hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 7. 2019, 9:21

Josef píše: 20. 7. 2019, 9:12
fmodel píše: 20. 7. 2019, 9:06
Josef píše: 20. 7. 2019, 8:49 Nějak jsem nepostřehl, že by Fiala, Kalousek a ti, co by jsi psal dlouho, byli soudem uznaní lháři.
Když u vás v ulici někdo krade, podvádí a bude to vědět celá ulice ,je to zloděj ?? No vlastně není je to počestnej občan pokud ho neodsouděj a může to bejt klidně recidivista . A teď mudruj :wink: A zamícháme do toho komunisty kteří nebyly před revolucí na světě ,jsou to lumpové a vrazi jak rád zdůrazňuješ ???
Prosím tě, kolik máš v žíle? Tohle střízlivý člověk jako reakci nemůže napsat. Nebyl jsi na Hradě?
Argumenty na 0, ,Jo byl na Lichnici jestli ji dokážeš najít na mapě :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

20. 7. 2019, 9:41

Miller píše: 20. 7. 2019, 5:55 Ne jen mně, myslím, říká něco web http://petr-kubac.blog.cz/ (Nekorektní blog Petra Kubáče). Dřív jsem ho čítal kvůli jeho článkům o robotech a radiotechnice, v poslední době už jen kvůli jeho názorům, které jsem, až na výjimky, shledával rozumnými, vtipnými a dobře vyargumentovanými (fuj, to je výraz :D ). Teď se zdá, že doargumentoval:
Býval nekorektní.PNG
No, možná poslechne a odvolá (ne každý je Giordano Bruno) a v krotší verzi bude v blogu pokračovat a třeba se pak v náznaku dozvíme, čímže to urazil city cenzora, případně nějakého práskače, jehož se i cenzor bojí.
Věci se mají o dost jinak než tady dále bylo prezentováno, nebo je prezentováno přímo na uvedené stránce...
jde o zásah cenzora / autocenzora
a co bylo důvodem? tož posuďte sami...
http://petr-kubac.blog.cz/1907/chudoba- ... a-ztratova
a joo, toto už není pravda, bylo smazáno...
http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=sk
tady to chvilku ještě bude zřejmě i s funkčnímy odkazy

No a jelikož práci cenzora/autocenzora dokoná čas, tak níže alespoň text, bez odkazů
Kubač - cenzura.jpg
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

20. 7. 2019, 9:46

fmodel píše: 20. 7. 2019, 9:21
Argumenty na 0, ,Jo byl na Lichnici jestli ji dokážeš najít na mapě :wink:
Konečně jsi pravdivě ohodnotil svůj příspěvek. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 7. 2019, 10:26

Josef píše: 20. 7. 2019, 9:46
fmodel píše: 20. 7. 2019, 9:21
Argumenty na 0, ,Jo byl na Lichnici jestli ji dokážeš najít na mapě :wink:
Konečně jsi pravdivě ohodnotil svůj příspěvek. :lol: :lol: :lol:
V čem jedeš ? dobrej matroš když už nechápeš ,dal ses k Pirátům ? :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22390
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 7. 2019, 8:58

Zadne osocovani prosim

Jinak za sebe pridam jen to ze zeman neni diky svemu veku a zdravi to co byval. Je to hodne videt a musi to uznat i jeho skalni zastanci.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2688
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

21. 7. 2019, 9:07

Josef píše: 20. 7. 2019, 8:49
Stačí 5 minut a strýček Google ti toho najde...
Ale to vy Zemanovi zapřísáhlí podporovatelé asi neumíte, nebo spíše nechcete.Je pro vás těžké si připustit, že je to lhář a k tomu soudem uznaný....
Máš opravdu zajímavé myšlenkové pochody. :)
Soud rozhodl na základě toho, že konkrétní tvrzení nemohl Zeman dokázat. To se v současnosti dělá dost těžko, viz třeba odmítnutí odposlechů v jedné kauze, když byly povolený v jiné kauze. To je naprostá hňupovina. To spěje k tomu, že tě silníční kontrola zastaví, daj ti dejchnout, ty budeš čistej, pak na zadním sedadle uviděj pár samopalů, tak tě seberou, obžalujou z nedovoleného ozbrojování, a tvůj právník u soudu řekne, že tě nezastavili kvůli kontrole, jestli nevezeš zbraně, ale kvůli kontrole, zda neřídíš pod vlivem, a že ty samopaly, co viděli na sedadle, nesměj použít jako důkaz. Protože je to jiná kauza. A budou se odvolávat na ty zamítnutý odposlechy, jako na precedens. Naše právo sice není precedenční, ale jiné rozhodnutí v podobné věci (já vím, že je to už moc odborné, sorry) umožňuje obžalovanému se odvolávat a dovolávat až k ústavnímu soudu. Je to trochu násilný, já vím, ale počítám, že to časem takhle daleko dospěje. Ale to jsem trochu odbočil.
Takže abych se vrátil k Zemanovi a tvému myšlénkovému bloudění. Ty říkáš, že Zeman lže. Kdo lže, ten krade (do pekla se hrabe :) ). Takže Zeman je podle tebe vlastně i zloděj :lol: . Čekám, kdy Zemana nařkneš, že ukradl korunovační klenoty :lol: .
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2688
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

21. 7. 2019, 9:09

robokop píše: 21. 7. 2019, 8:58 ... Jinak za sebe pridam jen to ze zeman neni diky svemu veku a zdravi to co byval. Je to hodne videt a musi to uznat i jeho skalni zastanci.
Fyzicky ano, to máš samozřejmě pravdu. Určitě to má vliv i na jeho psychiku. Ale pořád mu to perfektně myslí.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

21. 7. 2019, 9:47

pafik píše: 21. 7. 2019, 9:07
Josef píše: 20. 7. 2019, 8:49
Stačí 5 minut a strýček Google ti toho najde...
Ale to vy Zemanovi zapřísáhlí podporovatelé asi neumíte, nebo spíše nechcete.Je pro vás těžké si připustit, že je to lhář a k tomu soudem uznaný....
Máš opravdu zajímavé myšlenkové pochody. :)
Soud rozhodl na základě toho, že konkrétní tvrzení nemohl Zeman dokázat. To se v současnosti dělá dost těžko, viz třeba odmítnutí odposlechů v jedné kauze, když byly povolený v jiné kauze. To je naprostá hňupovina. To spěje k tomu, že tě silníční kontrola zastaví, daj ti dejchnout, ty budeš čistej, pak na zadním sedadle uviděj pár samopalů, tak tě seberou, obžalujou z nedovoleného ozbrojování, a tvůj právník u soudu řekne, že tě nezastavili kvůli kontrole, jestli nevezeš zbraně, ale kvůli kontrole, zda neřídíš pod vlivem, a že ty samopaly, co viděli na sedadle, nesměj použít jako důkaz. Protože je to jiná kauza. A budou se odvolávat na ty zamítnutý odposlechy, jako na precedens. Naše právo sice není precedenční, ale jiné rozhodnutí v podobné věci (já vím, že je to už moc odborné, sorry) umožňuje obžalovanému se odvolávat a dovolávat až k ústavnímu soudu. Je to trochu násilný, já vím, ale počítám, že to časem takhle daleko dospěje. Ale to jsem trochu odbočil.
Takže abych se vrátil k Zemanovi a tvému myšlénkovému bloudění. Ty říkáš, že Zeman lže. Kdo lže, ten krade (do pekla se hrabe :) ). Takže Zeman je podle tebe vlastně i zloděj :lol: . Čekám, kdy Zemana nařkneš, že ukradl korunovační klenoty :lol: .
Pane Bože, co vy si nevymyslíte za slátaniny, aby se na vašeho ožralu všichni dívali jak na boha. Prostě je to soudem uznaný lhář a to neokecáš! Nebo snad nectíš nezávislé soudy? Nic nikde nepodsouvám, jako ty, jen tvrdím, co je dáno soudem. Máš někde jiný rozsudek ohledně Zemanova lhaní v daných kauzách? Máš opravdu divné myšlenkové pochody, ale uznat chybu svoji a Zemanovu je pro tebe asi opravdu mimo tvé možnosti. Bohužel. :(
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22390
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 7. 2019, 10:12

jestlize neexistuje dukaz a znacne mnozstvi lidi ho hledalo byla tusim i vypsana odmena tak asi proc?
nebyl to jediny pripad kdy tak nejak nesedeli fakta s tim co tvrdil
priznejme si to
davno jsou pryc ty doby kdy mu to dobre myslelo
ted uz mu ty myslenky asi trosku vic bloudi
alespon to tak dost zrejme vypada
a je to skoda a v prezidentskem meritku i ostuda
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1031
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

21. 7. 2019, 10:49

Špatné je, že řada lidí, pokud je upozorníte, že prezident neříká pravdu, to bagatelizuje - neměl dost informací, splést se může každý, až budeš ty v jeho věku... Obvykle ty jeho "omyly" nemají větší dopad, ale jeden považuji za zatraceně nebezpečný a hloupý, kdy jeho ješitnost a snaha do všeho kecat, může ovlivnit naši zemi: 8. listopadu loňského roku u Soukupa prohlásil, že si podrobně prostudoval Istambulskou smlouvu a že prý neublíží když ji přijmeme, ani když ji nepřijmeme.
ON, který doslova nesnáší neziskovky, si nevšiml, že státy mají podle ní podporovat a finančně zabezpečovat všechny spolky (převážně ženské), které budou "dohlížet" na provádění jejich politiky, tj. zavádění genderových pravidel, přímo nadržujících ženám, zakazujícím protistranám předkládat důkazy o nespravedlivém nařčení, zástupkyním jejich vrcholného orgánu dát diplomatickou imunitu atd. atd. Je toho ještě spousta, stačí dokument jen opravdu přečíst, což pan prezident evidentně neudělal, jen si "honil triko". Druhý den v novinách a serverech, pokud vím, ani ťuk. "Sluníčka" jistě byla spokojená, že do jejich genderové politiky nerýpá a Zemanovi obdivovatelé si řekli, no když to nevadí našemu ochránci hodnot, tak to nestojí ani za přečtení. A společně se zasmáli "bláznivému" faráři Piťhovi, že děsí veřejnost apokalypsou ...
Mini soustruh SC-4
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

21. 7. 2019, 10:53

On TGM měl taky na konci života slabé chvilky. Ale na rozdíl od Zemana to o sobě dobře věděl a moc se ve veřejným životě neprojevoval.
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

21. 7. 2019, 11:11

Dle doktorů je zcela zdravý, má prostatu jak panic a cukrovka mu odešla. Co se týče mysli, je stále stejný. Viz. příkl z historie.
IMG_20190718_113026.jpg
MAS FU2A, TOS SM16A
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3588
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

21. 7. 2019, 1:08

Miloš si bude mazat chleba až do konce volebního období :D To je prostej fakt a jak už tady zaznělo, i já se strašně těším na další volby kdo nový do toho půjde, když už se nepojede antizeman, mám tajnýho favorita :)
co si namazat na chleba.jpg
koukal jsem, že Robokop začal udělovat príma hodnosti, jaké jsou vstupní hodnoty pro pořízení těchto lichotivých označení :)
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22390
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 7. 2019, 1:30

Nebyl to uplne muj napad abych za to nebyl nepravem lichocen. Zeptej se ben ash
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

21. 7. 2019, 6:59

pafik píše: 21. 7. 2019, 9:09
robokop píše: 21. 7. 2019, 8:58 ... Jinak za sebe pridam jen to ze zeman neni diky svemu veku a zdravi to co byval. Je to hodne videt a musi to uznat i jeho skalni zastanci.
Fyzicky ano, to máš samozřejmě pravdu. Určitě to má vliv i na jeho psychiku. Ale pořád mu to perfektně myslí.
Jo jo, možná mu to perfektně myslí (tedy zatím generuje výstupy mozkových procesů), ale blbě: naposledy mne pobavil, když blahosklonně poučoval Soukupa "znáte lumíky, pane Soukupe, ... ti žijí část života jako motýli a část jako brouci ...".
Že rozumí biologii, to jsem nevěděl - asi si tu svoji verzi přečetl někde u Peroutky :lol: .
Byly by to první živé bytosti, co za svého života změní zcela svou genetickou informaci a stavbu těla - brouk je zcela něco jiného než motýl.
Ovšem lumík je hlodavec - nejblíže k poučování páně prezidenta má lumek. ale to je zase jiný hmyz ...
Ale popleteným staříkům se nemá odporovat - však taky Soukup nehnul ani brvou :-) a že ten taky rozumí (skoro) všemu :lol: .
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“