hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
majo477
Příspěvky: 873
Registrován: 28. 5. 2014, 8:39

5. 3. 2022, 7:50

robokop píše: 5. 3. 2022, 7:29 tak si to jeste jednou po sobe precti
dle meho nazoru a dalsich tu predvadis ukazkovou obhajobu putina a jeho invaze
snazis se to hazet na amiky a zlehcovat a to dost demagogicky
majo477 píše: 5. 3. 2022, 5:04
robokop píše: 5. 3. 2022, 3:48 takze na to nemas racionalni odpoved takze jsi se uchylil k urazkam atd...
kdoz co z ceho dela si zkus prebrat sam
siris tu kraviny a ja se je tu jen pokousim uvest na pravou miru aby nam to tu vubec nevypli kvuli propagaci putina a jeho zverstev

Kde som použil urážku?takže každý kto má iný názor ako ty,tu šíri kraviny a ty to len uvadzaš na pravú mieru?! Ja tu propagujem putina?na to si ako prišiel?v žiadnom pripade niesom fanúšik ruska a ani putina,,ale narozdiel od teba dokážem odsúdiť vojnu na ukraine aj vojnu v iraku,,,nesnaž sa mi vkladať niečo som nepovedal!
Ak je tu niekto demagóg tak si to ty,,,podla tvojho názoru???tvoj názor je zákon?mal by si doplnit pravidlá fóra,,,každy s iným názorom ako je ten tvoj je rusofil,,putinofil,,,,ešte raz a pomaly- niesom fanúšik ruska ani putina,, ak je toto podľa teba ukážková obhajoba putina tak s tebou nebude niečo v poriadku,,,
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 7:53

Ale no tak. Nechte už té války a věnujte se nějakým optimistickým tématům. Třeba tohle by vás mohlo rozveselit:
https://www.idnes.cz/finance/hypoteky-a ... bava_idnes
Selic
Příspěvky: 651
Registrován: 17. 2. 2010, 1:58
Bydliště: Novopacko

5. 3. 2022, 8:02

QNX píše: 5. 3. 2022, 7:53 Ale no tak. Nechte už té války a věnujte se nějakým optimistickým tématům. Třeba tohle by vás mohlo rozveselit:
https://www.idnes.cz/finance/hypoteky-a ... bava_idnes
No, zrovna kamarád má hypotéku u sberbank. Teď ještě neví jestli má brečet nebo se smát...
Elektrikář, mechaniku dělám jen z donucení a jako hobby.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22387
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 8:04

jestli se nekomu nelibi ze tu nechci videt zadnou ruskou propagandu, nabizim mu moznost tahnout na ruske cnc forum, idealne i fyzicky do ruska
v pripade ze se tu budou opakovane vytahovat dalsi lzi a nesmysly zacnu fakt davat bany

toto neni cenzura
stejnetak jako zabranit vrazde neni omezovani osobni svobody vraha
doufam ze si rozumime
jestli ne tak budes mit nejaky problem ve vnimani hodnot
kdyby to tu bylo o cenzure tak bych v poslednich ctrnacti dnech smazal drtivou vetsinu tohoto vlakna a ne pouhe 2 prispevky ktere byli na vyrazeni fora z CZ domeny a i to bylo na zaklade upozorneni ktere jsem dostal
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22387
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 8:05

tak proc ho tu v predchozich prispevcich obhajujes?
ted uz to timhle prohlasenim nespravis
majo477 píše: 5. 3. 2022, 7:50
robokop píše: 5. 3. 2022, 7:29 tak si to jeste jednou po sobe precti
dle meho nazoru a dalsich tu predvadis ukazkovou obhajobu putina a jeho invaze
snazis se to hazet na amiky a zlehcovat a to dost demagogicky
majo477 píše: 5. 3. 2022, 5:04
Kde som použil urážku?takže každý kto má iný názor ako ty,tu šíri kraviny a ty to len uvadzaš na pravú mieru?! Ja tu propagujem putina?na to si ako prišiel?v žiadnom pripade niesom fanúšik ruska a ani putina,,ale narozdiel od teba dokážem odsúdiť vojnu na ukraine aj vojnu v iraku,,,nesnaž sa mi vkladať niečo som nepovedal!
Ak je tu niekto demagóg tak si to ty,,,podla tvojho názoru???tvoj názor je zákon?mal by si doplnit pravidlá fóra,,,každy s iným názorom ako je ten tvoj je rusofil,,putinofil,,,,ešte raz a pomaly- niesom fanúšik ruska ani putina,, ak je toto podľa teba ukážková obhajoba putina tak s tebou nebude niečo v poriadku,,,
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
atlan
Příspěvky: 3345
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

5. 3. 2022, 8:17

Už 7 650 ruských vedcov a novinárov sa podpísali pod otvorený list proti vojne s Ukrajinou.
Asi sa tam uz noeco zacina diat.
majo477
Příspěvky: 873
Registrován: 28. 5. 2014, 8:39

5. 3. 2022, 8:24

robokop píše: 5. 3. 2022, 8:05 tak proc ho tu v predchozich prispevcich obhajujes?
ted uz to timhle prohlasenim nespravis
majo477 píše: 5. 3. 2022, 7:50
robokop píše: 5. 3. 2022, 7:29 tak si to jeste jednou po sobe precti
dle meho nazoru a dalsich tu predvadis ukazkovou obhajobu putina a jeho invaze
snazis se to hazet na amiky a zlehcovat a to dost demagogicky

Ak je tu niekto demagóg tak si to ty,,,podla tvojho názoru???tvoj názor je zákon?mal by si doplnit pravidlá fóra,,,každy s iným názorom ako je ten tvoj je rusofil,,putinofil,,,,ešte raz a pomaly- niesom fanúšik ruska ani putina,, ak je toto podľa teba ukážková obhajoba putina tak s tebou nebude niečo v poriadku,,,
Ukáž mi kde som ho obhajoval,,konkrétne kde???,,nie tvoje dojmy a pocity,,fakty poprosím,,,ak taký príspevok nájdeš okamžite vymaž všetky moje príspevky na tomto fóre,a zruš moj profil,,,
Uživatelský avatar
Axim
Příspěvky: 415
Registrován: 13. 10. 2020, 5:57
Bydliště: Mladá Boleslav

5. 3. 2022, 8:25

Selic píše: 5. 3. 2022, 8:02
QNX píše: 5. 3. 2022, 7:53 Ale no tak. Nechte už té války a věnujte se nějakým optimistickým tématům. Třeba tohle by vás mohlo rozveselit:
https://www.idnes.cz/finance/hypoteky-a ... bava_idnes
No, zrovna kamarád má hypotéku u sberbank. Teď ještě neví jestli má brečet nebo se smát...
Můj kamarád tam ma hypotéku taky je zoufalý. No myslím , ze jim ten dluh neodpustí , asi ty závazky koupí někdo za hubičku a pak bude je bude vymáhat i s úroky
Dost mě zděsila jiná věc a to lidé kteří si dali sami do této banky peníze ( nejčastěji při prodeji nebo koupě nemovitosti) nebo je tam dali jejich advokáti na svůj uschovny účet . Už teď řekli ze dostanou pouze max 2500000,- a zbytek spadne do řízení ( nedávno jsem absolvoval úschovu a to tedy nevím co bych dělal )
SCHAUBLIN 53, GACK K15 , Weiler Condor 81, RB40, Avia fnc 25, a další
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

5. 3. 2022, 8:32

atlan píše: 5. 3. 2022, 8:17 Už 7 650 ruských vedcov a novinárov sa podpísali pod otvorený list proti vojne s Ukrajinou.
Asi sa tam uz noeco zacina diat.
Jenže vědci jsou přece ta "nejprolhanejsi pakaz" a novináři by se měli střílet - vzpomínáš na Zemana a ty jeho české prdeloleze, co od nich dostal ten "samopal na novináře" ?
Ti (vědci a novináři) jsou carovi u.... ostatně zrovna s ním si Zeman notoval o té novinářské pakazi...
A tahle zhrzená Putinovu milenka, co je ve fci prezidenta, ted chce zase rozdávat medaile na Hradě a podávat mu je bude asi Mynar - chce se mi blejt, velebnosti...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22387
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 8:46

Treba tento odkaz
Ktery pochopitelne upravuji z pocatecni strany
Diky zavadnosti uz byl stazeny i z youtube takze rozhodne nelze rict ze to je muj osobni nazor a vymysl.

outu.be/4r1Fs8M1O80

Pokracovat asi netreba


majo477 píše: 5. 3. 2022, 8:24
robokop píše: 5. 3. 2022, 8:05 tak proc ho tu v predchozich prispevcich obhajujes?
ted uz to timhle prohlasenim nespravis
majo477 píše: 5. 3. 2022, 7:50

Ak je tu niekto demagóg tak si to ty,,,podla tvojho názoru???tvoj názor je zákon?mal by si doplnit pravidlá fóra,,,každy s iným názorom ako je ten tvoj je rusofil,,putinofil,,,,ešte raz a pomaly- niesom fanúšik ruska ani putina,, ak je toto podľa teba ukážková obhajoba putina tak s tebou nebude niečo v poriadku,,,
Ukáž mi kde som ho obhajoval,,konkrétne kde???,,nie tvoje dojmy a pocity,,fakty poprosím,,,ak taký príspevok nájdeš okamžite vymaž všetky moje príspevky na tomto fóre,a zruš moj profil,,,
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
pavlík
Příspěvky: 896
Registrován: 16. 12. 2018, 10:00
Bydliště: Praha 5

5. 3. 2022, 8:48

Víte ono by to chtělo odbourat trochu toho spravedlivého rozhořčení a nekritického nadšení pomáhat a vzít to realisticky. My máme takovou nějakou deformaci se rychle a bez uvažování o důsledcích do všeho namočit a vše rychle řešit, protože přece my jsme ti spravedliví a víme jak to je. Jenže my víme houby jak to je, co je v pozadí, kdo tahá za nitky světového dění a jen si nabíháme.
Podívejte se, jak se chovají jiné a bohatší státy, jak se vyjadřují a jak se angažují, tak kolik dává do hry třeba Rakousko, Švýcarsko a další a další?

Ono by to chtělo trochu přibrzdit a podívat se na to z hlediska naší (!) státní strategie, ekonomiky, důsledků, atd., ne to brát hujersky...
Zajímavé je povídání třeba odborníků: https://cnn.iprima.cz/porady/divoka-kar ... pan-kotrba
zajímavé vyjádření ombutsmana Křečka, zajímavé je vyjádření Ivana Philipa, atd., a srovnávat si o co vlastně může jít...
Zamyslet se také nad tím, proč třeba prezident Zelenskij vyzývá k zásahu NATO, když dobře ví, že to spustí konečný a nevratný a opravdu globální konflikt...
Vždy se má jednat a hledat východiska a kompromisy, než se něco takového může spustit...
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

5. 3. 2022, 8:59

Selic píše: 5. 3. 2022, 8:02 No, zrovna kamarád má hypotéku u sberbank. Teď ještě neví jestli má brečet nebo se smát...
Demokrati se přece rozhodli zkonfiskovat veškerá ruská aktiva v zahraničí.
Pokud je kámoš demokrat, tak prostě svůj dluh demokraticky zkonfiskuje, ne?
;-)
jergus.balaz
Příspěvky: 1543
Registrován: 24. 6. 2020, 8:41
Kontaktovat uživatele:

5. 3. 2022, 9:10

robokop píše: 5. 3. 2022, 7:29 dle meho nazoru a dalsich tu predvadis ukazkovou obhajobu putina a jeho invaze
snazis se to hazet na amiky a zlehcovat a to dost demagogicky
Neviem kto tu obhajuje Putina. Problém pár ľudí vrátane teba v tomto vlakne je ten, že zaryto schvaľujú to čo predvádza západný svet na Ukrajine a Ukrajinci sú zrazu ti najmierumilovnejsi a najlepší ľudia pod slnkom. Ktokoľvek kto poukáže na temnú históriu Ukrajiny, ktokoľvek kto poukáže na konanie západného sveta a ktokoľvek kto kritizuje politické činy na Ukrajine, je označovaný za hmyz, ruského švába a odpad spoločnosti, pritom vojenské ťaženie Putina nijako neschvaľuje.
BalazKovo.sk
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

5. 3. 2022, 9:15

Tohle je na mne už opravdu silné kafe v této pozdní hodině.
Prohlásit se protektorem v protektorátu, který ještě ani nebyl anektován. :shock:
Drzost zdejších rusofilů naznačuje možnost, že možná již odešli další zvací dopisy!? :shock:
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

5. 3. 2022, 9:23

jergus.balaz píše: 5. 3. 2022, 9:10
robokop píše: 5. 3. 2022, 7:29 dle meho nazoru a dalsich tu predvadis ukazkovou obhajobu putina a jeho invaze
snazis se to hazet na amiky a zlehcovat a to dost demagogicky
Neviem kto tu obhajuje Putina. Problém pár ľudí vrátane teba v tomto vlakne je ten, že zaryto schvaľujú to čo predvádza západný svet na Ukrajine a Ukrajinci sú zrazu ti najmierumilovnejsi a najlepší ľudia pod slnkom. Ktokoľvek kto poukáže na temnú históriu Ukrajiny, ktokoľvek kto poukáže na konanie západného sveta a ktokoľvek kto kritizuje politické činy na Ukrajine, je označovaný za hmyz, ruského švába a odpad spoločnosti, pritom vojenské ťaženie Putina nijako neschvaľuje.
A šlo by vyjmenovat, popsat, zdůvodnit a ozdrojovat nějaké konkrétní činy západu na Ukrajině, Ukrajiny samotné a ukrajinců?
Moc by to pomohlo. :wink:
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“