů nadával, jak Babiš ovládnul sněmovnu, která by měla být ve vedení opozice..... Inu, volil na doporučení svých dětí. ....
Jo jo, volit podle doporuceni, to je zcela jiste cesta, jak dojit uspokojeni ...
To ten dotycny ma hlavu na krku jenom proto, aby mu do ni neprselo?
Zase jeden, co nemuze nest odpovednost za svoje rozhodnuti ...nastesti je to pak na koho svest ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

13. 11. 2019, 11:22

Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“