hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

6. 12. 2021, 7:55

nedělám si iluze, že v jiných parlamentech (napr. EU) je to lepší, jsme v rukách zfetovanych a hlavně zkorumpovaných šílenců....?
https://refresher.cz/107252-V-britskem- ... olovat-psi
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

6. 12. 2021, 8:01

Mart_68 píše: 6. 12. 2021, 7:55 nedělám si iluze, že v jiných parlamentech (napr. EU) je to lepší, jsme v rukách zfetovanych a hlavně zkorumpovaných šílenců....?
https://refresher.cz/107252-V-britskem- ... olovat-psi
Tak např. náš president se zase málem uchlastal k smrti...
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

6. 12. 2021, 8:03

Josef píše: 6. 12. 2021, 7:51 Pro ty, co byli téměř přesvědčeni, že to skončí u Babiše:
https://www.investigace.cz/pandora-pape ... varka-dat/
úplně mě rozsekal ten údaj o tom, že by se to vlezlo na 2 miliony disket..proč to prostě nezveřejnil a dělají z toho nekonečnou ordinaci v růžové zahradě? Žumpa toto.
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

6. 12. 2021, 8:05

Josef píše: 6. 12. 2021, 8:01
Mart_68 píše: 6. 12. 2021, 7:55 nedělám si iluze, že v jiných parlamentech (napr. EU) je to lepší, jsme v rukách zfetovanych a hlavně zkorumpovaných šílenců....?
https://refresher.cz/107252-V-britskem- ... olovat-psi
Tak např. náš president se zase málem uchlastal k smrti...
no ale v nasem kraji to považuji za zcela legitimní folklor...drogy jako kokain odsuzuji
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

6. 12. 2021, 8:29

Josef píše: 6. 12. 2021, 8:01
Mart_68 píše: 6. 12. 2021, 7:55 nedělám si iluze, že v jiných parlamentech (napr. EU) je to lepší, jsme v rukách zfetovanych a hlavně zkorumpovaných šílenců....?
https://refresher.cz/107252-V-britskem- ... olovat-psi
Tak např. náš president se zase málem uchlastal k smrti...
A kterýho myslíš :lol: :lol: Dobře našlápnuto měli dva .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

6. 12. 2021, 8:36

fmodel píše: 6. 12. 2021, 8:29
Josef píše: 6. 12. 2021, 8:01
Mart_68 píše: 6. 12. 2021, 7:55 nedělám si iluze, že v jiných parlamentech (napr. EU) je to lepší, jsme v rukách zfetovanych a hlavně zkorumpovaných šílenců....?
https://refresher.cz/107252-V-britskem- ... olovat-psi
Tak např. náš president se zase málem uchlastal k smrti...
A kterýho myslíš :lol: :lol: Dobře našlápnuto měli dva .
Když chceš vědět oba, tak Gottwald a Zeman. Ten první měl navíc ještě syfla.
Presidenti.jpg
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

6. 12. 2021, 9:15

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

6. 12. 2021, 9:38

Josef píše: 6. 12. 2021, 8:36
fmodel píše: 6. 12. 2021, 8:29
Josef píše: 6. 12. 2021, 8:01
Tak např. náš president se zase málem uchlastal k smrti...
A kterýho myslíš :lol: :lol: Dobře našlápnuto měli dva .
Když chceš vědět oba, tak Gottwald a Zeman. Ten první měl navíc ještě syfla.
Presidenti.jpg
Tak dlouho nežiju abych pamatoval i tohodle třetího :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

6. 12. 2021, 10:12

trochu toho duchovna ve světě materialismu, konec starých časů?
https://youtu.be/BVLU_M0Psjw
soustružník
Příspěvky: 790
Registrován: 25. 10. 2009, 2:47

6. 12. 2021, 10:43

[/quote]

Když jsme s manželkou na přelomu února a března s covidem lehli // týden fakt na hubě a dalších 14 dní hrozná únava // dostali jsme od "praktičky" mailem letáček na co si dát bacha, co jíst a co ne, doporučení vitamínů... Protože nestíhala, zařídila si cácorku se spec. číslem na konzultace ohledně covidu. "Coviďáci" mají vyhrazené hodiny kdy čekáš venku // v autě // čekárna je zavřená a zavolají tě telefonem do ordinace. Po odeznění nemoci nás nekompromisně hnala na rengen plic, manželku na gyndu a mě na urologii. Dvakrát nás poslala na protilátky. Další dva testy jsem si zaplatil sám, to samé manželka. Doporučila nám, jaké léky a vitamíny mít doma vždy v pohotovosti a při jakých příznacích okamžitě volat. To mi prostě připadá jako logický a profesionální přístup.

Pak slyším od známých // už jsem to psal // o dost odpudivém přístupu se kterým se setkali. Nařízení z ministerstva jsou jak u blbejch na dvorečku a patrně podle toho jak se kdo ráno vysral. To prostě nemůžu chválit.
[/quote]

Já jsem měl kovid sice už v říjnu minulého roku, ale doporučení k léčbě od praktičky veškeré žádné, jít do ordinace bylo zcela vyloučené. Po mém oznámení o výsledku testu vyžádaného hygienou a příznaků chřipky mi vystavila neschopenku a řekla ať za 10 dnů zavolám pro její případné ukončení. Když jsem po 10 dnech volal, že to ještě úplně v pořádku není, prodloužila mi neschopnost o 4 dny, s tím, že už volat nemusím. Po ukončení nemoci mě vidět nechtěla a ani mě nikam neposílala. Podobně jednala s mámou, s tím rozdílem, že jí doporučila Paralen. Otec má jinou lékařku, ale se stejným přístupem, zapsala si kovid do karty a šmitec.
Kdo mě příjemně překvapil byl zubař, měl v čekárně papír, kde ujišťoval, že po předchozí domluvě ošetří i pacienty s potvrzeným kovidem.
soustružník
Příspěvky: 790
Registrován: 25. 10. 2009, 2:47

6. 12. 2021, 10:45

Milan199 píše: 6. 12. 2021, 1:20
Mart76 píše: 6. 12. 2021, 11:42 ...
Jenže ty jsi se v prvním příspěvku navezl do doktorů a to se mi nelíbí.
Já se do doktorů nenavážím ! Určitě si tedy nemyslím že by všichni byli andělé a odborníci.
Jsou tam i lemplové a zlatokopové ! A jsou tam i obětaví, empatičtí odborníci. Mámu // 80let // vozím k lékaři - léčiteli - homeopatovi. Když jsem tam byl poprvé, asi na mne bylo vidět co jsem si o homeopatii myslel. Nelámal mne, ale postupně přesvědčil tím, jak mámu dostal z dost bídného stavu.

Zrovna já mám štěstí na skvělého zubaře i praktika. // jinam zaplaťpámbu zatím nemusím //
Je prostě ohromně důležité abys ke svému lékaři měl důvěru. A on by ti měl vysvětlit co se dá a nabídnout // jsou li // možnosti léčby a její úskalí. Určitě bys neměl mí ani stín pochybností, že ti vnucuje léky, za které dostane od dealera ...

Když jsme s manželkou na přelomu února a března s covidem lehli // týden fakt na hubě a dalších 14 dní hrozná únava // dostali jsme od "praktičky" mailem letáček na co si dát bacha, co jíst a co ne, doporučení vitamínů... Protože nestíhala, zařídila si cácorku se spec. číslem na konzultace ohledně covidu. "Coviďáci" mají vyhrazené hodiny kdy čekáš venku // v autě // čekárna je zavřená a zavolají tě telefonem do ordinace. Po odeznění nemoci nás nekompromisně hnala na rengen plic, manželku na gyndu a mě na urologii. Dvakrát nás poslala na protilátky. Další dva testy jsem si zaplatil sám, to samé manželka. Doporučila nám, jaké léky a vitamíny mít doma vždy v pohotovosti a při jakých příznacích okamžitě volat. To mi prostě připadá jako logický a profesionální přístup.

Pak slyším od známých // už jsem to psal // o dost odpudivém přístupu se kterým se setkali. Nařízení z ministerstva jsou jak u blbejch na dvorečku a patrně podle toho jak se kdo ráno vysral. To prostě nemůžu chválit.
Já jsem měl kovid sice už v říjnu minulého roku, ale doporučení k léčbě od praktičky veškeré žádné, jít do ordinace bylo zcela vyloučené. Po mém oznámení o výsledku testu vyžádaného hygienou a příznaků chřipky mi vystavila neschopenku a řekla ať za 10 dnů zavolám pro její případné ukončení. Když jsem po 10 dnech volal, že to ještě úplně v pořádku není, prodloužila mi neschopnost o 4 dny, s tím, že už volat nemusím. Po ukončení nemoci mě vidět nechtěla a ani mě nikam neposílala. Podobně jednala s mámou, s tím rozdílem, že jí doporučila Paralen. Otec má jinou lékařku, ale se stejným přístupem, zapsala si kovid do karty a šmitec.
Kdo mě příjemně překvapil byl zubař, měl v čekárně papír, kde ujišťoval, že po předchozí domluvě ošetří i pacienty s potvrzeným kovidem.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

6. 12. 2021, 10:52

fmodel píše: 6. 12. 2021, 9:38
Josef píše: 6. 12. 2021, 8:36
fmodel píše: 6. 12. 2021, 8:29

A kterýho myslíš :lol: :lol: Dobře našlápnuto měli dva .
Když chceš vědět oba, tak Gottwald a Zeman. Ten první měl navíc ještě syfla.
Presidenti.jpg
Tak dlouho nežiju abych pamatoval i tohodle třetího :lol:
Žádný třetí na veřejnosti nevystupoval při ofiko příležitosti slitý jak mužik.... :lol: :lol: :lol:
Vlastně zdokumentovaný obrazem je jen ten nynější. :(
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2688
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

7. 12. 2021, 9:17

soustružník píše: 6. 12. 2021, 10:43 ...
Já jsem měl kovid sice už v říjnu minulého roku, ale doporučení k léčbě od praktičky veškeré žádné, jít do ordinace bylo zcela vyloučené. Po mém oznámení o výsledku testu vyžádaného hygienou a příznaků chřipky mi vystavila neschopenku a řekla ať za 10 dnů zavolám pro její případné ukončení. Když jsem po 10 dnech volal, že to ještě úplně v pořádku není, prodloužila mi neschopnost o 4 dny, s tím, že už volat nemusím. Po ukončení nemoci mě vidět nechtěla a ani mě nikam neposílala. Podobně jednala s mámou, s tím rozdílem, že jí doporučila Paralen. Otec má jinou lékařku, ale se stejným přístupem, zapsala si kovid do karty a šmitec
.....
Takovou jsme měli v mém prvním zaměstnání. Říkali jsme jí hrobnice ....
kiko01
Příspěvky: 1597
Registrován: 27. 10. 2008, 9:06
Bydliště: Martin,Slovakia
Kontaktovat uživatele:

7. 12. 2021, 9:50

pafik píše: 7. 12. 2021, 9:17
soustružník píše: 6. 12. 2021, 10:43 ...
Já jsem měl kovid sice už v říjnu minulého roku, ale doporučení k léčbě od praktičky veškeré žádné, jít do ordinace bylo zcela vyloučené. Po mém oznámení o výsledku testu vyžádaného hygienou a příznaků chřipky mi vystavila neschopenku a řekla ať za 10 dnů zavolám pro její případné ukončení. Když jsem po 10 dnech volal, že to ještě úplně v pořádku není, prodloužila mi neschopnost o 4 dny, s tím, že už volat nemusím. Po ukončení nemoci mě vidět nechtěla a ani mě nikam neposílala. Podobně jednala s mámou, s tím rozdílem, že jí doporučila Paralen. Otec má jinou lékařku, ale se stejným přístupem, zapsala si kovid do karty a šmitec
.....
Takovou jsme měli v mém prvním zaměstnání. Říkali jsme jí hrobnice ....
U nas v dedine mame lekara a volaju hoDr. Exitus
soustružník
Příspěvky: 790
Registrován: 25. 10. 2009, 2:47

7. 12. 2021, 6:55

Mě se sice přístup mé lékařky při kovidu nelíbil, ale bral jsem jej za normální. V té době tady byly čekárny zamčené běžně a doktoři nepustili nikoho s náznakem nachlazení. Příbuzná z Prahy dokonce říkala, že obvoďák si dal jako podmínku pro návštěvu negativní test. Přece jen to bylo v říjnu 2020 a okolo kovidu byl mnohem větší strach než zjara, kdy už se vědělo, že většina lidí ho přežije a navíc se rozjíždělo očkování a lidé mu ještě věřili.
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“