hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

7. 1. 2022, 10:10

prcek píše: 7. 1. 2022, 9:55
pafik píše: 7. 1. 2022, 8:40 Přesně.
Chtělo by to : Máte důkazy? Nemáte, je to tvrzení proti tvrzení. Žaloba zamítnuta. Následuje žaloba druhé strany za pomluvu či co já vím, jak se ty paragrafy jmenujou. Výsledek - původní žalující strana se odsuzuje k dvouleté podmínce a musí zaplatit 250 tisíc za poškození dobrého jména....
Pak by si každá rozmyslela, jestli se jí to tehdy líbilo, nebo ne .. :)
Což je přesně to, co v nějakém procentu případů nechceš, protože pokud se tak opravdu stalo, oběť tahá za výrazně kratší konec provazu.
Tím netvrdím, že stávající stav je správně.
No jasně, a teď některá z holek co s tebou před dvaceti lety šukala jak zrzavá veverka půjde na policii a podá trestní oznámení že jsi jí nutil k sexu tak že si ji vlastně znásilnil , uvede že to bylo i mimo jiné na oslavě narozenin kamaráda kde všichni popíjeli. To že jsi na té oslavě byl potvrdí skoro všichni ,ale nikdo si nebude pamatovat že byla nadržená a div ti neurvala ptáka ,jak by tohle dopadlo u soudu ? Kdo má ten kratší konec provazu?
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

7. 1. 2022, 10:12

pafik píše: 7. 1. 2022, 8:40
fmodel píše: 6. 1. 2022, 9:44 Ještě že božský Karel zemřel ,to by se rozpomnělo důchodkyň jak se jím to s odstupem padesáti let nelíbilo a že chtějí odškodný :lol:
Přesně.
Chtělo by to : Máte důkazy? Nemáte, je to tvrzení proti tvrzení. Žaloba zamítnuta. Následuje žaloba druhé strany za pomluvu či co já vím, jak se ty paragrafy jmenujou. Výsledek - původní žalující strana se odsuzuje k dvouleté podmínce a musí zaplatit 250 tisíc za poškození dobrého jména....
Pak by si každá rozmyslela, jestli se jí to tehdy líbilo, nebo ne .. :)
Jsi schopen uvazovat i hypoteticky jinak?
Nektera z zen v tvem okoli si tim prosla (dokonce ti na te zene z jakehokoliv duvodu zalezi) a nechce to tak nechat byt.
I jen z toho duvodu, aby si tim znova nemusely prochazet jine ...
Co bys radil v tom pripade?
Takove to chlapacke reseni od desateho piva - seberu se a pujdu mu sam rozbit hubu - neni podlozeno presne tvym uvazovanim - napadl bys ho bezduvodne/bezdukazne ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8912
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

7. 1. 2022, 10:31

Taky je dobré si uvědomit, že to není tak, že si vzpomněla po dvaceti a vice letech, ale že před dvaceti lety se bagatelizovala i zcela evidentní znásilnění (děje se to stále, ale je to asi trochu lepší) a kromě traumatu ze samotného aktu dostala oběť ještě naloženo v následujícím procesu, takže nechat si to pro sebe byla cesta nejmenšího zla. #meToo vlna je imho o tom, že si oběti vzájemně dodaly odvahu jít s tím ven. Že se tam najdou i zlatokopky podle fmodelova popisu, je dost pravděpodobné, ale imho jsou to vyjímky.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2689
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

7. 1. 2022, 10:41

lapa píše: 7. 1. 2022, 10:12 ....
Jsi schopen uvazovat i hypoteticky jinak?
Nektera z zen v tvem okoli si tim prosla (dokonce ti na te zene z jakehokoliv duvodu zalezi) a nechce to tak nechat byt.
I jen z toho duvodu, aby si tim znova nemusely prochazet jine ...
Co bys radil v tom pripade?
Takove to chlapacke reseni od desateho piva - seberu se a pujdu mu sam rozbit hubu - neni podlozeno presne tvym uvazovanim - napadl bys ho bezduvodne/bezdukazne ...
Jsem. Ale vzpomenout si po 20ti letech, že jsem tenkrát vlastně nechtěla a on mě znásilnil/přemluvil/donutil/ ... je prostě blbost. Pokud dotyčnou opravdu někdo znásilní, má to ohlásit hned, když je ještě všechno v čerstvé paměti a eventuelně jsou i svědci.
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2689
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

7. 1. 2022, 10:45

Thomeeque píše: 7. 1. 2022, 10:31 Taky je dobré si uvědomit, že to není tak, že si vzpomněla po dvaceti a vice letech, ale že před dvaceti lety se bagatelizovala i zcela evidentní znásilnění (děje se to stále, ale je to asi trochu lepší) a kromě traumatu ze samotného aktu dostala oběť ještě naloženo v následujícím procesu, takže nechat si to pro sebe byla cesta nejmenšího zla. #meToo vlna je imho o tom, že si oběti vzájemně dodaly odvahu jít s tím ven. Že se tam najdou i zlatokopky podle fmodelova popisu, je dost pravděpodobné, ale imho jsou to vyjímky.
Jseš naiva. Všechny z hnutí MeToo jsou zlatokopky. Chtěla roli, podmínky byly jasné. Nemusela do toho jít. Takových je tam většina. Nevšiml jsem si, že by v rámci tohodle pofidérního hnutí nějaká žalovala bezvýznamnýho černocha/bělocha/hispánce, že jí znásilnil.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8912
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

7. 1. 2022, 10:55

Jo jo, mohla jít třeba prodávat sámošky 👍
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

7. 1. 2022, 11:03

Znám i horší případ .Kamioňáka chtěla ex manželka oškubat o byt a zařídit aby se nestýkal s dcerou (které bylo v tu dobu asi 5-6let) tak začala tvrdit že je pedofil ,že jí při koupání ošahával ,z práce byl odejit ,byl vyšetřován ,byl u soudu a podrobil se nějakému vyšetřování kde mu ukazovali fotky holčiček a rozebírali ho ze všech stran .
Výsledek není pedofil a dceři nikdy neublížil .Místo aby on zažaloval tu svojí ex svini tak to nechal být a po doléčení rakoviny která se mu možná i ze strese rozjela se vrátil do práce .Aby toho nebylo málo tak tu svoji dceru neviděl asi 10 let ,potom za ním přišla dceruška že by potřebovala peníze, a ta jeho svině že by se k němu vrátila ,a zkoušela hrát na city jeho matce :lol: Dceři asi něco dal ,a proto že už mezi tím žil několik let s jinou ženou tak ani nechápal co to ta jeho ex svině zkouší.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

7. 1. 2022, 11:15

Thomeeque píše: 7. 1. 2022, 10:55 Jo jo, mohla jít třeba prodávat sámošky 👍
Tak buď jsem zásadový a radši půjdu jinam kde po mě sex nechtějí , nebo dělat jinou práci ,nebo přistoupím na podmínky .
Pokud jí znásilnil tak hned zatepla naprášit a nečekat až vydělám pár milionků a Oscara k tomu .

Vlastně si neumím představit že příjdu do firmy a šéf mi řekne ,,tak se chlapče ohni já ti ho tam fouknu a když budu spokojenej tak máš práci" .Buď by dostal tečku hned ,nebo kdyby to naznačoval či řekl jemně tak bych ho poslal do hajzlu.
Žádná práce přece nestojí za takové příkoří a ponížení ,leda že by byl jeden jako ta z obrázku.
Přílohy
271211133_483896809759574_2210349591429310759_n.jpg
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
lubbez
Příspěvky: 3159
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

7. 1. 2022, 11:22

Po dvaceti letech je promlčená i vražda, tedy u nás. Třeba v německu je to 25 let. Ještě za hluboké totality jsem se pár let pohyboval okolo rockových kapel, neb jsem vyráběl a servisoval výkonové zesilovače. Sem tam jsem s nima jel na vystoupení, abych mohl posoudit kvalitu zvuku (hluku). Kdo to nezažil, neumí si představit, co jsou holky ochotné udělat pro chvilku "slávy". :lol:
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

7. 1. 2022, 11:27

Thomeeque píše: 7. 1. 2022, 10:31 Taky je dobré si uvědomit, že to není tak, že si vzpomněla po dvaceti a vice letech, ale že před dvaceti lety se bagatelizovala i zcela evidentní znásilnění (děje se to stále, ale je to asi trochu lepší) a kromě traumatu ze samotného aktu dostala oběť ještě naloženo v následujícím procesu, takže nechat si to pro sebe byla cesta nejmenšího zla. #meToo vlna je imho o tom, že si oběti vzájemně dodaly odvahu jít s tím ven. Že se tam najdou i zlatokopky podle fmodelova popisu, je dost pravděpodobné, ale imho jsou to vyjímky.
Těžko říct, mě nikdo neznásilnil ani jsem nikoho neznásilnil, tak nevím jak to chodí. Ale všechny ty komentáře a priori vylučují třetí variantu, totiž že herečka svedla režiséra, ten ji v milostném poblouznění dal roli na kterou by jinak měla šanci 1:1000 a ona když dostala co chtěla ho opustila. Nevím jak často se to stává, ale v seriózních úvahách by se neměla opomíjet žádná možnost :-)
Aleš Procháska
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

7. 1. 2022, 11:33

pafik píše: 7. 1. 2022, 10:41
lapa píše: 7. 1. 2022, 10:12 ....
Jsi schopen uvazovat i hypoteticky jinak?
Nektera z zen v tvem okoli si tim prosla (dokonce ti na te zene z jakehokoliv duvodu zalezi) a nechce to tak nechat byt.
I jen z toho duvodu, aby si tim znova nemusely prochazet jine ...
Co bys radil v tom pripade?
Takove to chlapacke reseni od desateho piva - seberu se a pujdu mu sam rozbit hubu - neni podlozeno presne tvym uvazovanim - napadl bys ho bezduvodne/bezdukazne ...
... Pokud dotyčnou opravdu někdo znásilní, má to ohlásit hned, když je ještě všechno v čerstvé paměti a eventuelně jsou i svědci.
Cetls Tomika? A znas zatim dost rozsirene ceske mineni - zvlast u chlapaku - ze si za to mohla vlastne sama, protoze ....
Znas pojem znasilneni v rodine a mozna prevazujici reakci - prece nam neudelas ostudu tim, ze to oznamis a vubec, kdovi jak to vlastne bylo ... strejda (v "lepsim pripade" tata) je prece skvely chlapik ...
Ano, neni to asi tento pripad, ale chci ilustrovat, ze zrovna se sexualnimi delikty to neni uplne koser ...

A to vubec nemluvime o postizenych muzich/chlapcich :lol:
To by dopadlo ve verejnem mineni jeste hur ... :lol:
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8912
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

7. 1. 2022, 11:55

fmodel píše: 7. 1. 2022, 11:15
Thomeeque píše: 7. 1. 2022, 10:55 Jo jo, mohla jít třeba prodávat sámošky 👍
Tak buď jsem zásadový a radši půjdu jinam kde po mě sex nechtějí , nebo dělat jinou práci ,nebo přistoupím na podmínky .
Pokud jí znásilnil tak hned zatepla naprášit a nečekat až vydělám pár milionků a Oscara k tomu .
Tak si představ, že třeba od malička toužíš po tom jezdit really, máš pro to předpoklady a celý dosavadní život na tom tvrdě makáš. Pak přijde moment volby, kdy buď uděláš pro šéfa něco, do čeho se ti ani trochu nechce a můžeš pokračovat nebo šéf zařídí, že už si ani neškrtneš a můžeš jít leda cvrnkat kuličky.

Navíc nemyslím, že #meToo je jen o těch, které podlehly, ale pravděpodobně i o těch, které právě proto, aby své zásady neporušily, přišly o svou budoucí kariéru (a o všem mezi tím). V pracovní smlouvě určitě to, že si na ně šéf může kdykoliv dovolit, co se mu zlíbí, neměly. Kdysi jsi tady Josefovi vyčítal, jaké má černobílé vidění, u sebe s tím nějak nemáš problém.

Procházka: Nepochybně se to stává, jen nevím, jak to souvisí.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

7. 1. 2022, 12:34

Thomeeque píše: 7. 1. 2022, 11:55

Tak si představ, že třeba od malička toužíš po tom jezdit really, máš pro to předpoklady a celý dosavadní život na tom makáš. Pak přijde moment volby, kdy buď uděláš pro šéfa něco, do čeho se ti ani trochu nechce a můžeš pokračovat nebo šéf zařídí, že už si ani neškrtneš a můžeš jít leda cvrnkat kuličky.
To se děje naprosto normálně ,šéf se zeptá ,,máš nějakej baráček kdyby se náhodou něco stalo" , tak že buď riskuješ že náklady na opravu v případě že uděláš ránu zaplatíš nebo se holt nesvezeš s hračkou kterou si celej život přeješ a připravuješ se na to.
Prostě tak to chodí ,nemusíš se stát Oscarovou herečkou i když na to máš nebo nemáš talent, peníze, nebo žaludek.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8912
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

7. 1. 2022, 12:41

A někdo holt chce, aby to tak už nechodilo. Počítám, že u lidí, kteří by chtěli něco dělat s tím, co popisuješ ty (i když tomu přiznám se úplně nerozumím, ale to asi není důležité) bys s nějakou aktivitou problém neměl.. ale toto jsou holt zlotokopky.. vodevr, nemá dál smysl rozebírat.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

7. 1. 2022, 12:57

Thomeeque píše: 7. 1. 2022, 12:41 . ale toto jsou holt zlotokopky.. vodevr, nemá dál smysl rozebírat.
No ty obhajuješ jednu stranu ,a já druhou to je přece normální ,tomu se říká vyvažování protože když nevyvažuješ tak se to svrhne v hon na něco nebo někoho ,a to už z historie známe.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“