hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

22. 7. 2021, 9:37

fmodel píše: 22. 7. 2021, 8:53
Tak že třeba tenhle kluk ze Slovenska ví o Číně podstatně víc než kdokoliv jiný z rádoby novinářů, už jen proto že je tam ženatý ,tak si to pusť ať nemusíš papouškovat názory těch kteří tam ani nebyli ale vědí všechno nejlíp protože o tom před dvaceti lety mluvili s někým na letišti .
Nějak jsem tomu klučinovi přestal tak bezmezně věřit jako ty. V některých dílech to byla až patolízalská chvála Čajny. A za druhé, kdyby jako člověk žijící v Číně publikoval něco, co neoslavuje tamnější režim, asi by se zlou potázal. Případně to může být i člověk zavázaný k propagaci. Takové máme i u nás.
Toť můj osobní názor. Ale když mu věříš, nebudu ti to vyvracet.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

22. 7. 2021, 10:58

Josef píše: 22. 7. 2021, 9:37
fmodel píše: 22. 7. 2021, 8:53
Tak že třeba tenhle kluk ze Slovenska ví o Číně podstatně víc než kdokoliv jiný z rádoby novinářů, už jen proto že je tam ženatý ,tak si to pusť ať nemusíš papouškovat názory těch kteří tam ani nebyli ale vědí všechno nejlíp protože o tom před dvaceti lety mluvili s někým na letišti .
Nějak jsem tomu klučinovi přestal tak bezmezně věřit jako ty. V některých dílech to byla až patolízalská chvála Čajny. A za druhé, kdyby jako člověk žijící v Číně publikoval něco, co neoslavuje tamnější režim, asi by se zlou potázal. Případně to může být i člověk zavázaný k propagaci. Takové máme i u nás.
Toť můj osobní názor. Ale když mu věříš, nebudu ti to vyvracet.
Hledej najdeš i jiná ale to ty nechceš ,potřebuješ rudého nepřítele za každou cenu :lol: to je hodně primitivní černobílé vidění světa .

Neviděl jsi od něj dost, mluví tam i o politice a funguje to podobně jako u nás před revolucí ,ale i teď ,nadávat můžeš ale s rozumem ,ale to platí i teď a tady, zkus si zanadávat na migranty, na různý menšiny ,sympatizovat s někým nežádoucím viz odplata v Austrálii atd ,jo vlastně ty máš tu autocenzuru jako všichni nedovolíš si napsat po pravdě co si o nich a o tom myslíš ,nadávat můžeš jen na soudruhy a podobně za to tě trestat nebudou :wink:

Tak z jiného soudku ,najdi si dokumentární seriál ,,Největší lži historie" od západních dokumentaristů. třeba ,,první válka v zálivu" ,,válka v Iráku" ,, obsazení Kuvajtu" ,, Watergate" atd ale nevěřím že bys to pobral a že by ti to trochu rozšířilo pohledy.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

23. 7. 2021, 7:32

Já nepotřebuju jen rudého nepřítele. Jen nepotřebuju zveličovat rudé. Za těmi je více krve, než za civilizovaným světem. Praví imperialisté dvacátého a jednadvacátého století byli rudí, ne jak tě učili, že je to Západ.
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

23. 7. 2021, 9:48

Karel Marx bohuzel nebyl rus
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

23. 7. 2021, 11:13

http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Mr. MR
Příspěvky: 761
Registrován: 31. 5. 2020, 10:05

23. 7. 2021, 12:49

Ja jsem treba nezaznamenal ani minimalni snahu sjednotit nejak postovni tarify clenskych zemi. Dobre to v jednom clanku popisuje M. Kechlibar. V ameru poslete pakl z aljasky na floridu za stejnou cenu jak do vedlejsi dediny. Chude regiony tak maji sklady a zasobuji bohate pobrezi. Dusledkem je, ze prace je i tam, kde by jinak zdechl kojot. Napr. Rumuni by z toho se svoji cenou prace mohli tezit. Kdyz jsem posilal balik do nemecka, myslel jsem ze se z te ceny vyvrarim.
Připrav se, hrajem...
https://www.youtube.com/watch?v=HzjNAnEfvxc
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

23. 7. 2021, 1:31

on tam nebyl na kontrole ale na přátelské návštěvě :lol:

"Ale z výsledků kontroly jsem pak nic nenaznačil. To by nebylo fér. Navíc ještě neskončila, výsledky budou v řádu týdnů."

Zdroj: https://www.extra.cz/gang-mafie-a-predv ... zeni-e1c92

tohle je hrozná pijavice
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

23. 7. 2021, 2:52

Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

26. 7. 2021, 12:37

To jsme to dopracovali s tím ..... v čele vlády.
https://echo24.cz/a/SUvYC/premier-v-laz ... pro-babise
Jediná omluva by snad nyla, pokud by tam byly šlehačkové dorty pro použití během návštevy to čerpače.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

26. 7. 2021, 4:07

Josef píše: 26. 7. 2021, 12:37 To jsme to dopracovali s tím ..... v čele vlády.
https://echo24.cz/a/SUvYC/premier-v-laz ... pro-babise
Jediná omluva by snad nyla, pokud by tam byly šlehačkové dorty pro použití během návštevy to čerpače.
Mně to zas tak divné nepřipadá.
Představ si, že si třeba domů pozveš babu, kterou chceš sbalit. Nebo do práce zástupce nějaké firmy, se kterou máš velký zájem spolupracovat.
Tak to tam taky asi uklidíš a vypulíruješ. A taky nebudeš chtít, aby ti tam před návštěvou chodili třeba spolupracovníci/děcka/kunšafti a něco z toho užírali, aby to pak nevypadalo blbě.
Já mám vcelku mírnou ženu. Ale když chystá občerstvení pro nějakou návštěvu, která má přijít, a já z toho chodím ujídat, tak je na mě pěkně ostrá.

Kdyby někam měl přijet třeba americký prezident, tak nejenom, že si nekoupíš věneček. Ale ještě bude zavřená oblast několik kilometrů kolem, na střechách budou ostřelovači a na nebi bude hlídkovat helikoptéra.
josef109
Příspěvky: 606
Registrován: 21. 5. 2017, 5:15
Bydliště: Praha

26. 7. 2021, 7:11

Ale taky to dost vypovídá o tom, v jak zoufalý situaci je. Zatím nevím o nikom, kdo by svý prů*ery žehlil "dokonalýma" fotkama nejen z lázní :lol:
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

26. 7. 2021, 7:39

nevím jak může být v zoufalý situaci někdo kdo navyšuje jmění exponenciálně. V zoufale situaci je ta společnost, která toto trpí. Drtivá většina +65 ho bude volit, protože 30 let na ně jiné strany totálně sraly..jestli to bude mít pro ně nějaký efekt vzhledem k inflaci je na diskusi..vítěz bere vše, chytrym patří svět, hlupákům lopata nebo chudoba.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

26. 7. 2021, 8:46

Ale vždyť to bylo v normálním kvelbu, který byl siceotevřený,ale některé zboží se nesmělo prodávat! Nepřipomíná vám to ty známé vesnice někde na východě. Hlavně vám východně orientovaným?
K těm důchodům a s.aním na důchodce. Pokud se podíváš na údaje statistického úřadu, tak zjistíš, že nejlepší důchody byly za Topolovy vlády. Ale to je asi moc složité pro mnoho a mnoho voličů si to uvědomit. Není směrodatná jen aktální výše důchodu. Ale to už chce trochu fištróna, což mnohým naprosto chybí. A tak vzývají Bureše a spol.
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2689
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

28. 7. 2021, 8:39

Takovejhle mobil bych si hned koupil :)
Portable.mp4
(6.35 MiB) Staženo 92 x
lubbez
Příspěvky: 3159
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

28. 7. 2021, 10:48

Ona Topolova vláda byla vůbec taková exotická. Když dělali novelu daňového zákona tam si ty ekonomický odborníci spletli termín odčitatelná požka z daňového základu a přesunuli to na odčitatelnou požku z daní. Tím pádem každý kdo nevydělal víc jak cca 170 tisíc neplatil žádné daně.
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“