obrobení odlitku

Požadavky na výrobu dílů - poptávkové fórum
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
berni
Příspěvky: 250
Registrován: 24. 11. 2012, 6:56
Bydliště: Brno, Boskovice

20. 3. 2022, 8:22

Co nevidět mi doma přistane odlitek, na který doma nemám stroj pro obrobení. Najde se prosím někdo, kdo by měl kapacity a chuť? Je to pro mne hobby, nikoliv nějaký kšeft, takže to až tak časově nehoří. Budu disponovat odlitkem, mám originál díl pro případné oměření i výkresem (totožné odlitky ze serie již byly obráběny, ale ten pán co to dělal na cnc frézce momentálně nemůže). Na fotografii již obrobený kousek pro představu (celkem 42 cm na šíři, kruhová příruba o průměru 18 cm). Ideálně v lokaci Brna, Svitav, Olomouce, že bych mohl být jaksi součástí procesu, když už si mám vymýšlet? A nějaký nástřel ceny? díky
Přílohy
vnitřek.JPG
pohled shora.JPG
pohled zespodu.JPG
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

23. 3. 2022, 9:35

berni píše: 20. 3. 2022, 8:22 Co nevidět mi doma přistane odlitek, na který doma nemám stroj pro obrobení. Najde se prosím někdo, kdo by měl kapacity a chuť? Je to pro mne hobby, nikoliv nějaký kšeft, takže to až tak časově nehoří. Budu disponovat odlitkem, mám originál díl pro případné oměření i výkresem (totožné odlitky ze serie již byly obráběny, ale ten pán co to dělal na cnc frézce momentálně nemůže). Na fotografii již obrobený kousek pro představu (celkem 42 cm na šíři, kruhová příruba o průměru 18 cm). Ideálně v lokaci Brna, Svitav, Olomouce, že bych mohl být jaksi součástí procesu, když už si mám vymýšlet? A nějaký nástřel ceny? díky
Napiš rovnou,že je to předek karteru na Ajrofku pětistofku,budeš mít lepši cenu.Každej tady ví,že veteránisti dobře platí.
berni
Příspěvky: 250
Registrován: 24. 11. 2012, 6:56
Bydliště: Brno, Boskovice

18. 4. 2022, 12:03

No nevim, prvně jsem chtěl zareagovat, pak si to zase rozmyslel. Teď jsem našel chvilku :c). Ano, je to předek na cililinka. To něco na věci mění, jestli Aerovka nebo třeba Bugárna? Pořád je to jen kus hliníku bez historie. Davide, a ty to tak při určení ceny provedené práce praktikuješ, že máš takové komentáře? A nebo jsem natvrdlý a myslel jsi to naopak, že by jsi to z entuziasmu k věci za režii ve volném čase sfouknul? Nevím úplně jak je to s pěnezi mezi veteránisty, asi jako všude (někdo má, někdo nemá ale i tak dá), ale třeba vztahy a vzájemná pomoc jsou mezi aerovkáři běžnou věcí (když už se tu přetřásalo slovo veteránista :c) ).
Odpovědět

Zpět na „Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe“