hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
majo477
Příspěvky: 873
Registrován: 28. 5. 2014, 8:39

5. 3. 2022, 5:19

Habešan píše: 5. 3. 2022, 5:08
majo477 píše: 5. 3. 2022, 5:04,,,nesnaž sa mi vkladať niečo som nepovedal!
BAN jsi také nepovedal...
Pozrime na demokrata 🙂
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 5:45

pafik: Ten seznam je sice pěkný, ale poskládaný z nepravdivých informací. Projdi si ty položky a sám uvidíš, kde je titan, uran atd.
jergus.balaz
Příspěvky: 1541
Registrován: 24. 6. 2020, 8:41
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 5:52

majo477 píše: 5. 3. 2022, 5:19 Pozrime na demokrata 🙂
„Demokracia je vláda tyranov, korigovaná novinármi.“
R. W. Emerson
BalazKovo.sk
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2571
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

5. 3. 2022, 6:27

Fakt je, ze to co tady hmyz predvadi, tj. prime lzi, relativizace, uvadeni jinych konfliktu, vypichovani nedostatku v pomoci ... a podobne jine nazory objektivně podporují ruskou provalecnou propagandu a tedy navrhuji zacit davat zakazy ...

LEŽ není názor a nemá právo na to, být uváděna ve veřejném prostoru - ať si hmyz ječí jak chce - ať již za svoje nebo cizí peníze ... nejlepší je jejich odvolávání na demokracii a tzv. cenzuru - chucpe ...

Admini - začněte je banovat - nic jim nebrání založit si vlastní fórum - a tam rusovat až do roztrhání těla ...

To je fakt bída, čeho jsou někteří hmyzi schopni - ale na druhou stranu je to nádherná ukázka, jak to tady asi vypadalo před a po německé okupaci a po ruské okupaci ... dobrý studijní materiál ...

A docela mne to odrazuje od srazů - na 3 jsem byl a představa, že tam budu sedět s některými hmyzy z této diskuse mne fakt odrazuje - protože já odborné znalosti neodděluji od občanských postojů - hovado je prostě hovado, i když odborník ve svém oboru.
To by si úctu zasloužil i Heydrich - protože jako bezpečnostní expert byl prostě velmi dobrý - jako velmi mladý šéf RSHA ... a (možná zejména) i proto byl zabit ... - a nepochybuji, že je dosud i obdivován ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
atlan
Příspěvky: 3345
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

5. 3. 2022, 6:38

V radiu vraveli ze sa dedo vyjadril ze sankcie su vyhlasenim vojny.
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 6:39

Jo, ona ta cenzura má i své výhody. Krásně nám ukáže, kdo je morální chudák a kdo si váží svobody slova. A taky nám na ty morální chudáky ukazuje jejich slovník (hmyz, hovado a podobná označení pro názorové odpůrce).
Milan199
Příspěvky: 2923
Registrován: 18. 8. 2010, 9:04

5. 3. 2022, 6:49

to lapa :
Hele ty tvoje příspěvky jsou fakt lepší a lepší ! Už bych ti navrhoval další medaili.
t256 bude muset sakra přidat.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2571
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

5. 3. 2022, 6:56

Milan199 píše: 5. 3. 2022, 6:49 to lapa :
Hele ty tvoje příspěvky jsou fakt lepší a lepší ! Už bych ti navrhoval další medaili.
t256 bude muset sakra přidat.
Ač je to s podivem, je mým snem, aby na moji hruď nebylo už kam co připnout - jako u ruských maršálů :lol:
A že jich teď bude přibývat - těch vyznamenání na ruské straně - a udělují se i zahraničním spolupracovníkům :lol:

Ovšem ti naši by po ruském způsobu museli být u českého státu registrováni jako zahraniční agenti ... tak pokrokový ještě český stát není ... :lol: je to špatně, že jsme tak zaostalí :lol: ?
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 2264
Registrován: 3. 8. 2016, 9:29

5. 3. 2022, 7:06

Grad: Jeden z možných pohledů, PROČ... Taky jsem si ji pokládal... Ale ve zkratce ten článek. Je to za jejich červenou čarou. Začalo to v roce 1998, pokračovalo 2008, 2013/2014 atd.

https://www.newyorker.com/news/q-and-a/ ... in-ukraine

Pojedeme teď hooodně z kopce. Stačila mi dneska benzinka s necelými 50Kč za litr. K tomu je spjaté úplně všechno. K ceně plynu, potažmo elektřiny se vůbec nevyjadřuju. Čekají nás těžké časy. Není železná ruda, ta se dováží z UA a RU. Náhradní plán je Austrálie. Cena půjde taky do nesmyslů. Příští týden koupím ještě několik tun profilů na halu. Bude to sranda (ve špatném slova smyslu). Obilí taky nebude. Není kde (nebo kdo) ho na UA zaseje. Z toho bude brutální nedostatek pro všechny - cena půjde taky do pr.... .
atlan
Příspěvky: 3345
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

5. 3. 2022, 7:12

Ked sa ti nepaci tak je tu ta druha moznost, vojna. K comu podla vsetkemu aj tak dojde, kedze dedo sa ucil od nemeckeho ucitela asi.
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

5. 3. 2022, 7:27

atlan píše: 5. 3. 2022, 6:38 V radiu vraveli ze sa dedo vyjadril ze sankcie su vyhlasenim vojny.
1. Jaké sankce, přeci s tím počítali a jsou připravení... a jaké vyhlásení války, ta už předse jede na plné pecky a pokud vím také ji nevyhlásil... :roll:

2. Rovněž ode dneška ta ruská s.... kvičí, že vyhlášení bezletové zóny bude také vyhlášením války nějak se mu ta jeho medecínka=válka nezajídá

3. Kdo při smyslech by ale toho kašpara vlastně měl brat ještě dnes vážně, že?
- Ukrajinu nenapadneme - cvičíme
- neválčíme - pomáháme a osvobozujeme
- ovšem dnešní perla ve smyslu "u nás v Rusku si opozice o válce na Ukrajině může svobodně říkat co chce, to na Ukrajině chytají přímo na ulicích ty co s jejích vládou nesouhlasi a rovnou na místě je střílejí" tuhle "MEGA PRAVDU" děduly si můžete poslechnout naživo ti, kdo jste schopeni ruštině porozumět :wink: https://twitter.com/Kira_Yarmysh/status ... 4120422404

Kdosi kdysi zde hlásál že vše se dá řešit v opravdu nejhorším případě "hlasováním nohama" inu rusům těch možností už dnes moc nezbývá a zdá se, že i ty poslední brzy skončí... :wink: https://www.denik.cz/staty-mimo-eu/rusk ... ajina.html

Takže tak. :?
Jsem nesmírně překvapen a udiven proč jsou místní nespokojenci s tim prokletým a prohnilým západem ještě zde!
Jak jsem již několikrat psal, čekávám od těchto místních podporovatelů, obdivovatelů a Putinových zástanců, že opravdu, ale opravdu už odtáhnou, dokud mají hranice ještě otevřené... :twisted:
Naposledy upravil(a) Grad dne 5. 3. 2022, 7:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22384
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 7:29

tak si to jeste jednou po sobe precti
dle meho nazoru a dalsich tu predvadis ukazkovou obhajobu putina a jeho invaze
snazis se to hazet na amiky a zlehcovat a to dost demagogicky
majo477 píše: 5. 3. 2022, 5:04
robokop píše: 5. 3. 2022, 3:48 takze na to nemas racionalni odpoved takze jsi se uchylil k urazkam atd...
kdoz co z ceho dela si zkus prebrat sam
siris tu kraviny a ja se je tu jen pokousim uvest na pravou miru aby nam to tu vubec nevypli kvuli propagaci putina a jeho zverstev
majo477 píše: 5. 3. 2022, 12:24

S odborníka na vírusy,baktérie,rúška,očkovania,geopolitiku sa s teba najnovšie stal čítač myšlienok,,dokonca TY určuješ kto má či nemá vlastné myšlienky 🤣,,gratulujem,,,stojí ti to za to?s technického fóra robíš hospodu štvrtej cenovej,,
Kde som použil urážku?takže každý kto má iný názor ako ty,tu šíri kraviny a ty to len uvadzaš na pravú mieru?! Ja tu propagujem putina?na to si ako prišiel?v žiadnom pripade niesom fanúšik ruska a ani putina,,ale narozdiel od teba dokážem odsúdiť vojnu na ukraine aj vojnu v iraku,,,nesnaž sa mi vkladať niečo som nepovedal!
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22384
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 7:32

to ze to nekdo napsal/povedel jeste neznamena ze to tak je
ja se napriklad v nasem state necitim tyrany
ty ano?
pockej az tu bude zase vladnout rusak mozna zmenis sve hodnoty
jergus.balaz píše: 5. 3. 2022, 5:52
majo477 píše: 5. 3. 2022, 5:19 Pozrime na demokrata 🙂
„Demokracia je vláda tyranov, korigovaná novinármi.“
R. W. Emerson
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22384
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 7:36

je svoboda slova a je trestny cin, prosim precti si zakonik, sirit lzivou propagandu nepratelske zeme ci schvalovat jeji postup ktery je v rozporu se zakony a konvencemi je trestny cin

to je stejne jako kdyz ti sami prekrucovali lidska prava a bojovali za sva prava nakazit a usmrtit lidi ve svem okoli a nazyvali to lidskymi pravy

ted to predvadis znovu
QNX píše: 5. 3. 2022, 6:39 Jo, ona ta cenzura má i své výhody. Krásně nám ukáže, kdo je morální chudák a kdo si váží svobody slova. A taky nám na ty morální chudáky ukazuje jejich slovník (hmyz, hovado a podobná označení pro názorové odpůrce).
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 7:39

Grad: Tak já doufám, že polovina národa emigruje do západního ráje a druhá polovina zase na východní frontu. Já zůstanu doma a budu si užívat ten klid :lol: Teda, bude to tady samá ukrajinská uprchlice s dětma, tak s tím klidem to možná úplně neklapne.

robokop: Už jsem psal, že o tom s tebou nehodlám diskutovat. Pozice máme ujasněné. Ty jsi zastánce cenzury a já jejím odpůrcem.
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“